8 תשובות
נכנסתי למלתחות בזמן שחברה שלי עשתה שם ביד והיה מצחיק
בבוקר איזה מורה דפק לנו בדלת כדי להעיר אותנו איזה 10 דקות ואף אחת לא פתחה, ואז כזה אני צורחת לו; נו מה אתם רוצים אנשים חופרים!? ואז לא הפעלתי שיקול דעת ופתחתי לו את הדלת חצי ישנה שיער פרוע עם פיגמה קצרה ופדחנית.
והוא מלמד אותי השנה.
פדיחת חיי.
אנונימיתת
בטיול הלכנו על אבנים מחליקות והחלקתי לתוך המים והייתי רטובה עם נעלי ספורט כל היום.

היה צלצול לשיעור אז רצתי מהר לכיתה ויש לנו בבניין מדרגות גדולות אז עליתי מהר והחלקתי ונפלתי על הפרצוף וכל הספרים והמחברות עפו לי מהתיק וכול הילדים שהיו בבניין הסתכלו עלי, התפדחתי ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי באותו רגע.
האמת שלא היה לי ממש. היחידה שהייתה לי זה שהלכתי עם ידיד שלי באכסנייה לטיול לפני שהלכנו לישון, ואיזה מסטול אחד צעק לנו "האהבה באוויר" או משהו בסגנון.
ישנו באוהלים והחברות שישנו איתי באוהל הלכו בלילה להפיל לכולם את האוהלים וגם אני עשיתי את זה איתם עד שממש לא הרגשתי טוב והלכתי לישון. פתאום באמצע הלילה נפל עלי האוהל ומרוב שישנתי חזק כי לא הרגשתי טוב לא ידעתי שהם היו איתי באוהל והתחלתי לקלל אותםפ ממש "יבת זונה אבל למה זה טוב אני ישנה אבל אני ךא מרגישה טוב ישרמוטה וכאלה כי אני ממש עצבנית שמערים אותי (אסור להתעסק לי בשינה חחח) פתאום אני שומעת את המורה שלי לשלח צועק עלינו לצאת מהאוהל וכבר הבנתי שהוא עשה את זה כולי יצאתי מפודחת ופתאום אני רואה את הרכזת שלי מתפוצצת מצחווק שככה קיללתי
* לפני שהלכנו לארוחת ערב.
שואל השאלה:
הייתי באכסניה עם חברה לי והלכנו לישון..
מפה לשם בשעה 7 בבוקר אני מתעוררת ושתי ידידים שלי ישבו עלי.
שכבתיי על הגב והם ישבו עלי ודיברו עם חברה שלי
-לא ידעתי איפה לקבור את עצמי-
אנונימית
-החלפתי חולצה והמורה הכי שנואה ביקום נכנסה
-בטעות נפל לי טמפון מהתיק באוטובוס וכולם שאלו של מי זה ופשוט התקפלתי בתוך עצמי
-היה לי כתם דם (מחזור) בגינס ואז חברה לקחה אותי לצד ונתנה לי סווצרט לקשור, נראה לי שמישהו ראה o-o