6 תשובות
אני חושבת שלא מוסרי...
בכל זאת זה כלא בשבילם, זה מקום שנועד ל"הנאה" של האדם בלבד, החיות רק סובלות במצב הזה. תדמיין איך בימים האלה של היום ובשרב כשאנחנו מתים מחום, הם צריכים לעמוד שם שעות בחום הזה, ולהם עוד יש פרווה אז בכלל זה סבל נוראי. חוץ מזה, אין מה לדבר על זה שהתנאים שם נוראים, ואם עצוב לך לראות את החיות שבכלובים, תחשוב איך זה מהצד שלהם להסתכל החוצה: (
לא, זה פשוט כליאה, זה בית כלא של חפים מפשע.
זה עניין אישי ולא צריך לקיים משאל עם.

צריך לזכור, שחלק מבעלי החיים שבני האדם כולאים, לא היו נולדים או לא שורדים בטבע מסיבות שונות: מחלות, צייד, טריפה, רעב...

לא הכל כל כך שחור בבני אדם.
אנונימית2
אני ממש לא מסכימה עם שני האנשים שענו פה. גני חיות ספארי צפארי לא משנה מה,, זה פשוט כליאה, נותנים להם יחס גרוע, טיפול גרוע והכל בשביל לבדר את בני האדם את "הגזע העליון".
אתה יודע שפעם האדם הלבן היה שם א האדם השחור בגני חיות, ואנשים לבנים היו באים ומסתכלים עליהם, והכל בשביל מה? כמובן לבדר את האדם הלבן "הגזע העליון". אז שלא ינסו לבלבל אותך. בית כלא אה סליחה.. גן חיות זה כליאה של חפים מפשע!
הקשר הוא שוב עונות היא לא רק תזונה אלא דרך חיים של המניות מפגיעה בבעלי חיים. אז יש כאן קשר חזק בין שני הדברים
אנונימי
אני לא כל-כך מבינה מה הקשר: לא אתה ולא שאר המבקרים הרי לא מתכוונים לאכול שם את אף אחד...

אני לא רואה כל קשר בין טבעונות - שזוהי שיטת התזונה - לבין גני חיות, שזוהי אחת השיטות לשמור את החיות מהכחדה גמורה מצד אחד ואחת השיטות להכיר את בעלי חיים לאדם המודרני, רחוק מהטבע - מצד שני.
אני לא כל-כך אוהבת גני חיות, אבל לא רואה שום קשר בינם לבין שיטת התזונה זו או אחרת. שאלתך נשמעת בערך כמו: אני לא קניבל, האם מוסרי שאני אדבר עם השכן שלי ממול?.

ומוסריות של גני חיות - זאת שאלה נפרדת, גדולה, ויש בה המון דעות לכאן ולכאן, אבל בכל אופן, זה לא קשור לתזונה.