10 תשובות
תשאל אותה או את חברות שלה (:
אם היא מסתכלת עליך..
תראה איך היא מסתכלת עליך אם היא מתררגשת שאתה בא
תבקש מחבר שלך שישאל אותה
לפי השם שלך, את חיי בסרט של ג'יימס בונד ולא חמוד אף אחת לא מחבבת אותך!
אנונימי
אחת* ותשאל את חבר שלה שישאל אותה
תשאלאותה פשוט את מי היא הכי מחבבת
אחת* אם היא מסתכלת עליך, כשאתה מסתכל עליה מורידה את המבט, כשאת יושבים אחד ליד השנייה אם הרגליים שלה מופנות כלפיך או לא, אם היא נוגעת בשיער שלה, אם היא מסמיקה, מחייכת חיוך קטן (;
בהצלחה! מקווה שעזרתי!
1. היא משחקת בשיער שלה. אם היא נוגעת בשיער שלך אז אתה כבר לא צריך אותי בשביל להגיד לך שהיא רוצה. נשים נוהגות לשחק בשיער, ללפף אותו סביב האצבע, ללטף. אני משחקת עם השיער כשאני עצבנית, כשיש מתח מיני. נשים יודעות שמשחק בשיער הוא סימן ידוע לזה שהיא מעוניינת. אז כן, כשהיא משחקת בשיער היא נותנת לך אור ירוק.
2. קשר עין. כשהיא מביטה לך בעיניים לכמה רגעים ואז שוברת את המבט בחיוך זה אור ירוק. אם אתה מנסה ליצור קשר עין והיא מתחמקת אתה בבעיה, היא לא מעוניינת. אם היא מסתכלת לך בעיניים במבט רציני אולי היא עדיין לא החליטה, עדיין מתלבטת.
3. שפתיים. כשאני רוצה שמישהו ינשק אותי אני כבר מדמיינת את זה קורה בראש ואני אני מתחילה לשחק עם השפתיים ומנסה לנחש אם השפתיים שלו רכות. אין כמו נשיקה ראשונה, זה בערך הדבר הכי כייפי בעולם. אני משתגעת לדעת איזה טעם יש לו. אם היא נושכת את השפתיים בעדינות, זה אור ירוק שתבוא כבר לטעום אותה.

4. התחתונים שלה. כשבחורה מתלבשת ובוחרת תחתונים היא שואלת את עצמה האם היא הולכת להתפשט בשבילך היום? אם אתה רואה תחתונים ישנים ומכוערים מציצים בין הבגדים אז תדע שאין לך הרבה סיכוי. אתה רואה תחרה ורודה, אדומה או שחורה? תחתונים סקסיים? זה טוב, זה אומר שהיא חשבה לעצמה שיש מצב שזה נגמר במיטה.
5. תנסה להגניב נגיעה קטנה אגבית ותבחן את התגובה שלה. אם הנגיעה טבעית לה והיא מרגישה עם זה נוח היא לא תזיז לך את היד או תזוז ממך. אם היא זזה ממך זה אומר שעדיין לא אבל לא להתייאש, יכול להיות שזה פשוט מוקדם לה מידיי, נצטרך פשוט לעבוד קצת יותר קשה עליה.

מקווה שעזרתי,
לשאלות או בקשות נוספות,
אשמח לעזור בשמחה בפרטי ♥
WTF?!
גל את בת 12 מאיפה את יודעת את כל הדברים האלה?!
בטוח גוגל י'נוכלת!