13 תשובות
ברור שאחרי התקופה שאתה לבד תבין את זה.. רק אחרי שאתה מאבד אתה מעריך בדיוק כמו שהיא אמרה לך.. ככה זה.. ואין דרך לשנות את זה.
אנונימית
שואל השאלה:
נשארו לי רגשות אליה, כמה שאני מנסה לשכוח אותה אני לא מסוגל, אני לא מבין איך היא יכולה להתקדם כזה מהר..
היינו 3 שנים ביחד עברנו הרבה, עם כל הדברים הרעים יש גם את הדברים הטובים.
אני עדין אוהב אותה וזה מאוד לא פשוט.
אני מאוד מקווה שיבוא יום והיא תבין שאני השתנתי ושנחזור להיות ביחד והפעם אני ישנה הרבה מאוד דברים באופי שלי. ויוכיח לה דברים אחרים.

מה שהזוי כאן בסיפור שהבחור שהיא יוצאת איתו לא מעלה איתה שום תמונה, ונגיד היא מתייגת אותו הוא לא מגיב לא כלום, לא יודע..
אנונימי
אל תשנה את עצמך בשביל להיות איתה, יש אנשים שנפרדים אחרי 10 שנים.
כנראה שעם כמה שאתה אוהב אותה זה לא הדדי.
יכול להיות שהיא רוצה לגרום לך לקנא, ויכול להיות שכל זה מסיבה אחרת.
ככה או ככה, אני ממליצה לך להתרחק ממנה, לא תוכל לכפות על מישהי את האהבה שלך, לא משנה כמה תנסה. בתור מישהי שאחרי פרידה ניסו להחזיר אותה בכוח אני אומרת לך, אל תעשה את זה.
אם אתה באמת אוהב אותה, אתה תתן לה ללכת, ותמצא מישהי ששווה את האהבה שלך.
שואל השאלה:
ואם נגיד בסופו של דבר הוא יפגע בה או משהו היא כן תרצה לחזור אלי? כי שורה תחתונה היא זו שעזבה אותי והשאירה אותי פגוע ולא ההפך.
ומה אני לא מבין כל הרגשות שלה אלי נמחקו לגמרי? היא לא חושבת עלי? אנחנו בנתק לגמרי וציפתי לפחות שהיא תתקשר אחרי תקופה או משהו לבדוק מה קורה איתי. אבל כלום לא קורה...
ועצם זה שהוא לא מעלה איתה כלום, ואדיש כלפיה, זה אומר משהו?
אנונימי
לדעתי היא בגדה בך איתו בזמן שהייתם ביחד. יכול להיות שאם פגעת בה חזק אז זה קצת הגיע לך, כנראה שהזוגיות ביניכם גם ככה לא הייתה בריאה. חפש לך מישהי אחרת שתאהב אותה ותעריך אותה ושגם היא תאהב אותך ותעריך אותך. בהצלחה.
אם פגעת בה זילזלת בה אתה לא שווה אותה ואני בטוחה שהיא לא תרצה לחזור אם כל כך כאב לה בזמן שהייתם ביחד כנראה היא רוצה שיהיה לה טוב היא המשיכה אז תוותר עדיף לך.. היא הלכה אם היא באמת נפגעה ממך ואתה יודע את זה תן לה להנות ושיהיה לה טוב ויהיב לה טוב בלעדייך.
אין סיכוי שהיא לא חושבת עליך! אתה צריך לנסות להתגבר ולעבור ולנסות להפסיק לחשוב עליה כי בסך הכל יש אלף סיבות שהיא הלכה למישהו אחר, אולי היא רצתה לנסות משהו חדש, אולי להחזיר לך, לגרום לך לקנא, אולי היא מנסה להתגבר ועוד אלף סיבות כמו שאמרתי.. אני באמת מקווה שתצליח להתגבר עליה אני יודעת שאחרי שלוש שנים זה קשה.. יודעת מניסיון.. אבל אתה צריך להבין שהיא כבר כנראה פחות בעניין ואתה צריך לנסות איכשהו לעבור הלאה בלי כמו שמישהי מעלי אמרה בלי להכריח אותה לחזור אליך, להכריח אותה לעשות משהו שהיא לא רוצה וזה יהיה קשה לא אמרתי שזה יהיה קל אבל בסופו של דבר מתגברים על הכל!
שיהיה לך מלא בהצלחה! (:
אנונימית
שואל השאלה:
אותי לימדו משפט שמה שבא מהר מידי הולך מהר מידי וזה הזוי שהיא כבר מחפשת דירות להשכרה בעיר שלו וזה נראה שהיא על 200 קמש. נגיד והם חודש ביחד, זה הזוי כזה שהכל מהר מהר..
זה נראה לי שבאמת היא עצרה מנקודה איתי, והמשיכה מהנקודה שהיא עצרה - איתו.
וזה די מלחיץ ואני לא בטוח שכולם יקבלו את זה, אני הכי מקווה בעולם שבסופו של דבר היא תפגע ממנו או משהו ואז היא תזכר בי ובדברים הטובים גם שעשיתי.
אנונימי
אם אתה מקווה שהיא תפגע אתה לא באמת אוהב אותה.
תכתוב לי בפרטי, אני חושבת שאוכל לעזור לך.
שואל השאלה:
אין לי פרח אז אני לא יכול לשלוח הודעה פרטית:(
אנונימי
שואל השאלה:
התחלתי להתעסק בדברים שלא מקובלים עליה, התחלתי לזלזל בה, התחלתי לקחת אותה כמובן מאליו... אבל דווקא אחרי התקופה הזו של הלבד שלי הבנתי ששום דבר בעולם לא שווה את זה.
אנונימי
יכול להיות, תלוי איך הפרידה הייתה ומה הסיבה שלה.. אולי פשוט היא מנסה להתגבר עליך..
אנונימית
מה עשית לה?
באותו הנושא: