9 תשובות
אני בגיל 23 כמובן אחרי הצבא אחרי שנמצא עבודה שיהיה ביסוס

זה לא תלוי בזמן פשוט מרגישים את זה שזה זה אבל בואי נגיד שנה ככה אחרי שמכירים לעומק ובכל מצב אפשרי

וואוו שאלה מתקילה.. שתהיה עם לב ענק כמה שיותרר
23 כל השאר זה לא בהכרח
לא צריך שנים כדי להבין שהיא האהבה של החיים שלך
זה עניין של רגש וכימיה זה יכול לקרות גם תוך חודש שאתם יחד ולא משנה למה אתה מחפש בחורה אם לקשר או לכל דבר אחר אופי זה מה שצריכים יותר להתמקד בו אחרי הכל לא משנה כמה יפה היא תהיה יופי לא נשאר איתנו לנצח הוא נעלם באמצע החיים ומה שבאמת נשאר יפה וצעיר לנצח זה האופי שכבש אותך כבר מהרגע הראשון זה מה שהכי חשוב!
בגיל 23 חתונה? אולי כרגע זה נראה לכם גיל בוגר אבל ב23אתם עדיין ילדים שלא חוו מספיק. סתם זורקת דעה.
אנונימית
30+
אולי כמה שנים בזוגיות,
שתסכים כלפי מי שאני ובכל זאת תאהב אותי.
אני חולק על חלק מהדעות שמעליי.

אני מניח שהגיל לחתונה לא תלוי בי או ברצון שלי, אלא בהתאמה שלי ושל בניית האישיות שלי לחיי נישואין, וכמובן של בת הזוג לכך.
אבל אם הייתי יכול לנחש, אז בערך 24-27.

לגבי הנושא השני - לדעתי האישית, בפחות משנה של זוגיות אי אפשר לקבוע התאמה לכל החיים, כי זה תלוי בכל כך הרבה מעבר לאיך אתם מסתדרים בדייטים.
מגורים משותפים וחיים משותפים שכוללים הבאת ילדים וניהול בית משותף, זה דבר רציני ביותר שמצריך היכרות עמוקה בין השניים ואף התנסות בדברים האלה (חיים ומגורים משותפים) לפני שמחליטים להתחתן (שזו ההגדרה שלי לאהבת חיי, זו שאשכב איתה, אתחתן איתה, ואביא איתה ילדים).
ומכיוון שלא אשכב עם אף אחת חוץ ממנה, ולפי דעתי שנה זה המינימום זמן כדי לקבוע שזו אהבת חיי, אני לא אשכב עם אף אחת שאצא איתה בעתיד תוך פחות משנה (ואני מקווה שזו תהיה רק אחת), וזה כמובן בהתניה שאני בטוח שזו אהבת חיי האחת והיחידה...
ואם זה ייקח עוד שנה? אני אחכה בסבלנות.

לגבי הדבר האחרון ששאלת - הדבר הראשון שאני
מחפש בה, שזה אומר שאם לא יהיה אותו אז אפסול אותה, זה שהיא מעולם לא שכבה עם אף אחד.
זה מכמה סיבות, ואומר אותם עכשיו, אבל לפני זה, אני רוצה לומר שאני יודע שיש המון שיחלקו עלי, ואני מכבד את דעתם ומצפה שיכבדו את דעתי, אבל דעתי היא שהדבר הזה מעיד משהו על אותה בחורה, וזה בסדר שיש חולקים עלי בעניין, אבל כמו שהם מוכנים להתפשר על דברים מסויימים ועל אחרים לא, כך גם אני.

הסיבות שבגללן אני פוסל בנות ששכבו בעברן הן כאלה;

א' - אני באופן אישי בגיל מבוגר מספיק כדי להיות גאה *מאד* בזה שהצלחתי לשלוט על עצמי עד היום שלא נפלתי לזה ושמרתי את עצמי בשבילה, אני חושב שמגיעה לי מישהי שעשתה את אותו הדבר בשבילי, ושרק אנחנו נדע להעריך אחד את המאמצים של השניה אחד למען השניה.
בנוסף, אם היא לא תהיה באותו מצב כמו שלי, היא לא תדע להעריך את מה שעשיתי בשבילה כל השנים, ואני לא מוכן לקבל את זה, אני רוצה מישהי שתדע להעריך את זה.

