13 תשובות
לך לסוכן דוגמנים, כנראה באמת אתה בעל פוטנציאלל
להתקשר לסוכנות ולקבוע אודישן.
אתה יכול לפנות לסוכנות דוגמנות אמינה, ליצור קשר באינטגרם או דרך המייל, יבקשו ממך לשלוח תמונות, גובה, משקל, ממוצע ציונים, משם אם הם יראו שיש לך פוטנציאל הם יזמינו אותך לאודישן או משהו, ומשם זה יתגלגל
ללכת לסוכנות
תעשה אודישנים, תחפש באינטרנט סוכנות דוגמנים או סתם תתחיל בקטן, תהיה ניצב של איזה סרט ולאט לאט ישימו לב אלייך
תכנס לאתרים של סוכנויות ותשלח בקשה עם תמונות שלך. אה ותשלח לי הודעה
הייתי מציעה לך לפני שאתה הולך לסוכנות דוגמנות תחפש אולי יש לך חברים או חברות שיודעים לצלם יפה תעשה כמה תמונות יפות תדפיס אותן בגדול תבוא לסכנות תראה להם הכל ואם כמו שאתה אומרת באמת יש לך פוטנציאל גדול הם ישמחו לעבוד איתך:) אבל תזהר יש גם סוכנויות לא אמינות שעושות הכל רק לרווח שלהם ואתה בסוף לא תרוויח כלום) בהצלחה!
חחח הוא כתב איך הוא נראה פתאום כל הבנות עפות
כעיקרון פרשתי מפה

אני עונה להודעות פרטיות אחרונות ובדיוק ראיתי תשאלה

שלך בגלל שאתה יכול בקלות ליפול בפח בנושא הזה

החלטתי לענות לך.

1. יש מישהו שהציעו לו ללכת לסוכנות בגלל שהוא נראה מתאים והוא שילם 6000 שקל ונעקץ בגדול! לא קיבל כלום כדי למנוע מצב כזה ממך ממליץ לך ללכת על סוכנות איכותית ואמיתית תשלח לי הודעה אני יתן לך פרטים מלאים.
חחח נשמע חתיך, לך לאיזה סוכנות, ושים לב שהם לא עובדים עליך, טאו מנסים לעקוץ אותך, שיהיה לך בהצלחה! (:
אפשר אינסטגרם בבקשה?

אני חמודה לא לדאוג.. ^_^
אנונימית
אולי אתה באמת מהמם אבל אתה יודע להצטלם? תקנה כמה עיתונים, תצפה באדיטוריאלס באינטרנט, תצפה בתצוגות אופנה ותלמד את ההליכה/פוזות.

דבר שני, 1.82 זה יפה אבל לא מספיק, בשביל לדגמן אתה צריך להיות גבוה ו1.82 זה רק מעל הממוצע בארץ ונמוך לדוגמן בחו"ל. דוגמנים בחו"ל הם 1.87 בדרך כלל. אתה רק בן 16 אתה יכול בכיף לדפוק עוד 5 ס"מ לפחות, תשתה הרבה מים לפחות 10 כוסות ביום (בהתחלה תצטרך הרבה לשירותים אבל אחרי כמה ימים תתרגל), תישן לפחות 9 שעות, תגדיל את המנות שלך בהתאם לספורט (הרי כשמתאמנים צריך לאכול יותר ואם חסר אוכל הגוף לא יכול לגבוה), תעשה 5-10 מתיחות כל בוקר וערב, ואל תרים משקולות ממש כבדות. אפילו אם ההורים שלך מתחת ל182 אתה עדיין יכול לעקוף אותם בזכות לייפסטייל ותזונה.

דבר שלישי, יש מלא מלא נוכלים בעסק הזה. יש סוכנויות מוכרות שהם לרוב לא ירמו אותך כמו אלינור שחר, R&R, itm, ויולי. תשלח אליהם מספר תמונות פשוטות בלי ג'ל ועם בגדים פשוטים, כולל תמונות פרופיל ותראה מה הם אומרים.

דבר רביעי, אם תטוס לחו"ל אתה תיתקל בצלמים סוטים שיציעו לך לשכב איתם בתמורה לשער, סוכנים נוכלים שיזמינו אותך למסיבות סמים, ושאר סכנות. תדע לקראת מה אתה הולך, אל תפחד להגיד לא, ותחזק את עצמך נפשית.

דבר חמישי, תודיע להורים שלך שאתה רוצה להתנסות בדוגמנות כי הם אלה שיצטרכו לטוס איתך לפעמים, להכין לך אוכל בריא, לשהות איתך במלון וכו'. והסוכנויות שמכבדות את עצמן מחייבות חתימה ואישור של הורים כשהילד מתחת ל18.

בהצלחה!
לך לסוכנות טובה
בהצלחה
באותו הנושא: