9 תשובות
חח אצלי זה סיפור מפגר לנשיקה ראשונה חחח
Loyal
חחח זה מוזר חזרתי ברגל מחברה לבית עברתי ליד מינימרקט כזאת ואיזה אחד קרא לי בדרך כלל אני לא מסתובבת שקוראים לי אבל משום מה הסתובבתי הוא שאל אותי איך קוראים לי ודיברנו קצת ואז הוא לקח את המספר שלי והתקשר בערב ואז התחלנו לצאת
הלכתי לבד 1 בלילה הרגשתי רע... ואז הסתובבתי פתאום אני קולטת אותו! הייתי בהלם היו לי פרפרים בבטן הקיבה שלי התהפכה לצד השני..
אני מתקדמת אליו..
נכנסתי לחנות קניתי שתיים במחיר אחד.. השקולד הכי טעים אבר!
אנונימית
יצאתי עם חברים שלי והכרתי אותו דרכם. והתחלנו לדבר בוואטצאפ מאז ונפגשנו עוד כמה פעמים איתם וזה ואז פעם אחת באתי רק אני אליו הביתה וראינו סרט וישבנו בחיבוק כזה ופשוט.. לא יודעת זה קרה הנשיקה הראשונה שלנו ומאז אנחנו ביחד כבר חודשיים
אנונימית
פעם הסוף
הכרנו דרך הפייסבוק, הוא חפר לי ברמות אבל משום מה לא רציתי לחסום, אז עניתי... משם זה התגלגל והיינו חברים הנשיקה הראשונה הייתה בפגישה השנייה, כשיצאנו לראות סרט אז בחזרה הביתה, לפני הנשיקה הייתי מאוד מאוד לחוצה אבל אחרי שזה קרה הרגשתי כיף אין סופי, אבל בסוף זה לא הסתדר אז נפרנו. בגלל הדת. (עדיין נשארה האהבה)
אנונימית
הינו ביחד בשכבה, אפעם לא באמת שמנו לב אחד לשני, עד שהוא היה חברה שלי, הם נפרדו ואני הייתי שם בשבילו, הפרידה הייתה סוג של בגללינו, חבורה של בנות.. חחח אז קיצר התקרבנו ממש, הוא נהיה החבר הכי טוב שלי, הוא היה בא אלי, היינו עושים מלא צחוקים וזה.. אחרי כמה זמן התחיל לי להיות רגשות אליה, אבל הכחשתי אותם.. הוא היה החבר הכי טוב שלי אז כן.. הוא רצה מישהי, את חברה טובה שלי, עזרתי לו וזה הכל סבבה, אחרי הבנתי קצת שיש לי משהו באמת אליו, כי הוא התייחס אליה במקום אלי, כי אני התרגלתי שהוא מתייחס אלי, ואז הוא התחיל לכתוב לי במקום "היי" בוואטצאפ "היי" ודברים כאלה.. וזה עיצבן אותי כי היו לי רגשות אליו.. הזמן עבר לאט לאט והוא התחיל להגיד לי אני אוהב אותך.. כל הזמן.. וזה גם חירפן אותי.. כי אני אהבתי אותו, הייתי בטוחה שהוא רוצה רק ידידים.. קיצר הוא דיבר עם חברה טובה שלי עלי והוא אמר לה שהוא אוהב אותי ופוחד לפגוע בחברות שלנו.. אני אמרתי אותו דבר..
יצאנו יום אחד וירדנו לים.. הוא אמר שהוא צריך לדבר אז התישבנו על שפת הים והוא אמר שהוא אוהב אותי והוא רוצה שנהיה ביחד.. אני כל כך רציתי אבל בקושי יכולתי לדבר, כי הוא היה החבר הכי טוב שלי, וזה אומר שיכול להיות שכל מה שהיה ביננו יום אחד יהרס כי נפרד, ישבנו שם חצי שעה בשקט כי לא ידעתי מה לענות. עניתי כן.. כל כך שמחתי ואז נעמדנו והוא נישק אותי..
אחר כך היינו ביחד הרבה זמן והרגשתי שלא טוב לנו אז נפרדנו..
אחרי כמה זמן חזרנו.. ושוב פעם נפרדנו.. ואז חזרנו.. ונפרדנו.. וחזרנו ואז נפרדנו לחצי שנה..
בחצי שנה הזאת עדיין אהבנו אחד את השני אבל התעלמנו אחד מהשני.. זרים לגמרי..
הוא היה עם החברה הכי טובה שלי וממש נעלבתי משתיהם אבל נתתי להם להיות ביחד.. אחרכך היא החליטה פתאום שהיא לא רוצה להיות איתו והלכה לחבר טוב שלו.. אחרי כמה זמן אנחנו חזרנו והוא אמר לי שהוא אף פעם לא הפסיק לאהוב אותי ורק ניסה לשכוח. הינו ביחד איזה חודש ואז כל זמן רבנו וזה ונפרדנו... כמה ימים אחרי חברה הכי טובה שלי הולכת אליו הביתה ומתנשקת איתו.. הפעם לא ישבתי בשקט וצעקתי עליה שלא תתקרב אליו.. בסוף הם נהיו ביחד ואז אמרתי לה שיש לי משהו אליו והיא נפרדה ממנו.. הייתי צריכה להסביר לו למה היא נפרדב ממנו אז סיפרתי לו.. קיצר הוא אמר לי שהוא בחיים לא הרגיש אהבה כמו שהייתה לו אלי ועדיין מרגיש משהו, אבל עבר הלאה..
כרגע הם בקטע. אני בקושי מדברת איתה.. הכל התפוצץ. אני מתגעגעת אליו.. ומצטערת על הכל.. כל כך מתגעגעת.
הוא שנה מעליי והכרתי אותו דרך חברה שלי. הנשיקה הראשונה שלנו הייתה בחופש הגדול שהוא לקח אותי ללונה פארק והעלה אותי על מתקן ממש מפחיד והוא ראה שנלחצתי אז הוא פתאום נישק אותי והייתי שקועה בו ורק בו. (כבר שנה ביחד).
אנונימית
אממ איך הכרנו במסיבת רחוב באשדוד בערב לא ידעתי בכלל שהוא מהעיר שלי חברה שלי והוא הכירו נדלקה עליו עוד מלפני ואני לא הכרתי אותו הכרתי את חבר שלו רקדנו במסיבה וזה כל הזמן ואז אחרי שחזרנו חבר שלו נישק אותי ואז הסברתי לו שאני רוצה את חבר שלו ואז חבר שלו שלח לי הודעה וככה זה התפתח עד שישבנו פעם אחת והוא נישק אותי ומכאן והלאה זה התקדם ועכשיו אנחנו חודשים וחצי ביחד:)
אנונימית