5 תשובות
מחיה זולה מאד - זה כבר כמעט לא קיים. אבל תאילנד
לדעתי תענה על חלק גדול מהדרישות שלך. יש נופים, יש תרבות עתיקה,
ויש כמובן בילויים מהסוג שאתה מחפש ובשפע מכל סוג. אוכל זה ענין של טעם, לדעתי האוכל התאילנדי טעים מאד אבל אם אתה אוהב דוקא אוכל ביתי מהסוג של חומוס, גפילטע פיש וסביח, זה יהיה קצת קשה.:)
תאילנד והודו עונות על כל הקריטריונים שלך.
תוכל לטייל בסרי לנקה כדי להנות מנופים תרבות ואוכל, גם החופים שם מצויינים, אבל נראה לי שאין שם מסיבות. נשים זמינות - תיירות בלבד, לא מקומיות.
גם סין זולה מאד, ומקומות מסויימים בסין יענו על כל מה שחיפשת.
ציפי קרניאלי מומחית סטיפס
שלום אנונימי.
אני סבור מאוד כי תאילנד מהווה אפשרות מעולה בשבילך. תוכל למצוא בה נופים עוצרי נשימה, אוכל טוב (עם אתה לא נעול לאוכל שבארץ), תרבות וכמובן הרבה אטרקציות כגון מסיבות, בילויים וחיי לילה שונים. מלבד זאת, עלות המחיה לתאילנד זולה למדי- מגורים, מזון ונסיעות לא יהוו בעיה כספית. מה שבעייתי הוא ההגעה לתאילנד- כלומר הטיסה אליה שלרוב יקרה מאוד. אני מצרף לך בתחתית ההודעה קישורים לאתר שמסביר על טיסות זולות לתאילנד וכיצד ניתן למצוא כאלו.

שיהיה בהצלחה והנאה בטיול,
איתי.
הייתי ממליץ דווקא על טיול לדרום אמריקה. אמנם בחודש מגוון היעדים שניתן להספיק הוא לא גדול במיוחד אבל בהחלט ניתן להשתקע במדינה כלשהי ולהכיר אותה כמו שצריך.
שי
הי:)
אני ממליץ לך בחום לטוס לסין. סין היא מדינה מדהימה ואטרקטיבית, עם נופים ותרבויות בלתי נשכחות, והכי חשוב לא כל כך יקרה. אני חזרתי מטיול מאורגן עם חברת דיסקברי, ונהנתי מאוד!
מצרף לך קישור לאתר שלהם.