24 תשובות
חוזה תשובות של:
"זה לא יקרה"
בהתעלמות מוחלטת מהשאלה.
אנונימי
זה לא יקרה. מה שיקרה שכול האתאיסטים יבינו שה' כן קיים.
וכן התעלמות מהשאלה כי זה באמת לא יקרה
ה קיים! כולם בסוף יבינו
אנונימית
מבחינתך אם הקב"ה קיים או לא זה שחור לבן, מבחינתי זאת אמונה, אני מאמין שהוא קיים. והאמונה שלי בו רק מתחזקת מיום ליום, שום דבר לא יכול לשבור אותה אז אני לא "אגלה" שהוא לא קיים...
את יכולה לא להאמין כמו שאני מאמין בו, אבל את לא יכולה להוכיח שהאמונה שלי שגויה
שואל השאלה:
אתם לא רוצים לענות אל תענו.
זאת הייתה שאלה תאורטית מה הבעיה לענות נורמאלי?
ולא אמרתי שהוא לא קיים אמרתי סתם עם נניח והייתם מגלים מה הייתם עושים
אנונימית
כן כי אדם שבא מהקוף זה ממש הגיוני
אנונימית
שואל השאלה:
מה זה קשור?
אנונימית
שלום רב,

דבר זה לא יקרה בחיים אך הדבר אשר יקרה הוא שכל העולם מתישהו ידע את קיומו של ה' מלכנו הגדול מכל, למי שלא מאמין בקיומו של ה' אני אומר תחפשו ביוטיוב מה מדענים חקרו ומצאו כי יש קיום ה' אך אינני מאמין בגלל זה אני פשוט נולדתי מאמין בה' ואפילו יותר מאז העלייה לתורה אין יום שלא הנחתי תפילין וכל שבת בבית כנסת והכל ברוך ה' אז במידה ואדם לא מאמין בקיומו של מלכנו הרוחני אינו יכול בנוסף להתווכח עם מדענים גדולים בעולם ואפילו הם גויים ומודעים לקיומו של ה' אז חפשו ביוטיוב אלא שקשה להם להאמין גם בלי עובדות וראו, והאדם אשר מתעלם מעובדות זה האתאיסטים (לתגובה אשר לא הייתה נכונה ומתנשאת על העובדות).

במידה ותרצי לשוחח איתי בכל נושא בו תרצי לדון הינך יכולה לפנות אליי, וכמוך כולם.

תודה!
שואל השאלה:
נניח.
אנונימית
שלום רב,

בתשובה שניה לאדם אשר אמר כי האדם בא מקוף התורה לא אומרת זאת זהו שקר התורה בחיים לא אמרה ולא ציטטה כך זה דבר שמלמדים בבתי ספר חילוניים. האדם הראשון בא מן האדמה וּכיום אנו באים דרך בטן אם כך התורה אומרת אז אנא לא להגיב ללא ידע קודם ומוכח.

במידה ותרצי לשוחח איתי בכל נושא בו תרצי לדון הינך יכולה לפנות אליי, וכמוך כולם.

תודה!
שואל השאלה:
בא מהאדמה? איפה אתה פאקינג חיי? אתה מאמין בסיפור הזוי לגמרי בלי הוכחה אחת!
זה כמו להאמין בסתם סיפור של ילדים

אנונימית
שואל השאלה:
אין לי בעיה להישרף בגיהנום, תודה.
אנונימית
זה לא משהו שאפשר לגלות פתאום, לא יכולה להיות כאן הוכחה חד משמעית וברורה. זה עניין של אמונה והרגשה אישית בלבד.
אני לא דתיה, אבל השאלה לא כל כך מבינה את האמונה שלהם.
אני מנחש ששום דבר לא ישתנה, הם ימשיכו להאמין בו בעיוורון כמעט תמיד ובכל מצב גם אם הכול יתבדה. ככה זה, עדר כבשים.
אנונימי
אי אפשר לשאול שאלה כזאת זה דבילי לחלוטין
אם היתה אפשרות שהוא לא קיים לא היינו מאמינים מלכתחילה
*מאוד מופתע שאפילו לא אדם מאמין אחד ענה על השאלה כי הם ככ עמוקים בהזיה שלהם שהם לא יכולים אפילו לדמיין באופן תאורתי את האפשרות לאופציה שיש מצב לסיכוי שאולי במקרה הם טעו*
שלום רב,

