4 תשובות
שלום אנונימי,
אני מבין את החשש שלך מעלות המפגשים ואת הצורך שלך לדעת מה יהיה גודל ההשקעה, רק שלא ניתן להתחייב על הדברים האלה מראש מבלי להכיר את העניין שלשמו אתה בא.

הטכניקות ב-NLP מאפשרות שינויים מהירים (בן רגע), ההטמעה שלהם לוקחת זמן וזה משתנה מאדם לאדם. זה כמו שאתה מסובב את ההגה במכונית, שינוי המסלול מתבצע ברגע, רק שהשינוי בנוף שתראה יתרחש ככל שיעבור זמן.

כאן המקום גם להדגיש ש-NLP זה הרבה יותר מדמיון מודרך שהוא כלי מאוד משמעותי אך לא היחיד.

אני ממליץ לך לדבר עם כמה מנחים ולבדוק אם דרך העבודה שלהם מתאימה לך, אם יש להם מענה לבעיה שלך, אם יש לך כימיה איתם ואז לבחור.

זכור שאתה משקיעה בנכס הכי חשוב שלך! חשוב יותר שההשקעה שלך תהייה בדבר הנכון ולא בזול ביותר.
יהודה ב מומחה סטיפס
שלום לך,
מוסיפה על דבריו הנכונים של יהודה:
NLP ודמיון מודרך הן שיטות נפרדות ששלבו ביניהן. יש מנחים שעובדים בשיטה המשולבת ויש שעובדים רק עם אחת מהשיטות. לדעתי, (המשוחדת, כי אני עוסקת בכך) השילוב הוא שילוב טוב.
מספר הפגישות אינו רב בדרך כלל, אך הוא תלוי במטרה שאתה מעוניין להשיג, במידת המוכנות שלך לבצע את השינוי.
לגבי עלות - כל מנחה גובה סכום שונה ולכן לא ניתן לתת תשובה.
חשוב לבחון האם כלים אלו של דימיון מודרך ו-NLP מתאימים למטרה שאתה מעוניין להשיג ולמצוא את המנחה שמתאימה לך מבחינת הקשר הנוצר ביניכם.
תוכל לקרוא ולחפש מנחים באתר של "מכללת רטר"
ותוכל לשאול את שאלתך גם בפורום "דמיון מודרך ו-NLP" בתפוז.
בהצלחה בהשגת מטרותייך.
יעל נועם מומחית סטיפס
מספר הפגישות משתנה ותלוי בתהליך הטיפול בכל מקרה הוא לא ארוך טווח, לרוב. טווח המחירים לשעה 200-300 שח ויש מטפלים שגובים יותר.
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
טווח המחירים לשעה מתחיל סביב ה-150 ש"ח ועולה צפונה (סביר שלא מעבר ל-400 שקלים לשעת טיפול). לגבי כמות הפגישות, מאוד תלוי - באיזה בעיה אתה מעוניין לטפל, מה מידת המחוייבות שלך לתהליך ועוד תשובות להרבה שאלות.

בממוצע, טיפול אמור להימשך בין 10 ל-15 פגישות, אבל זה כלל אצבע בלבד שיכול להשתנות ממטופל אחד למטופל שני.
אנונימי