5 תשובות
הכרנו דרך האינטרט בסוף התברר שאנחנו באותה כיתה השנה הצעתי לה ומפה לשם זה זרם
כרגע הכרתי מישהו חדש.
איך?.
דרך חבר שלו שאני מכירה
מרתק לא?
אוקיי האמת שהסיפור שלי לא ממש מיוחד ורומנטי חח האינסטגרם שלי היה פתוח מבחינת שכל מי שרוצה לעקוב יכול ובאותו היום העלתי תמונה והיא הופיעה על הצג של כל התמונות המלא הזה ואז חבר שלי שהיום הוא האקס שלי התחיל איתי באינסטגרם.
אני מאוד אבל מאוד לא ביישנית ופשוט בדואר ראיתי ילד חתיך עמדתי ליידו ודיברתי עם חברה שלי בטלפון והתחלתי להגיד "יואו שמעי איזה חתיך עומד כאן" ומלא דברים כאלה ואז לקחתי את הנייר שמקבלים בדואר וביקשתי עט, רשמתי את המספר שלי נתתי לו והלכתי ומאז..
אנונימית
יש לי סיפור מאוד מאוד יפה לספר על משהו שקרה השנה.. סוג של משולש אהבה..
אז בסוף שנה שעברה ילד ששמו רועי הציע לילדה בשם שקד חברות.. הם היו כל החופש הגדול חברים אבל בתכלס הם לא דיברו בכלל ולא נפגשו.. אז אני עזרתי לו איתה ( היה לי גם חבר) והוא עזר לי עם חבר שלי.. עכשיו לקח לי זמן להבין שאני אוהבת אותו.. ( הייתי עדיין עם חבר שלי) אבל אז מסיבות אישיות נפרדנו ( אני והחבר הנוכחי) בקיצור שבוע לפני תחילת הלימודים הציע לי אורי חברות.. אמרתי לעצמי אני לא יכולה לחכות לרועי כל כך הרבה זמן אם הוא ''נהנה'' עם שקד אז שיהיה לו בהצלחה והחלטתי לנסות דבר חדש.. ביום הראשון של תחילת הלימודים אני ורועי דיברנו על מערכת היחסים שלו ושל שקד.. והוא אמר לי שהוא היום הולך להיפרד ממנה..
אמרתי לחברה שלי שזו ההזדמנות שלי ושחיכיתי לזה חודשיים וזה סוף סוף קורה..
אבל אז היא הזכירה לי שיש לי חבר!
שקד ורועי נפרדו..
ואני אמרתי וחשבתי לעצמי שאני אחכה עוד קצת עם אורי ואז אפרד ממנו כי בכל זאת זה לא יפה..
אחר הצהריים חברות שלי מתקשרות אליי ואומרות לי שהן ראו את אורי צוחק עם חבר שלו על תמונה שלי באינסטגרם..
כל כך נעלבתי אבל בכל זאת המשכתי בשלי..
באותו יום הייתה לי בחינה לקונסרווטריון אז מיד אחרי שנבחנתי ( התקבלתי) בן דוד שלי התקשר אליי והוא אמר לי שאני צריכה להגיע אליו דחוף ( רועי ובן דוד שלי חברים טובים מאוד) הגעתי אליו וגם רועי היה שם.. הם בדיוק אכלו ארוחת ערב וכשבן דוד שלי סיים הוא הכניס אותי לחדר, סגר את הדלת ואמר לי שרועי אוהב אותי כבר לפני חודש כשעזרתי לו עם שקד.. בהתחלה לא האמנתי! אבל אז כשהוא נשבע התחלתי לקפוץ משמחה ואז רועי נכנס לחדר והתוודה.. וכל כך שמחתי! יום אחרי זה נפרדתי מאורי ורועי הציע לי חברות וברור שאמרתי כן.. וזהו.. הסיפור הזה קרה בתחילת השנה.. נהיינו חברים ב 2 ל-9 ונפרדנו ב-6 ל-11 והיו לי עוד מלא חברים אחר כך איזה 4 חברים אבל איתם לא היה לי סיפור כל כך מעניין.. לא יודעת אם זה קשור לשאלה ששאלת אבל בכל זאת