7 תשובות
אל תהיי חרא בן אדם שמשחק באנשים, ככה אנשים אולי יכירו אותך אבל לרעה. הם ישנאו אותך. אמרת שעשו לך את זה? אז תעזרי לשנות את זה בכך שתעשי בדיוק ההפך.
זה בסדר שאת רוצה צומי, אבל תהיי טובה יותר מאלו שפגעו בך, אל תשחקי בבנים, זה חסר פואנטה.. את לא מרוויחה מזה כלום, רק פוגעת בכולם סביבך.
"אל תעשה לחברך מה שעשו לך"
אני אתאיסט אז סלחו לי על הציטוט השגוי חח.
אבל עדיין חושב שהוא נכון.
אנונימי
את מזה לא צריכה לעשות את זה. אל תיפגעי בהם פשוט אל תתייחסי אליהם. גם אני אוהבת את עצמי גם לא בקטע של להשוויץ וגם איתי מתחילים בפייסבוק ולייקים והכול. אם את בוגרת אל תעני להודעות תתעלמי. זה יותר מעצבן. לא צריכה לפגוע באף אחד. את לא יכולה להתנכל לאנשים שלא קשורים למה שעברת. ולהבדיל ממך התשומת לב הזאת לא מעניינת אותי. אכפת לח מתשומת לב רק מהחברים שלי הקרובים.
חחח שתהיי בריאה
עדיף שלא.. אל תתני את הרושם של הילדה הזאת שאת מתכוונת להיות
אל תבחרי לבינתיים.

תכירי חברים חדשים
תכירי את העיר
ואולי עם הזמן יתפתח משהו עם מישהו
לטובתך ןבדיוק בגלל שאת חדשה שם אל תתני את ההיכרות הזאת איתך.
אנונימית
את מזכירה לי את עצמי בגיל 12.. אני ממש לא מסכימה איתך בקטע של הלשבור להם תלב.. אם עשו לך את זה כנראה שאת יודעת איך זה מרגיש ואת סתם תצאי מגעילה.. אולי יכירו אותך אבל יכירו אותך בתור הזאת עם האישיות המגעילה.. מצחיק אותי שכשאנשים חושבים שהם יפים הם מרשים לעצמם לעשות מה שבראש שלהם.. בסופו של דבר לדעתי אם את באמת חושבת שמישהו חמוד ויכול לצאת מזה משהו זרמי איתו ואם לא תסנני או משהו אל תשחקי באף אחד.
שואל השאלה:
צודקים..
אנונימית
לאהוב תשומת לב יותר מידי זאת תכונה לא טובה.
באותו הנושא: