10 תשובות
זה קורה הרבה. זה יכול להיות מתנועה לא נכונה. בעקרון זה לא אמור להיות משהו רציני. אם אתה רוצה להיות רגוע תגש לבדוק, לא תפסיד כלום.
אנונימי
כן, לך לרופא בשביל למנוע כל מיני דלקות בשרירים. אבל לפני שאתה הולך, קיבלת איזו מכה ברגל? אם כן אז חכה כמה ימים ואולי זה יסתדר, אם זה לא ממכה לך מיד לרופא
שואל השאלה:
לא קיבלתי שום מכה וזה נמשך חודשיים בערך אוליי יותר

אנונימי
גם לי יש את זה כל הזמן, בעיקר בלילות. נכון אתה נושך תשפתיים מכאב, וזה בערך 20-30 שניות של כאב רצח! וגם אחרי שהכאב החזק נגמר עדיין כואב לדרוך על הרגל, נכון?
הלכתי לרופא והדפוק הזה אומר לי זה כלום, ויש לי את זה כבר איזה חצי שנה ויותר ככה וזה ממש מעיר אותי בלילות. אמרו לי שכדאי לטפל בזה הדיקור סיני, וביום ראשון יש לי פגישת יעוץ, אם אלו התחושות שלך תאמר לי ואז אני אעדכן אותך מה הם אומרים, אם זה ניתן לטיפול.
או אם תרצה תוכל לרשום בשאלה חדשה אם דיקור סיני יעזור לזה, כי יש פה באתר מומחה עם שם טוב שעובד בשיטה של דיקור סיני, והוא יוכל לענות לך (פשוט אני כבר שאלתי 2 שאלות ולא אוכל לעזור..).
בהצלחה:)
לי-ים
כן כאבים כאלה

ודיקור סיני לא נראה לי יעזור

אני דווקא מאמינה שכן כי זה עוזר לאזן הרבה דברים בגוף, ופתור בעיות מאוד יתכן שיכול. מקסימום אם אני אראה שינוי אחרי כמה טיפולים אני אגיד לך ותלך לעשות... אתה מרוויח לא להתנסות סתם... אני אהיה השפנת נסיון....
לי-ים
ולי היו כאבים כאלו כחודשיים ימים כבר הביאו לי מקל הליכה
בבוקר הייתי כמה כאילו אחרי מלחמה כדי להשיג מאה גרם של שינה שקטה ולא זכיתי לכזו.
לא עזרו כדורים לא עזרו משחות, האורטופד שולח לכל מני צילומים שמעלים חרס,

הביאו לי רפידות ומאז אין כאבים ויש חיים עם מנוחה
דרנש
לך לרופא כבר
זרם זו לא דלקת. זו תופעה עיצבית. (מע' העצבים מוליכה חשמל וזו גם הסיבה שאתה חש בתחושת זרם). שתי האפשרויות הסבירות הן שזה מתחיל בגב או מקומי בעצב של הרגל. בכל מקרה ניתן לטפל בכך בקלות ברפואה סינית.
אגב: 99% שבבדיקה רפואית רגילה לא יהיו ממצאים חריגים במצב כזה.
בהצלחה
איל מצרי-דורון
מומחה לרפואה סינית
איל מצרי-דורון מומחה סטיפס
זה קורה לי בלילות. זה מצב שבו כאילו " נתפס " השריר וזה כואב מאד.
אחרי חצי דקה זה נעלם.

תקני בחנות טבע כמוסות שנקראו " ANTI LEG CRAMPS ".
אלו גלולות של מגנזיום. לוקחים אחת לפני השינה והתופעה נעלמת.

ראי את האתר באינטרנט - מיוצר בישראל.