7 תשובות
חרדה נגרמת מפוסט טראומה שעברת טיפול תרופתי ירגיע את הסימפטומים טיפול פסיכותרפיה יטפל בבעיה מהשורש. תפנה לטיפול פסיכותרפיה בפרטי עדיף לך כי דרך קופת חולים זה ירשם לך בתיק הרפואי. אני גם מציעה לך לא לדווח בכלל על החרדות תעשה ביטוח בריאות בחברת ביטוח טובה ואל תגלה להם שאתה סובל מחרדות כי הם לא מכסים בעיה קיימת. שיהיה לך ותק של כמה חודשים בחברת ביטוח תתלונן על חרדות והטיפול יהיה בסל של החברת ביטוח. בהצלחה מיכל ה
כן בהחלט מומלץ טיפול, לדעתי גש לרופא משפחה שלך תתייעץ איתו והוא יפנה אותך הלאה.
ראשית חוכמה רופא משפחה לא מומלץ לערב בבעיה נפשיתכי אם הוא ירצה לעבוד בחברת ביטחון החברת בטחון תבקש ממנו אישור רפואי בשביל לגשת לקורס והרופא משפחה לא יאשר לו.
נכון אבל לא דרך קופת חולים כי זה יהרוס לו במקומות עבודה וחבל כי אני סובלת מחרדות ומהפרעת אישיות ודכאון ואם הייתי מדווחת על זה לרופאת משפחה היום לא הייתי עובדת בחברת ביטחון ותדע לך שאני עובדת מאוד טובה ומרוצים ממני מאוד והמשכורת 31 שקל לשעה.
אין ספק שזה משהו שפוגע באיכות החיים בצורה קשה
ולכן אתה מבין שטיפול פה הינו הכרחי
יש טיפולים כמו: NLP,EMF, קערות טיבטיות, נוירופידבק ועוד
יש פרחי באך בהתאמה אישית שעוזר לרגיעה, בטחון, כישורי חברה וכו
יש צמחי מרפא
אתה יכול להתפלל
להגיד 7 פעמים: "אש תמיד תוקד על המזבח לא תכבה" עם התכווננות (ולא מהר ובצורה רובוטית)
לראות את הצירוף ם-ן-ץ-ף-ך חזותית ומבלי להוציא קול, (אני שמתי קווים, אתה צריך לראות ללא הקוים) --יש לראות זה כאשר אתה במצוקה גדולה ובקושי ענק בלבד!
יש פרשת "בלק" מהזוהר הקדוש
יש פרשת "ויגש" מהזוהר הקדוש
יש תהילים
תשמע את ההרצאות של כבוד הרב יגאל כהן
תשמע את ההרצאה על בטחון עצמי של כבוד הרב זמיר כהן

תרגיש טוב
טיפול תרופתי יחליש אותך יותר תפנה לרפואה משלימה טיפול על ידיי עיסויי הוליסטי או דיקור. אני מציעה לך לפנות לרפואה משלימה של קופת חולים שיתנו לך טיפול נעים ומרגיעה וגם טיפול פסיכותרפיה בפרטי.
מה הכוונה כל הזמן? כמה זמן כבר אתה מרגיש את זה? זה נובע לדעתך ממתח בסביבת העבודה?
בקשר לחולשה, יכולות להיות סיבות אחרות כגון תזונה.
תעשב בדיקות כלליות. אפשרי להיעזר בחומרים טבעיים אבל רק בשעות מצוקה ולא להפוך זאת להרגל כדי לאפשר לעצמך באמת להתמודד עם המצב ולא להטביע אותו.
באותו הנושא: