17 תשובות
ברור שתצליחי! מאמינה בך
ברור עם כוח רצון הכל אפשרי.
שואל השאלה:
דיאטה פלוס הליכןת ולוותר על המעלית יבילו אותי לתוצאה טובה?
אנונימית
חחח ברור שתצליחי... מיזאת בכלל? ילדה מהשכבה?
אם תרצי אין זו אגדה
שואל השאלה:
אני לא מבינה למה לכולם יש מינוס חחח
אנונימית
זה לא אמור להיות המניע...
זה לא קצת פתטי שאת רוצה לקבל גוף יותר יפה משל מישהי? אל תשווי את עצמך לאחרות, את צריכה לרצות גוף יפה יותר יחסית לגוף שיש לך עכשיו.. ולא יש מצב שאת לא תצליחי כי לכל אחד יש מבנה גוף שונה וגם חזה נגיד אי אפשר להגדיל או להקטין.. אבל את לא צריכה להתבאס את צריכה להפסיק להשוות את עצמך לאחרים ולהתעסק בלהיות יפה יותר יחסית אלייך
אנונימית
א. את לא יכולה *לקבל* גוף יפה
ב. זה טיפשי לקנא ככה בגוף של מישהי ולהתחרות איתה
ג. אם את רוצה גוף שבעינייך נחשב יפה (שאגב תלוי גם בגנים), תעשי את זה ותשקיעי לא כדי לעקוף מישהי, אלא בשבילך שתאהבי את זה
אנונימית
את צריכה להרזות רק בשביל עצמך בלבדד!... אין סיבה שתרזי ותעשי דיאטות אם את לא צריכה וזה רק בשביל להוכיח מישהי!... אני מצטערת אבל אני לא אעודד מישהי שעושה זאת רק בגלל מניע כזה... מילא אם את היית באמצע הרזייה והיא ירדה עליך - את יכולה להשתמש בזה כמוטיבציה *נוספת* - ולאא שתיהיה הסיבה היחידה לזה!
תלוי אך ורק בך
לא
זו לא סיבה מספיק טובה בשביל לעשות כושר וספורט ואפילו סיבה דוחה
את לא צריכה להתאמן ולהתחטב בשביל לנצח מישהי ולקבל גוף יותר יפה משלה
את צריכה לעשות את זה בשביל עצמך
אנונימית
זה פחות מטרה יותר תחרות ותלוי בכוח רצון
אנונימי
שואל השאלה:
תרגעו קודם כל
זה לא ביגללה
זה ביגלל עצמי
באלי גוף יפה
אנונימית
טכנית, את יכולה להצליח

אבל אם כל פעם תרצי להיות טובה יותר ממישהו בחיים לא תצליחי להגיע למי שאת.. למה את חייבת להראות טוב ממישהי אחרת? כאילו אני אומרת דוגרי, ראיתי פעם דוגמנית עם בטן מושלמת ואמרתי וואי ככה אני רוצה.. זה סבבה לקבל השראה. אבל לרצות להיות טוב יותר ממישהו זה פחות טוב לדעתי... אל תשאפי להיות טובה יותר ממישהו.. תשאפי להיות טובה בדרכך שלך... ואני לא מדברת על זה בהכרח.. כל דבר בחיים.

הרי אם את עובדת ככה שאת רוצה להיות יותר ממישהו אחר זה ילך ככה "אני יותר טובה ממנה, יש לי יותר מאשר לו, אני הצלחתי יותר ממנו, אני נראית טוב יותר ממנה"

ואם את בונה את עצמך לפי הרצונות שלך.. בדרך שלך.. עם מסקנות שאת (לא מישהו!) הסקת בעצמך.. עם אופי, התנהגות ואישיות שאת בונה לעצמך זה יהיה ככה "אני כזאת! אני טובה! אני מוצלחת! העקרונות שלי הם כאלה! ככה אני חושבת שנכון!" הכל יעבוד לפי איך שאת רוצה! תאמיני או לא אבל זה נכון!
(היתה לי מדריכה מלאה.. אי אפשר להתעלם מזה שהיא מלאה... פעם היא היתה חסרת ביטחון בעליל! וזה לא שהיא היתה מוזנחת.. היא כן טיפחה את עצמה והתאפרה וזה אבל היא לא קיבלה את איך שהיא נראית.. וכך גם הסביבה שלה.. מה לעשות? כזאת היא החברה שלנו.. ואז אחרי כמה זמן היא החליטה שהיא פשוט מקבלת את עצמה איך שהיא. היא עשתה לעצמה סוויצ' בראש והתחילה לאהוב את איך שהיא נראית. היא עשתה טיפה שינויים שהחמיאו לה יותר ופתאום היא קיבלה המון מחמאות על כמה שהיא יפה (היא ממש יפה לדעתי.. יש לה גומות ועיניים ממש יפות.. קיצר היא יפה!) ושהיא נראית טוב.. וחלק (חברים קרובים שהיחסים איתם ממש פתוחים) אמרו לה שאין צורך שהיא תרזה כי היא ממש יפה ככה. אני לא מדברת דווקא על זה זה יכול להיות כל דבר. במקרה שלה היא החליטה שהיא יפה! פתאום אנשים ראו אותה גם יפה.. מה שאת תחליטי להראות זה מה שיראו)

לסיכום.. אם את רוצה להיראות טוב יותר מאיך שאת נראית כרגע- זה סבבה.. אבל תשאפי להיות טובה כמי שאת ולא טובה כמישהו אחר

בהצלחה וסורי על החפירה