7 תשובות
אני מציע שתשלחי לי פרטי ומהר. כי אם זה יהיו לאט הנאמנים ימחקו תתשובה כי הם יגידו עם החפירות שלהם " הזמנה לפרטי היא לא תשובה "
שואל השאלה:
1. יש לו מלא תמונות שלי
2. הוא כל הזמן מחמיא לי
3. זה לא נכון כי אנחנו מתכוונים להיפגש אני פשוט לא בארץ לכמה חודשים טובים
4. זה לא מסביר הכל ואין סיבה לזלזל ברגשות כי כל יום אתה מדבר עם בנאדם שעות רצוף, בוואטסאפ ובטלפון ובכל רשת חברתית ומדברים על הכל אז אלה רגשות אמיתיים
אנונימית
לא היה לכם מגע ואת אומרת שזה רגשות אמיתיים. טוב, אולי זו את, בעיניי זה ממש ממש מוזר ולא נתפס לי בהגיון ובשכלי הקטן איך אפשר להרגיש אהבה ממקלדת. בכל מקרה בהצלחה עם זה.

אה ותבדקי עם התכערת. גם לי הייתה תקופה שהייתה ממש יפה ואז התכערתי. זה קורה, למרות שלא נראה לי שזה המקרה הפעם.

אני חושב שזה בגלל שאתם כבר שנתיים מדברים ולא עשית עם זה כלום.

וחוץ מזה זה נשמע שאמרת לו שאת כמה חודשים בחול כדי לא להפגש איתו כי את מתביישת או פוחדת שזה מישהו אחר. למה אני חושב ככה? כי עכשיו פאקינג בית ספר. ואם תגידי שזה רק החודשים של החופש הגדול ובכן כמה חודשים טובים זה לא איזה חודשיים של החופש הגדול.

תבדקי אם הוא לחץ עליך להפגש. אם הוא לחץ עליך להפגש ואת אמרת לו " אני בחול" אני לא מבין מאיזה סיבה יש לך להתפלא. גם אני עומד לנתק קשר עם מישהי שתייבש אותי שנתיים בלי לראות אותה במציאות.
מה אתה לא מבין? היא אומרת שיש לה כבר בן זוג שהוא לא הוא. והוא רוצה לנתק קשר כי מבחינתו זה או שהם ביחד או שלא יהיה בינהם כלום..
אנונימית
שנתיים באינטרנט ולא נפגשתם? זה מסביר הכל. ייבשת אותו. או שפשוט הראת תמונה שלך והוא התבאס? זה גם קורה. אבל בכל מקרה את אשכרה מאוהבת במישהו מהמחשב שלא ראית אותו במציאות, לא דיברת איתו במציאות, אפילו לא יצאתם לסיבוב קטן בעיר ואת מאוהבת בו מעל הראש?

..
שואל השאלה:
אנחנו מדברים שנתיים באינטרנט. 7 שעות כל יום בטלפון. לא נפגשנו. הוא החבר הכי טוב שלי ואני החברה הכי טובה שלו אבל הוא גם מאוהב בי. (אני פשוט מאוד מאוד אוהבת אותו מעבר לידידות)
יש לי בן זוג שנתיים וחצי והוא מנתק קשר כי הוא מתכוון להציב לי אולטימטום (חברה שלי סיפרה לי, אני והוא לא מדברים שבוע) של או שאנחנו בני זוג או שמנתקים קשר...
כבר מלא פעמיפ היו לנו תאקלים עם זה ולא דיברנו כמה ימים אבל התגברנו על זה ועכשיו זה קרה שוב והרבה יותר רציני מסתבר כי הוא לא מוכן לעשות כלום חוץ מלנתק קשר אם אני לא אסכים לעזוב את חבר שלי (שאני מאוהבת בו בטירוף ואחרי שבגדו בי פעם אחת הוא היה חוויה מתקנת והוא פשוט מושלם ועושה הכל נכון וכמו שאני אוהבת ואנחנו פתוחים ןכנים)
אנונימית
השארת שאלה פתוחה חסרת מידע. למה הוא ניתק תקשר? דיברת איתו על למה הוא ניתק איתך תקשר?
חשבת אולי נמאס לו ממך ולא נעים לו? חלילה.
אולי לא גילחת תגוף ( תאמינו לי יש כאלה שמסיימים בגלל זה קשר זה ממש מגעיל אותנו )
תשלימי מידע שחסר פה
באותו הנושא: