8 תשובות
ברור
כן ברור
כן רובם עובדה החמאס משתמש באנשים כדי שלא יפציצו אותם ואנשים לא מתנגדים
תכלס אין להם ברירה, במקום לדאוג להם למשאבים הם מבזבזים את התקציבים שלהם על טיל לישראל ומזבלים להם אצ המוח עלינו
אנונימית
כמובן
הם לא מושפעים, הם חיים שם בפחד ומאין ברירה כי הם מחוייבים לכל מה שחמאס אומר הנייה החזיר הזה מסתובב בבתי מלון ומזמין זונות בזמן שבעזה אנשים מתים ואז מאשימים את ישראל, וזה לא רק חמאס בעזה יש גם את הג'יהאד הזה. אם מישהו רק מצייץ שם ואומר משהו נגד ישר שוחטים אותו ביחד עם כל המשפחה שלו. חמאס הם פושעים אבל לצערי אף אחד לא רואה את מה שאנחנו בישראל רואים, העולם רואה את חמאס בתור "ההתנגדות הפלסטינית" במקום בתור פושעים ורוצחים.
אני חושב שכמו בברה"מ, כמו בצפון קוריאה, ובעצם כמו בכל שלטון טוטאליטרי שניסה לשטוף להמונים את המוח, גם בעזה זה לא מצליח.

אני סומך על שכלו של האדם ומאמין שהעזתים, גם אם מושתקים וגם אם מפוחדים, מרגישים ויודעים את האמת.

רק שנה שעברה, במשבר החשמל בעזה, שעל אף שהיה בין החמאס לאש"ף החמאס עשה כל מה שביכולתו כדי לשקר ולהטיל את האשמה על ישראל, התושבים התקוממו נגדו.

אני עדיין זוכר שישבתי המום מול הטלוויזיה כאשר צוות חדשות 10 תיעד עזתי אמיץ אומר "הלוואי ואוכל לבצע פיגוע התאבדות נגד חמאס. אין לנו מה לאכול, מה לשתות, די חמאס אנחנו רוצים חשמל."

גם ברש"פ, השנה הזאת ממש אחרי שהליכוד החליט לתמוך בהחלת הריבונות ביו"ש, אחד התושבים אמר "אחרי שנים של הולכת שולל, פתאום ישראל אומרת אמת, נמאס מהרשות הפלסטינית."

גם תושב ערבי אחר, מג'נין, התבטא במפתיע בנושא ואמר "מעומק השמחה מוכנים לחלק בקלאוות. נמאס מהרשות הפלסטינית, הם גנבים. חיים ברמת חיים גבוהה, עם כלי רכב יקרים וטיסות, בזמן שאנחנו אוכלים את החרא. ברגע שההנהגה שלך יותר קשה מהכיבוש, אתה כבר מעדיף את הכיבוש."

הערבים כיום, ובעיקר הדור הצעיר, מואס כבר ברעיון פלסטין ובכל מייצגיו, ומבין שישראל טובה להם יותר ממה שהרש"פ, החמאס או כל גוף פלשתינאי אחר יכול להיות.