ב' - ידוע שהחוויה הראשונה היא המשפיעה ביותר, הנזכרת ביותר, ובעלת החשיבות הרבה ביותר.
ואני, לא הייתי רוצה שמישהו אחר ייתן לה את זה חוץ ממני, פשוט לא רוצה שהיא תחווה את זה עם מישהו אחר בכלל, ובוודאי שלא בפעם הראשונה.
בנוסף לזה שלא הייתי רוצה שהיא תמיד תזכור חוויה כזו ועוד עם מישהו אחר, והכי מזעזע בעיניי - זה שהיא עלולה להיזכר בזה במהלך האקט ביני לבינה, זה פשוט מרתיע אותי ברמות אחרות.

ג' - סיבה פשוטה, ללא עיקרון.
אני לא מסוגל להכיל את המחשבה שמישהו נוסף חוץ ממני ראה אותה בצורה אינטימית, נגע בה בצורה כזו, ועשה איתה מה שעשה, בעיניי זה מגעיל, אני לא מסוגל לחשוב על זה שזה קרה.
ועוד לדעת שהוא חי אי שם ואני או היא עלולים לפגוש בו מתי שהוא - מזעזע אותי אפילו לחשוב על זה.

ד' - הפוך מהסיבה הקודמת.
לחשוב על זה שהיא ראתה מישהו בצורה אינטימית, ונגעה בו בכזו צורה, ועשתה איתו מה שעשתה זה פשוט דוחה אותי, אני לא אהיה מסוגל לחשוב על זה שאני לא הראשון שלה, בלתי אפשרי בשבילי לקבל את העובדה הזו.

ה' - סיבה אחרונה, אני, כמו כל אדם אחר, סקרן לנסות ולחוות את הדברים האלה (כמו שהבנתם כבר - רק עם מישהי שאני אוהב באמת), ואני רוצה שאני והיא ביחד נלמד את הדברים האלה בתמימות, בלי נסיון קודם, בלי חוויות עבר שמשפיעות על ההווה, נלמד אחד את השניה את הדברים הבסיסיים ביותר אחד על השניה, ובעצם - ניצור זכרונות ראשונים ששייכים רק לנו, וחוויות ראשונות ששייכות רק לנו, ורק אותם נזכור.
נביא לידי ביטוי את הסקרנות שלנו במגע ראשוני, נחווה חוויות ראשונות ביחד, נלמד את הדברים מאלף ביחד, נגלה דברים חדשים, ביחד.

לעצמי אני רוצה חוויה ראשונה מושלמת, ובדיוק כך גם בשבילה.

אגב, קראתי פעם משהו מעניין, נראה לי שזה היה כאן באתר.
קחו תפוח, שבו כמה חברים בחדר, ועשו ניסוי.
הציעו למישהו את התפוח - מישהו ירצה אותו? סביר להניח שכן.
עכשיו קלפו אותו, ותעבירו אותו בין כולם שיתנו בו ביס קטן, ימששו אותו, ילטפו אותו, ישחקו בו, יזרקו אותו מיד ליד ועל הרצפה, ובתום המשחק שיחזירו אותו על השולחן.
התפוח כרגע לעוס בחציו, שחור, חבוט, ומלוכלך.
עכשיו הציעו אותו שוב למישהו, האם עכשיו מישהו בחדר ירצה לאכול את התפוח? חוששני שלא.
ולמה? זה הרי אותו תפוח ממקודם?
והתשובה ברורה, אף אחד לא רוצה תפוח שמור ויפה שעבר כמה ידיים שקילפו אותו, נגעו בו, השתמשו בו, שיחקו איתו, וכן הלאה...
וכך גם אני, באותה המידה שהם לא ירצו את התפוח, אני לא ארצה מישהי שעברה כמה ידיים, שנגעו בה בצורה לא ראויה, שהשתמשו בה לצרכים מיניים, וכו'.


לילה טוב (;
אחרי הצבא כשנתבסס כלכלית ונהיה כשירים לגידול ילדים וזוגיות בבית
חריף אש ^ תותח! כל מילה בסלע
16 גיל מצוין