9 תשובות
אם את רוצה אני יכול לדבר איתך בפרטי, ולנסות לעזור, גם לי היה דבר דומה לזה לפני כמה זמן...
גם אני מרגישה לבד בעולם יש לי חברות אבל פשוט יש לי מלא אוייבים שחושבים שזה מצחיק להפיץ על מישהו שמועות לא נכונות ואז להרוס לו את החיים אבל אני נקמנית אני יתנקם בכל מי שהזיק לי אבל אני יקיים את ההבטחה ואם באלך אני ויכולה להיות חברה שלך אני לא פרחה אני לא צבועה גם מחפשת חברה שאני יאכל לדבר איתה על הכל ושהיא תדבר איתי על הכל ובוכה לעזור אחת לשניה מאשר צבועים
פשוט בואי אליהם ותגידי את זה בשיא הכנות
"אני יודעת שאתם כבר לא סובלות אותי אבל אני אוהבת אתכן ומתגעגעת אליכן.. וגם אם אתן לא חושבות ככה היה לי חשוב להגיד..."
ואם הן כן אז הכל יחזור להיות כמו פעם ותנסה פשוט לתת להם להיות עם כולם ואם לא אז תכלס כלום לא השתנה אז אין לך כל כך ממה לפחד..
אנונימית
תמצאי סיבה לדבר איתן, נגיד לבקש שיעורים או משהו ותתיגי אותם הפוסטים באינסטגרם. סמכי עלי זה עובד
אני ככ מבינה אותך זה בדיוק מה שקרה לי שגם הייתי בתיכון עם 2 החברות היחידות שהיו.
אני התמודדתי בכך שלא הגעתי יותר לבית ספר ולא למדתי. לא הייתי מסוגלת להגיע לבית ספר וכל הפסקה להתחבר בשירותים, אז פשוט הפסקתי להגיע.. ועזבתי את בית הספר והיום אני בפנימייה.. כי הייתה לי חרדה מלחזור לבית ספר.
אני ככ מצטערת על זה, שלא דיברתי איתם, והפסדתי ככה את הבית ספר.
תדברי איתם, את תיראי שהכל הסתדר.
איזו מקסימה את, אני קוראת מה שאת כותבת ובין השורות פשוט מתגלה בפניי אדם שמוכן ורוצה לסלוח שוב ושוב וזו תכונה מדהימה בעיניי. אני גם הייתי ככה לאורך כל התיכון, 2 בנות שרבו איתי כל כמה ימים, החרימו אותי, ירדו עלי, הן היו החברות שלי ורק אחרי י"ב כשידעתי שיש לי אופציה לא להתקל בהן יותר אמרתי להן שאני יודעת שהן ניצלן את החולשה שלי לאורך כל השנים, רבו איתי סתם, שהפעם אני זו שלא מעוניינת להשלים או בכלל להמשיך בקשר... כמה שנים לאחר מכן אחת מהן התחננה שאבוא לחתונה שלה ואני לא רציתי שום קשר. לפעמים ה"מקובלות" היו ניגשות אליי לדבר והלוואי ורק היה לי את השכל אז לנצל את זה ולהקיף את עצמי בחברות אחרות. אז אני מציעה לך את זה, תעשי את מה שאני לא עשיתי, תפתחי בפני אנשים ותנצלי שיחות אקראיות כדי לנסות לפתח חברויות חדשות. אם יש לך אופציה מסביב לבי"ס ללכת לחוג/להיות פעילה בפורום או קבוצה שמעניינים אותך בפייס וככה להכיר חברים גם מחוץ לבי"ס (מה שאני עשיתי בגלל 2 הנצלניות האלה. הייתי חברה ב2 פורומים של להקות שאני אוהבת והכרתי חברות חדשות מהפורום והיינו נפגשות לפעמים). אל תתני להן לקלקל לך את השנים הכי יפות שלך! אל תתני לאף אחד לנצל את היותך רגישה וסלחנית, תמצאי את האנשים שידעו להעריך בך את זה ולכבד אותך. אל תתני לעצמך להגיע לי"ב ושמישהי תבוא ותתוודה בפנייך שהרבה מהריבים היו סתם מצבי רוח שלהן ושאת היית רק הקורבן כי היה הכי קל לריב עם מישהו שכל הזמן לוקח עליו את האשמה בלי לדעת על מה. בדיוק כמו זו שבאה לספר לי את זה בלי בושה.
אני לא מבין? אתאת באת לפה בשביל שאלת צומי בסטיפס?
שואל השאלה:
תודה לכל מי שענה3>זה לא מובן מאליו.. אני ממש מעריכה את זה:)
we'll be fine.
בכיף נסיכה:)
מקווה שאת יותר טוב