3 תשובות
בהדגשה! אם בחוזה השכירות ביניכם אשר כנראה חודש מידי פעם הסכמתם כי עליו למסור את הדירה כפי שהיא נמסרה לו "למעט בלאי סביר" והבלאי "לא סביר"- האחריות עליו.
תבדקי מה כתוב בחוזה. אם כתוב שיש לסייד כל 3 שנים, אז התשובה ברורה. לרוה אני לא מכיר דרישות כאלה. הדרישה הנהוגה היא למסור את הדירה כמו שקיבלת. קיבלת אותו צבועה, את צריכה להחזיר אותה צבועה בתום החוזה. הוא לא יכול לחייב אותך לבצע משהו שלא כתוב בחוזה. רוצה שאני אדבר איתו ואומר לו לרדת מהעניין? (: אם הוא גר קרוב, נסי לפתור את זה איתו ב 4 עיניים, לא בטלפון. אג, איך הוא יודע שהדירה צריכה צביעה? הוא ראה אותה, או שהוא דורש לצבוע אותה בלי קשר למצבה. את יכולה להזמין אותו לראות שמצב הקירות טוב, לומר לו שאין לך כסף לזה וזה גם לא מופיע בחוזה ואת תקיימי כל מה שכתוב בחוזה ברגע שהוא יסתיים. בהערת אגב: אם הדירה מציאה אמיתית ואת משלמת ממש מעט, שווה לשקול לצבוע בשביל לקבל בעת בית מרוצה. אולי פסיכי, אבל מרוצה.
שואל השאלה:
המון תודות לתשובות, תואם את שחשבתי ובקשר לשאלה האחרונה, הדייר רוצה ומתכוון להמשיך לגור בדירה ולמרות זאת טוען שעבר זן רב ויש לצבוע אותה מחדש (כמובן על חשבוני).
באותו הנושא: