12 תשובות
תבקשי מההורים
אנונימי
שואל השאלה:
ההורים שלי מבוגרים, הם לא רוצים עכשיו תינוק
אנונימית
אני כל כך מסכימה איתך, גם אני בת יחידה.
אנשים שיש להם אחים פשוט לא מבינים כמה מזל יש להם, אח אמור להיות אחד הדברים הכי קרובים אלייך, הוא חולק איתך 50% מאמא ו50% מאבא, הוא בדיוק כמוך, ואין לי את זה. כולם רבים עם אחים שלהם ואז חושבים שהם שונאים אותם, אבל זה כמו לריב עם אמא, הייתם רוצים שלא תהיה לכם אמא? זה מבאס לגדול לבד, אח זה הדבר שתמיד רציתי ולעולם לא אקבל. ואני צריכה לחיות עם זה בגלל החלטה שההורים שלי לקחו.
תגידי תודה יש לך המון צומת לב... אני בתור ילד קטן כמעט ובכלל לא קיבלתי צומת לב לה משנה מה ולמה...
את יודעת יש יתרונות לזה שאין לך אחים
נכון זה יכול להיות מבאס שאין לך אחים משעמם לך את לבד אין עם מי לדבר אבל יש אחים שוואלה... לא נעים
באלך להתחלף? הלוואי עלי להיות בת יחידה
יש לי שלושה אחים קטנים, שתי בנות ובן. אני תמיד ביקשתי להיות בת יחידה. כשהייתי קטנה והם עוד לא נולדו היה לי כל כך הרבה יותר כיף. כל אחד ומה שיש לו. תשמחי שאת בת יחידה כי אני למשל הייתי ממש רוצה להתחלף איתך.
אנונימית
יש לי אחות ובאמת שהיתי רוצה להיתחלף איתך. כשאת אחות בכורה אין תשומת לב אין כלום באמת שבשימחה הייתי מיתחלפת איתך.
באלי להתחלף איתך אחיות שלי ואח שלי כל הזמן מציקות לי קצת שקט מהם לא יזיק
אנונימית
זה לא כזה כיף אחים קטנים.. אחים גדולים זה כן כיף XD אבל בכל מקרה תהני ותיהי שמחה ממש שיש לך עכשיו, אז מה אם אין לך אחים כמו שאמרו פה זה לא כיף כמו שזה נראה ;)
לי נולדה אחות קטנה:/ אין יותר צומי אלי... לא כיף אחים
אנונימית
כל מה שאתם אומרים מסתכם ב"לא קונים לי כי יש לקנות גם לאחרים, אין לי זמן כי יש לי מי לטפל בו, כל הצומי מתחלק אצל כולנו ואצלכם הולך רק אליכם". חשבת לרגע שיש יותר מזה בחיים? אתם יודעים מה זה לגדול לבד? מה זה שכל טיול משפחתי אתם יושבים בצד כי אין לכם אחים להיות איתם אלא רק מבוגרים? אז כן, קונים לי דברים, יש לי כלבה, יש לי פסנתר, יש לי אקווריום בחדר, פלאפון שווה, מחשב יקר, טלוויזיה טובה. אבל אין לי אחים. גדלתי לבד, ובגלל זה לא התרגלתי לילדים בגיל צעיר וכשהלכתי לגן נשארתי לבד כי ככה הייתי רגילה, מעולם לא הייתי עם עוד ילדים, וככה גם בבתי ספר, כי לא ידעתי מה זה לחלוק צעצועים, לא ידעתי מה זה להיות עם עוד ילדים שצריך להתחשב גם בהם, לא ידעתי בכלל להיות עם ילדים, כל החיים שלי הייתי עם מבוגרים. אתם לא רואים את זה, כי זה בלתי אפשרי ברגע שיש עוד ילד שגדל איתך בבית. עוד ילד שאתה משחק איתו בחופשה משפחתית, עוד קול באוטו, מישהו לשחק איתו כשאתה קטן, מישהו לחלוק הורים ובית, בעל חיים, צעצועים, זכרונות ילדות... לא היה לי את זה... תסמכו עלי, אתם לא מבינים איזה מזל יש לכם, אתם לא מבינים כמה בודד זה לגדול בלי אחים, זה לגדול לבד, זה להיות לבד.