8 תשובות
לא כל המורים חכמים במיוחד.
יש מורים שאין להם ניסיון איך לגשת לתלמידים איך לדבר איתם
לצערי לא ממש חכמים ובלי ניסיון
כי הם סתם עצבניים ורוצים להוציא את העצבים על מישהו/י זה קורה מלא
שואל השאלה:
נגיד באמצע המבחן, המורה רצתה לעשות הקראה (הייתי בטוחה שזה בקול רם וחזק) והיא שאלה אם זה יפריע, ואמרתי בשקט שזה קצת יפריע אבל שתעשה מה שהיא רוצה ושזה לא משנה אם זה מפריע. ואז היא אמרה לחזור על מה שאמרתי, וחזרתי על זה והיא לא נתנה לי לסיים משפאתט ואמרה שאני חושבת רק על עצמי ודברים מעליבים. והיום כשבאתי לשבת והיה לי ריבוע של נייר קטן על השולחן, הזזתי אותו הצידה ואז היא התחילה להגיד לי שזה מאוד מאפיין אותי ושאני חושבת רק על עצמי ובקיצור כעסה עלי סתם. אז יצאתי בוכה מאוד מהכיתה ולא הייתי בשיעור, ואז אבא שלי בא לדבר איתה והיא אמרה לו שבאמצע המבחן התפרצתי ולא נתתי לה לעשות הקראה. למה היא עושה את זה?! למה להוציא אותי רעה?! אני אמרתי את זה כל כך בשקט ואמרתי לה שתעשה מה שהיא צריכה, והיא אמרה לי לחזור על מה שאמרתי והיא זאת ששאלה את זה אז עניתי!

זה נראה לכם הגיוני?):
אנונימית
אל תתייחסי.
פשוט אל.
המורה שונאת אותך
שואל השאלה:
ואני גם אחת כזאת שלא מוציאה מילה כל השיעור, פשוט יושבת בשקט ולא מדברת, לעומת כל הבנות הפרחות מסביבי שמדברות כל היום רק על הצמידי פנדורה שלהן ומקללות אחת את השנייה. למה דווקא אליי היא נטפלה?):
אנונימית
כי את תלמידה טובה...
זה קורה...
יש לי חברה שישבה בשקט והוציאה מילה רק פעם אחת ואז היא צרחה עליה למה היא לא משתתפת בשיעור ולמה היא מדברת עם חברות והיא רק הוציאה מילה, ואותי היא העבירה קדימה בגלל שהוצאתי מילה,
יש מורים סתומים, מצטערת לבשר לך, בהצלחה עם התתמודדות