11 תשובות
שהייתי קטן הלכתי וחיפשתי צורות בעננים בשמיים ואז נתקעתי בעמוד חשמל
ידידה ראתה אותי במצב אינטימי.. מצבך לא כל כך גרוע חחח
אנונימי
רק אל תאיימי עליה
למה שאני אאיים?
האמת, לא מביך מידי מה שקרה לך. שתיכן בנות, יש לכן אותם נתונים.

ולפאדיחה שלי? סיפרתי כבר כמה פעמים באתר הזה... אספר שוב. הייתי בסופרלנד, במחזור, נכנסתי למתקן עם המים, ואז כל התחת שלי הפך להיות רטוב ואדום.

יום שלם הסתובבתי ככה.

**עריכה**
חח על מה המינוס? על זה שאמרתי שלא מביך מידי מה שקרה לך? זאת אומרת, אני מבינה את זה שזה לא נעים, אבל היא בת בדיוק כמוך. ותאמיני לי שגם היא מביישת כנראה, כי היא התפרצה לחדר שהיא לא הייתה אמורה להכנס אליו.

יש פדיחות הרבה יותר גרועות, אז זה למה אמרתי לא מביך **מידי**, למרות שזה כן גורם אי נעימות ומבוכה.
*בכיתה ח היה מישהו בכיתה ט שהייתי ממש ממש בקראש עליו, מתישהו אחרי ספורט (זה היה בית ספר חדש) נכנסתי בטעות למלתחות של הבנים, והיה שם ריק אז הורדתי את החולצה והמכנס כדי להחליף אותם, וכשהייתי רק עם חזייה ותחתונים הוא פתאום נכנס למלתחות וראה אותי וזה היה מביך בטירוף.
*שנה שעברה הלכתי עם חברות לשרונה, וישבנו במסעדה ואז כשקמנו פתאום שמעתי מן צליל מתיחה כזה, והסתכלתי על הטיץ וראיתי שכל המאחורה נקרע כי היה בכיסא בורג משוחרר.
עוד? כי יש לי הרבה
החלקצי במדרגות בבית ספר ונפלתי על המורה שלי
-בטיול השנתי נקרע לי הטייץ בידיוק בתחת והחור היה ענק. התסובבתי ככה כל היום ולא היה לי שום סווטשירט לקשור על המותנייפ כדי שיסתיר ולא היה לי משהו להחליף בתיק.

- פדיחה של חברה שלי: גם בטיול השנתי, היה שקט ממש (אף אחד לא דיבר) וישנו כל הבנות של השכבה באוהל אחד גדול והיא נחרה די חזק וכולן היו עירות.
פעם אחת במלון מסויים לפני הרבה שנים אבא שלי הכריח אותי לעלות על מגלשה גבוהה וברור שהסכמתי ( אני הייתי טיפשה)
אז קיצר כשהיה התור שלי והתחלתי לגלוש זה שרף לי מאחורה ולא יכולתי להתאפק ונחשו מה אני עשיתי? עצרתי באמצע המגלשה ורציתי לעלות בחזרה ותאמינו לי הרבה סתכלו עלי וחשבו שאני סתומה
בסוף החלטתי לחזור לגלוש ולשרוף תגב מהמגלשה הזאת ואחר כך כשסיימתי התחלתי לטבוע בבריכה כי לא ידעתי לשחות והתחלתי לצרוח כמו סתומה הצילו הצילו
בסוף איכשהו הצלחתי לצאת לבד
לא היה שם איזה מציל או משהו
קיצר תודה אבא.

בכיתה ו
אני הייתי בשירותים ובגלל ששכחתי לנעול את הדלת מישהי מהכיתה שלי פתחה את הדלת
אנונימית
שואל השאלה:
תודה עכשיו אני מרגישה יותר טוב (:
ואסלה אני לא זאת שעשיתי את המינוס
אנונימית
בדיוק אל תאיימי עליה
אין על מה לאיים
D: