12 תשובות
יש לי ידידה שאומרת שהיא לא רוצה חבר כבר שנה ואני מאוהב בה כבר שנה כל פעם שאני חושב עליה יש לי כאב בטן
אוקיי קראש קודם: זה היה החבר הכי טוב שלי, אהבתי אותו ממש 4 שנים, רציתי להגיד לו ובום שתכננתי להגיד לו הוא אמר לי שהוא אוהב את החברה הכי טובה שלי.
קראש נוכחי: לצערי התאהבתי בו כשכבר הייתה לו חברה, אבל אני באמת התאהבתי בו ממש והוא הבן אדם הכי מדהים שפגשתי. אז כזה השתדלתי להתחיל איתו שיחות ולהתחיל איתו כמה שאני יכולה בלי לפגוע בקשר שלו, והוא היה מוחמא ממש אבל הוא מכבד אותה ולא יכול.
הייתה לי עד שנה שעברה קראשית למשך שנה וחצי. היינו ידידים טובים אמרתי לה והיא אמרה לי לא. ברמה שזה פשוט שבר לי את הלב ושתקתי כמעט כל החופש (זה היה לפני שבועות).
הוא הבין שאני דלוקה עליו ואז כמעט אנס אותי וניתקנו קשר לנצח


זה היה ממש דוחה...
אנונימית
אמרתי לקראש שלי שאני אוהבת אותו, ומאז הוא התרחק ממני ועושה לי פרצופים והוא משחק בי ממש. שטוב לו הוא בא אליי מחבק אותי וכאלה, ושלא באלו עלי הוא עושה לי פרצופים ולא מדבר איתי..
אמרתי לו שאני אוהבת אותו והוא אמר שהוא מת למצוא מישהי עם אופי כמו שלי אבל שהוא לא יכול להיות איתי כי אני מכוערת
אנונימית
לא קרה לי אף פעם. תמיד היה הדדי והם רצו יותר
אנונימית
סליחה על האיחור חחח
הקראש שלי (כבר יותר משנה) לא שם עלי וכמעט לא דיבר איתי, ועכשיו גם יש לו חברה והוא מעלה איתה מלא תמונות לאינסטגרם ואני בוכה כל פעם מחדש בגללו: ( מנסה לשכוח אותו אבל לצערי זה לא עובד לי.
אנונימית
על מי המינוסים? רשמתי את האמת קשה לפרגן אה קנאים חח
אנונימית
טרי טרי
לפני שעה כתבתי למי שהיה הקראש שלי במשך שנתיים ובמקרה גם ידיד ממש טוב שלי שאני אוהבת אותו, הוא כתב לי שזה לא הדדי, ואני הכי שמחה בעולם אני מרגישה הקלה מטורפת
אתמוללמה אני חי
היה לי קראש על מישהי חצי שנה.
לפני שהצעתי לה לצאת היא בכל הזדמנות אמרה שאני נראה טוב ולא הפסיקה להחמיא לי. קיצר הצעתי לה בסוף והיא אמרה שלא מתאים