12 תשובות
צודק
בואנה אתה אשכרה מנסה להחזיר בתשובה פה... ומשקיע במקורות חחח
דת זה בולשיט
תמצא חיים ימשועמם
שואל השאלה:
חס ושלום להגיד דבר כזה! אני מוחה בך. הקב"ה נתן לנו תורת אמת ואפילו דאג לכך בתורה תהיינה הוכחות לכך שהיא ממנו יתברך.
קודם תוכיח שאלוהים קיים לפני שתדבר על שנתן תורה?
שואל השאלה:
זה מובן מאליו (מעצם במיאות העולם ומה שנמצא בתוכו, שרק הקב"ה יכול לברוא עולם כזה מושלם ולעשות בצורה כזטת שיהיה בו הכל לטובת האדם, בעלי חיים ואפילו צמחים), אבל מה שמוכיח את קעומו של אלוקים בצורה חזקה ביותר זה התורה עצמה, כי היא ניתננה לעיני כל עם ישראל ששמעו את קול אלוקים מדבר אליהם ולא ייתכן שכל העם יחליט להמציא לעצמו סיפור כזה בשקר ולהעביר את "שקר" לבניהם עד חיוב מסירות נפש ממש על האמונה זאת, וכן לא ייתכן מישהו שיכנע אותנו שככה קרה לבאותניו שכל העם שמע את קול אלוקים ואף אחד מהעם לא ידע מזה כלום עד עכשיו.
אבל יש עוד דתות, ורק אחת מהם נכונה, אז אבות לא משקרים לבניהם זה טיעון שנופל!
שואל השאלה:
בדתות אחרות, האבות אינם מספרים לבניהם שאלוקים נגלה אליהם בתור עם והסיבה היא פשוטה: אי אפשא להמציא דבר כזה, כי זה יגרור הכחשות על המקום והתורה בעצמה הבטיחה שלא יהיה עם כזה שיטען שאלוקים נגלה אליהם בתור עם..
אתה יודע שאלוהים זו המצאה כן? והתורה זה אוסף חוקים שהמציאו הכוהנים... אני חושב שהתקדמנו קצת מאז, אתה לא חושב?
שואל השאלה:
שיא החוצפה: מציאות ה' יתברך שהוא אבי של המציאות שאתה ברוב חוצפתך מעיז לכפור בו ואתה עוד מציג לי את שכאילו גם אני "אמור לדעת" ש"אלוקים - זה המצאה, חס ושלום", כאילו שזה עובדה ברורה, ןלא להפך בשעה שאין דבר יותר ברור ומובן מזה שיש בורא לעולם ולא רק, אלא שהוא נתן לנו את התורה ומשגיח עלינו ושומר עלינו. מה זה "את יודע" הזה? איך זה קשור למה שכתבתי מקודם שיש מסורת בעם ישראל העוברת מאב לבן על מעמד הר סיני שבו כל העם שמע את קול ה'? כל העם שמע את קול ה' ואתה טוען שהוכוהנים המציאו את זה? אתה יודע איפה ואיך התחילה הכהונה בכלל? ולא, לא שייך "להתקדם" מתורת ה' שהיא לא תשתנה בשום זמן, חס ושלום.
הגיע הזמן שתראה את האמת: הנה מעט(:

חלק א'
https://www.youtube.com/watch?v=rgaykqboiak&list=pljygvsar4zkyr2md8csxwtizjcivx0xb0&index=5

חלק ב'
https://www.youtube.com/watch?v=vhiticj0kcq&list=pljygvsar4zkyr2md8csxwtizjcivx0xb0&index=4
שואל השאלה:
נו באמת, הוא לא נשקל אפילו מיליגרם כמו שאמר הרב אמנון יצחק שליט"א.