8 תשובות
מסכימה^
אני אישית שמנה וחושבת שזה בגלל זה, אבל עצוב לי שבגלל מבנה גוף לא רואים בי גם מעבר...
יכול להיות שהם מתביישים לפנות אלייך אז הם פונים לחברות שלך
אנונימית
גם לי זה קורה.
טוב לדעת שאני לא היחידה והאמת שעדיין לא הבנתי למה זה קורה אבל יכול להיות שאת משדרת שאת לא נחמדה, שאת מופנמת, שאת סגורה.. תנסי לחייך יותר (לא יותר מדי), להיות בולטת יותר, לשדר ביטחון עצמי אבל באותו זמן לא לשדר שאת מתנשאת ושאת בקטע. תנסי להסתכל על ההתנהגות של החברות שלך לא בשביל לחקות אותן אלא בשביל להבין למה מתחילים איתן.
אל תרגישי רע לגבי זה, אני בטוחה שתמצאי מישהו שיעריך אותך ויאהב אותך :)
אנונימית
כנראה שממך הם מאויימים או משהו
אנונימי
אולי את משדרת משהו סגור? בנים מתחילים עם מי שנראת להם קלילה, מישהי שקל לדבר איתם ולא מישהי סגורה שישר תקטול אותם.
זה שאת נראת טוב זה סתם בונוס, את יכולה להראות נורא ובנים יתחילו איתך כל שניה בגלל מה שאת משדרת לסביבה
אנונימית
הם יכולים להתבייש אז הם גם מנסים לראות אם את בעניין שלהם דרך חברות שלך (לנסות לגרום לך לקנא), וחוץ מזה אהבה באה בזמן שלה גם אם עכשיו לא מתחילים איתך את תראי בעתיד שכן יתחילו
אני כל כך מבינה אותך!
גם אני ככה בדיוק כמוך
ואת האמת, שאין לי ממש תשובה... אבל אני לא חושבת שזה כזה חשוב שיתחילו איתך. כי זה יכול להיות גתם איזה ערס מגעיל ממש לא נחמש או סתם מישהו שאין לך שום קשר אליו שיתחיל איתך (מבחינה שאת לא מכירה אותו או אוהבת אותו ממש..)
אני חושבת שזה לא כזה חשוב, זה מאוד מחמיא ונחמד! אבל לא כזה חשוב
זה טוב שאת אוהבת את עצמך והכל. אם יש מישהו שאת מחבבת או נראה מוצא חן בעיניך (לא עכשיו איזה קראש מכיתה ב)
ופשוט יותר תיהיי קרובה אליו שיהיה לו את ההזדמנות
לתגובה עם ה3 פלוסים- אני לא באה לזלזל או שום דבר כזה אבל מניסיון אישי, זה מאוד פשוט להגיד. אני למיד חייכנית עם ביטחון ובאמת מתנהגת חמוד ובכל זאת אין ממש בנים שסאים להתחיל איתי ככה שאני בטוחה שבאמת ממקום לעזור אבל אני פשוט חושבת שאם אתה מרגיש שאתה מיישם את ז, ממש קשה להבין איפה הטעות 3>
אני עם ה3 פלוסים ולא אמרתי שאם תחייכי כל הבנים יפלו לרגלייך אבל זה ברור שיותר נחמד לדבר עם מישהי שמשדרת שמחת חיים ולא עם מישהי עם פרצוף חמוץ. ככה מי שידבר איתך או יראה אותך יקבל רושם יותר טוב ממך ויהיה לו יותר חשק להתחיל איתך.
אנונימית