8 תשובות
אני אגיד לך תאמת, אין לי כוח לקרוא את זה ; (
שואל השאלה:
חבל אחי אתה מפספס...
אני בת נשמה
אני מכירה אנשים שלא נראים טוב בכלל אבל יש להם כל כך הרבה ביטחון והם מדביקים אותך בשמחה שלהם שיש מסביבם כל כך הרבה אנשים,
מצד שני יש כאלה שלא נראים טוב והם מתמסכנים וממורמרים וזה מה שמרחיק אנשים כי אף אחד לא רוצה להיות ליד מישהו דיכאוני,
מה שתשדר זה היחס שתקבל,
שזה מגיע לזוגיות זה משהו אחר לגמרי
כי אתה יכול להתחבר לבן אדם אבל אם לא יהיה משיכה הקשר לא יצליח
צריך גם להתחבר לאופי וגם למראה.
S.c
1. אופי זה לא משהו שצריך לשנות, אנשים מתאימים את עצמם לאנשים אחרים בגלל האופי שלהם ומי שלא יקבל את האופי שלך ובעצם את מי שאתה כנראה לא צריך להיות בחברתך או בזוגיות איתך מה שזה לא יהיה.. אתה לא נכנס לקשר עם בן אדם כי הוא נראה טוב, אולי זה מוסיף אבל אתה נכנס לקשר כי אתה אוהב להיות עם הבנאדם ואתה מסתדר איתו.
2. לדעתי אי אפשר להתאהב רק על פי מראה, אולי זו הידלקות או רצון וסקרנות להכיר אבל אהבה עמוקה לדעתי יכולה להיות רק כשאתה מכיר בן אדם.
3. אם הוא לא מנודה, כנראה שהוא לא עושה מאמצים להתחבר לאנשים אחרים, או שהוא לא חברותי והיחסי אנוש שלו לא מפותחים כל כך.. אם אין לאף אחד משהו נגדו הבעיה תיפתר ברגע שהוא יפתח.
1. לדעתי אתה מאוד צודק לגבי זה. אבל אני הרבה יותר מעדיפה שישפטו על פי אופי מאשר יופי..
2. זה שהתאהבת במישהי לפי יופי לא הופך את זה ללא בסדר.. זה קורה
3. בסיפור כזה אין אשמים. אתה לא יכול לדעת מה עובר על הילד יכול להיות שיש לו חרדות חברתיות או משהו. יכול להיות שגם כשהוא רוצה לדבר הוא לא מצליח.. והשאר יכולים לנסות להתחבר אליו יותר בסוף אולי הוא יצליח להתחבר למישהו... אין ממש צד לא בסדר
שואל השאלה:
אני אתן עוד נתון לגבי 3, הילד מנסה להתחבר ומנסה לדבר עם ילדים והילדים גם מדברים איתו אבל עושים מאמצים להתחמק מזה, זה לא שמנדים אותו אבל לא מתחברים אליו... במקרה כזה נראה לכם שמישהו לא בסדר או אשם במצב?
הוא מדוכא? הוא מתמסכן כל הזמן?
כי אנשים רוצים להיות בחברה של אנשים שגורמים להם להרגיש טוב
אם הוא מדוכא אז פחות ירצו להתחבר אליו זה פשוט ככה...
S.c