23 תשובות
אני ב4 יחידות
ולא ממש לא
רק פחות טובים במתמטיקה זה הכל
חוץ מזה ממש לא
כן, אתם פחות טובים

סתם נו, אתם בסדר
אני בארבע ומתקשה כי חייב 4 יחידות מתמטיקה כי 3 לא ייעזרו לך כמעט
אנונימי
מצד שני גם 40 ב-5 יחידות לא נותן לי הרבה
בתור אחד שמיועד ל3 יחידות (כיתה ט' הקבצה ב') אז כן, אנחנו פחות טובים מהם. בגרות של 3 יחידות זה לא משהו שמצריך יותר מדי מחשבה..
כל מי שב3 יחידות חשוב מאוד שיתאמץ להגיע לפחות ל4, הנה לדוגמה אני עשיתי ביום שני מבחן מעבר לא', מחר תוצאות מקווה לטוב..
אנונימי
אני גאה להיות ב 3 יחידות!
לא פחות טובים אבל בשבילי 3 זה לא מספק, אני שואפת להכי טוב שלי ואני יודעת שהכי טוב שלי הוא ממש לא קרוב ל3 ולי יש יכולות ליותר מזה אבל אם מישהו עושה 3 זה לא אומר שהוא פחות טוב ממני או שהוא יצליח פחות ממני חוץ מזה אצלי מתמטיקה זה סיפור אחר כי הרבה אנשים מצפים ממני מהמשפחה במתמטיקה ואני כבר לא יודעת אם זה חיובי או שלילי.
ובכנות 3 נראה לי ממשמ קל וכמו קייטנה כזו
עלק ממש קל קייטנה..
אני ב3 יחידות ואני לא מבינה כלום עברתי תבגרות של שנה שעברה ממש בקושי ומלא ילדים בכיתה שלי ניכשלו וגם עוד שבוע שיהיה בגרות בשאלון 802 אני לא יודעת מה לעשות זה קשה רצח ואתם עוד עפים
אנונימית
אני מעדיפה להצטיין ב3 יחידות מאשר להיות גרועה ב5 וחוץ מזה.. אנחנו חיים קצת ולא כל היום לומדים מתמטיקה ובשיעורים שלנו אנחנו רק צוחקים והכל אבל עדיין לומדים לעומת 4-5 שהם כמו רובוטים ולומדים 13 שעות מתמטיקה בשבוע ועוד תגבורים כמעט כל יום בחגים לעומתנו שאנחנו בקושי לומדים 4 שעות בשבוע כי תתפלאו או לא.. המורה שלנו מבריזה חחח
אנונימית
בתור אחת עם נכשלים ב4 יח, שאין לה ראש מתמטי בכלל, עשיתי 801 802 -100 803 -95. 4 יחידות זה קשה אבל 3 באמת שלא ככ. עליתי עוד פעם ל4 אבל באמת זה שבנאדם נמצא ב3, זה פשוט אומר שהראש שלו לא מתמטי, זה הכל.
יפה שאתם קובעים שלכולם 3 יחידות זה קל כי לכם זה קל
מתמטיקה זה המקצוע שהשטן חשב עליו
אנונימית
בתור אחד שסיים עם שלוש יחידות, אל דאגה, לימודים לא קובעים לך כלום בחיים חוץ מכמה מסמכים שאנשים עם הרבה כסף יבדקו לפחות מ3 שניות, מתמטיקה שאתם לומדים בבית הספר לא אומרת כלום בחיים, במיוחד שמי שסיים יותר מ3 חכם יותר מהשאר, במיוחד.
אני לומדת 4 יחידות מתמטיקה
אני לא חושבת שיש בושה ושתלמידים בשלוש יחידות פחות טובים ממני ממש לא.
אז מתמטיקה זה לא הצד החזק שלהם זה בסדר (:
חחח אני עשיתי 4 יחידות, ומה יש לי לחשוב עליהם?
כל אחד ומה שמתאים לו. (:
מה שכן מעצבן לראות כאלה שיש להם את היכולות לעשות הרבה יותר מזה, והם סתם מתעצלים חח כי האמת היא שלי שלוש יחידות נראה קל מידי. אבל ברור לי שלמישהו אחר זה יכול להיות הרבה יותר קשה אז אין לי מה לשפוט אותו. רק חבל שכאלה שיכולים לעשות יותר מזה לפעמים פשוט מתעצלים.
ההבדל בין 5 ל4 יחידות הוא הבדל גדול,
ההבדל בין 4 יחידות ל3 יחידות הוא הבדל גדול מאוד...
ההבדל בין 3 ל-4 הוא לא כזה גדול ^
! אני עושה חמש יחידות אפילו שזה קשה ברמות כי החלום שלי זה להיות רופאה ושלוש יחידות לא יספיקו לזה! זה לא בקטע שהם פחותים ממני או משהו זה פשוט שאני חושבת שעבודות רציניות דורשות יותר משלוש יחידות ואני מעדיפה להילחם על החמש יחידות עכשיו בתיכון מאשר לעשות השלמות אחרי הבית ספר ולבזבז זמן! אבל כל אחד ובחירתו! לילה להיט חברים
יש כאלה שאם הם ב3 יחידות, הם מתאימים למקצועות ההומאניים יותר כמו היסטוריה, ספרות וכדומה. זה לא אומר שהם פחות טובים. ממש לא! יש לי חברה שהיא בשלוש והיא מאוד חכמה. מאוד! זיכרון מדהים יש לה וזאת תכונה הכרחית
יש גם מלא כוני שלא שהם ב3 יחידות כי הם לא יכולים קשה וכל זה אלא סתם כאלה שאין להם כוח להתאמץ אבל בקליל היו יכולים לעשות 4 כמו גדולים אז כל התלמידים המתנשאים של 4ו5 יח שירגיעו קצת (:
לא. אין הבדל.
כמו שאין הבדל אם מישהו לא לומד בכלל ופרש מהלימודים לבין מישהו חרשן.
כל אחד עם רמת המודעות שלו-רמת מודעות =רמת רגישות=כמה אתה בן אדם מודע ומואר, חכם ורגיש, כמה אתה חכם, בקיצור.
ולדעתי רמת המודעות לא מושפעת מלימודים.
אני לא חושבת עליהם כלום.
מה יש לחשוב מה אכפת לי מה אחרים לומדים יש לי מלא חברות בשלוש יחידות וזה ממש לא משנה לנו מה הרמת לימודים אחת של השניה
אנונימית
לא חושב עליהם כלום.
שכנראה שפשוט מתמטיקה זה לא הצד החזק שלהם וזה בסדר, זה לא אומר שהם פחות טובים ממני, אולי בתחומים אחרים הם יותר טובים