5 תשובות
ממש לא, ספורט ותזונה נכונה.
כושרר, רק זה יעזור לך תאמיני ליי
ממש לא, זה לא יעזור לך בכלום!
תתחילי בריצות
הי..

אני מניח שלא סתם בחרת בציטוט הזה - כי בעצם הציטוט המקורי, "להיות או להיות" הוא בעצם שאלה האם לחיות או למות. ונשמע שבשבילך זו התלבטות דומה, רק שאני לא יודע אם אצלך הצד של "להרעיב" זה הצד של החיים או המוות..
פשוט מצד אחד, ראיתי שאת מוצפת בשנאה עצמית, ונשמע שאולי ככה ההרעבה הזו היא איזושהי דרך לעזוב את החיים, להתאבד. ומצד שני נשמע שההרעבה היא הדרך היחידה שלך להתמודד עם הקשיים של החיים, שאם את מרעיבה את עצמך את אולי לפחות מרגישה איזושהי שליטה, איזושהי נחמה בתוך כל היאוש והרע המציפים האלו, ואז היא דווקא הצד שכביכול עוזר לך לחיות (בטווח הקצר לפחות)..

ואני מניח שאין ממש תשובה לשאלה הזו, יקירה, כי לפעמים באמת החיים והמוות מעורבבים, והבלגן הפנימי הזה הוא אולי אחד הדברים שמשאירים אותך כל כך שבורה וחסרת אונים, מושיטה יד לעזרה ולא יודעת איך להתמודד.. ואני רוצה לנסות לאחוז ביד שלך, לתמוך קצת, להחזיק אותך שלא תיפלי. אני מתנדב באתר סה"ר ויש לנו צ'ט בכל ערב בין תשע לחצות. אולי תרצי להגיע אלינו, לספר על שני הצדדים שבתוכך, צד החיים וצד המוות, לדבר על מה שההרעבה כביכול נותנת לך ועל הדילמה שלך אם להיכנע לה או להישאב לתוכה. אנחנו נשתדל כמה שנוכל להיות איתך, בלי לשפוט, פשוט להקשיב - ואולי יחד למצוא דרך עבורך לקבל עזרה, למצוא דרך אחרת להתמודד עם הסערות שבחיים ולהחזיק מעמד..

שלך מכל הלבמתנדב סה"ר
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס