5 תשובות
ואו שמעי יש לי רעיון ממש טוב בשבילך תנסי להינתק מכל המחשבות תתרכזי בלימודים תשקיעי את כולך בלימודים ככה גם תצליחי וגם יהיה לך מה שיעסיק אותך במקום ותשמעי שירים תמצאי תחביב או משהו שאת אוהבת ותעשי אותו כל פעם שרע לך. בהצלחה<3
אני מבינה שזה מה שאת מרגישה כרגע, ויש לך את כל הסיבות בעולם. אבל מה שלדעתי כדי לך לעשות זה קודם כל לא לחשוב על כל הבעיות בבת אחת כי ככה הן באמת מאוד מפחידות ומרתיעות.
בקשר לאימא שלך ולעבודה, הייתי מציעה שלא תתעסקי בזה יותר מידי מכיוון שפשוט אין לך איך לעזור, תנסי להקל עליה ולא להקשות אבל אל תדאגי לגבי זה יותר מידי.
לגבי החברה הייתי מציעה שתדברי איתנ על ההפכפכות שלה ואם את לא מרגישה שהיא חברה תומכת וטובה את לא חייבת להישאר בסביבתה ואת יכולה לנסות ליצור חברות חדשות כי כרגע נשמע שאת צריכה תמיכה.
לסיכום אני מקווה שהכל יסתדר ותחשבי חיובי כמה שאת יכולה
לכולנו יש בעיות בחיים, לחלק הן יותר גרועות מלשאר האנשים, קחי לדוגמא אותי, אין לי חברים בכלל, אני בדיכאון, אין לי אף אחד במציאות שתומך בי ועוזר לי, לא שמים לב אלי בכלל (למה שעובר עלי), אני יכולה לפגוע בעצמי (פיזית) ואף אחד לא ישים לב, ולא רק שאני מרגישה לבד, אני באמת לבד.
מה שאני מנסה להגיד פה זה שנכון, גם לך יש צרות ובעיות בחיים, אבל יש לך דרך לפתור אותן לעומת אחרים שלהם אין (כמוני למשל).
יש לך כ"כ הרבה דברים שאת יכולה לעשות בשביל לפתור או לפחות לעזור למצב להיות יותר טוב, למשל את יכולה בנתיים לעבוד עד שאמא שלך תמצא עבודה ואת הכסף שתקבלי תביאי לה. מבחינת חברה שלך, תכירי עוד חברים כדי שלא תהיי תלויה רק בה.
מבחינת האקס שלך, את צריכה פשוט לתת לזמן לעשות את שלו ולהבא לא לחזור לדבר איתו כדי שזה לא יחזור על עצמו.
ועם הבגרות, זה תלוי אך ורק בך, תעבדי קשה בין אם אין או יש לך מוטיבציה, כי אם את באמת תרצי לקבל בגרות את תקבלי.
תראי כמה דברים את יכולה לעשות בשביל לפתור את הבעיות שיש לך, רק תשתמשי בהם ותזכרי שיש אנשים שלהם אין איך לטפל בבעיות שלהם.
תשמחי שהמצב שלך לא יותר גרוע ותתפסי את עצמך בידיים ותתחילי לטפל בבעיות.
בהצלחה!
שואל השאלה:
תודה רבה לכולם, ולאחרונה אני כאן מתי שתרצי כדי שלא תרגישי לבד.. אני בטוחה שאת מדהימה ושהחיים שלך ישתנו ואת כבר לא תהיי לבד. אוהבת מבלי להכיר אותך
אנונימית
איזה חמודה את ^_^
גם אני תמיד פה אם את צריכה משהו xoxo