זוהי התשובה השלישית שלי כאן ושוב הינני חוזר כל אדם ואדם באשר הוא יראה את קיומו של ה', אך בנתיים כל אלה שלא מאמינים חושבים שהם קיימים בזכות עצמם זהו דבר מטופש כי אם אינם לא מאמין כי מלך כה' ברא אותך אז הינך מאמין באשליות ברורות וּדביליות סליחתי על המילה וזה הדבר אשר אדם שאינו מאמין חושב ובמידה והינכם "יותר חכמים" מהמדענים הגדולים והמתקדמים בעולם עזבו הגדולים והמתקדמים במידה והינכם חכמים יותר ממדען פשוט מתחיל נראה אתכם מסבירים את קיומכם בעולם זה ואת הדבר ההזוי שהינכם לא מאמינים בה' עכשיו אני לא מנסה למשוך ולא כלום אף אחד פשוט אני אומר זאת כפי שהינכם אומרים ומתווכחים על דברים מוכחים ואתם אלה שמתווכחים אם עובדות ועוד של מדענים כאלה.

במידה ואדם כלשהו ירצה לשוחח איתי בכל נושא אשר ירצה לדון בו הינו יכול לפנות אליי, וכמוהו כולם.

תודה!
אין סיכוי שתהיה הוכחה שאלוקים לא קיים. תביא לי כמה הוכחות נכונות, אני אחזור בשאלה כי אין לי במה להאמין יותר, אני חופשיה לעשות כרצוני. אבל אין סיכוי שזה יקרה, אנחנו מאמינים שיש מישהו למעלה וכל עוד לא יהיו הוכחות נמשיך להאמין.
לא רלוונטי למי שכבר יודע שהוא קיים ולא רק מאמין בו.
חח את מאמינה במשהו רק כי אין הוכחות לאי קיומו? מה עם למצוא הוכחות לקיומו קודם לפני שאת מאמינה בו?

ואגב, זה לא הוכחות, זה ראיות.
אנונימי
שאלה לא הגיונית
אלוקים היה הווה ויהיה
היה קיים מאז ומעולם, קיים עכשיו ויהיה קיים לנצח נצחים :)
ולכן לא ניתן לענות על השאלה כי סיטואציה כזאת לעולם לא תיתכן, אבא שבשמים הטוב קיים לעולמי עד:)
אני עונה לך בצורה של אתאיסטים אם אני אחשוב כמו אתאיסטים אז לפיהם אין עולם הבא וחיים לאחר המוות פשוט יש שחור והגוף נרקב אז אי אפשר להגיד לך שנתבאס כי אם אין לנו עולם הבא ונשמה אז אנחנו לא יכולים להרגיש כלום ואז ככה אי אפשר לדעת ש"אין אלוקים". אני יודע שציפית שנגיד שנתבאס שעשינו מצוות לחינם וכאלה אבל זה לא יקרה... גם אם המדע יביא הוכחה חד משמעית (שאין כזאת וגם לא תהיה לעולם) לפי האמונה זה יצר הרע ואסור להסתמך על מה שהמדע יגיד נגד זה... אז מדע זה לא הגורם המכריע רק אחרי שמתים יודעים כאילו לפי היהדות, ואם לפי אתאיסטים אז מתים ולא יודעים כי אין כלום אחרי פשוט מתים והכול שחור ואני אזרום איתך בעוד משהו ונגיד באמת אין סבבה? מאמין מבחינתו האמין ונהנה עם המצוות קיים אז מה אם היה בקטנות אסור זה ואסור שם? עשה לנו טוב בלב? שקט נפשי? שמחת חיים? אז אנחנו נמות ונהיה מאושרים כי מבחינתנו עשינו את שלנו. ועכשיו תזרמי איתי נגיד ואתאיסטים מגלים שיש.. נדפקו לא? עדיף להאמין ונגיד שלא יהיה מאשר לא להאמין ולגלות שיש ואז לאכול אותה בקיצור אנחנו המאמינים לא מפסידים כלום... עניתי לך לפי האתאיסטים אני מאמין וחרדי ואגב אני מקווה שאחרי שנמות אתאיסטים יגלו שיש הקדוש ברוך הוא (:
אנונימי
תשובה טובה מאוד אנונימי
תודהה :)
אנונימי