10 תשובות
את מתכוונת שהם מחפשים בחורה שדומה להם? נשמע לי רוב האנשים רוצים משהו שדומה להם באופי ובאמונות וכו'. זה לא מוזר.
לגבי אקדמיה. זה לא עושה אותך פחות טובה. אבל יש אנשים שמסננים ככה. בעיה שלהם.
את לא פחות טובה מאף אחד מאמי יש המון אנשים בלי תואר ששמים בכיס אנשים עם תואר.
באותה מידה גם בחורה אקדמאית תרצה בחור אקדמאי זה טבעי.
נכון שלא כולם ככה אבל כביכול תואר מעיד על משהו מסויים - ככה הרבה חושבים.
למרות שאם תשאלי אותי חוכמת חיים היא הרבה יותר משמעותית.
זה ממש לא עושה אותך פחות טובה.
דרך אגב סתם כדי להבין זה שבנאדם כזה או אחר בא מהאקדמיה זה לא מבטיח לו כלום בחיים
יכול להיות אחד "גאון" וכל עבודה שהוא יגיע אליה הוא "יפול" ויכול לבוא מישהו כמוני כמוך עם טונה של מזל שכל מה שהוא נוגע בו "הופך לזהב" כך שבסופו של יום זה הכל מזל-זה רק לסבר לך את האוזן
למה הם מעדיפים מישהי מהאקדמיה?
כי בראש שלהם הם "נעולים" על זה שכאילו תואר זה יוקרתי, ושחייבים תואר כדי להצליח בחיים (מה שלא תמיד נכון) וגם הבחור שלהם חייב להיות "יוקרתי" וחכם ואם יהיה לו תואר אז הוא יותר יצליח בחיים -מה ששוב לא תמיד מדויק. אבל להשקפת עולמם זה כביכול "המצליחן"
אני חושב שגם אם בחורה היא לא אקדמאית היא יכולה להיות סופר חכמה, וגם עם הרבה יותר חוכמת חיים מאשר אחד עם דיפלומה, ועם ניסיון חיים רחב שנותן לה כישורים רבים שאין לזו מן האוניברסיטה, וכשרון עסקי שמושרש חזק שהרבה יותר "תופס" מאשר מישהי שיש לה תואר במנהל עסקים ואפס כישורים עסקיים, חוץ מזה שלא נשכח את האישיות של הבנאדם שזה שמישהו/י באים מהאוניברסיטה זה לא בהכרח אומר שכבני-אדם הם יותר טובים (ז. א. אין קשר בין טוב של האדם ביחס ישר להשכלה שלו-זה ממש לא עובד ככה! )
אני בטוח שאם יש לך מה להציע אז בחורים ירצו אותך לקשר פה זה מתחיל ופה זה מסתיים
בהצלחה מכל הלב
יכול להיות שאקדמאים פוסלים על הבסיס הזה גם כי זה מראה אם הם יוכלו לדבר עם בן/בת הזוג על עניינים שקשורים לעבודה שלהם.
אני אתן לך דוגמא עלי, אני לומדת כרגע וכשאני מדברת עם חברים מהלימודים יש לנו כל מיני בדיחות ושיחות על נושאים שאם אני אדבר עליהם עם חברות שלי מהתיכון (שאני אוהבת ממש, כן?!..) הן יסתכלו עלי בצורה עקומה וישאלו אותי "מה לעזאזל את רוצה מאיתנו?!".
אז כשאני מחפשת מישהו, אני אעדיף שיהיו לו כמה שיותר תחומי עניין שקרובים אלי, כדי שיהיה לנו על מה לדבר.

בניגוד למה שאמרתי עד עכשיו, כן יש אפשרות לצאת עם מישהו שלא לומד/למד אבל אז יש נושאים שלמים שקשה לדבר עליהם. יצא לי לצאת עם אנשים כאלו, ואני לא אגיד שזה היה רע, בכלל לא, אבל זה כבר תלוי בבנאדם שמולך.

כנראה שבאתרי הכרויות, בגלל שיש מבחר כל כך גדול של אנשים, יש אנשים שבוחרים לסנן גם לפי הקריטריון הזה. שזה יחסית לגיטימי (לא מיד נכון, אבל עדיין.)

כמובן שהעובדה שאת לא אקדמאית לא הופך אותך למישהי פחות טובה. בכלל לא. זה רק אומר שתחומי העניין שלך כנראה טיפה שונים ואולי על זה את "נפסלת".
אין לך מה לדאוג מדובר באנשים שלא מסוגלים להחליט בעצמם לגבי אנשים אז הם מחליטים לפי מה שהחברה אומרת להם שחשוב. אנשים שחושבים שהם שייכים לאיזשהו מעמד טוב יותר מאחרים בגלל ש3 או 4 שנים הם נמנמו בהרצאות. אם מישהו אומר שאת לא מתאימה לו בגלל תעודה אז תגידי תודה שהוא עזר לך לגלות כבר בהתחלה כמה הוא מטמטם. אני לומדת באוניברסיטה כבר שנה שלישית וממש אין כאן אנשים יותר נבונים מבכל מקום אחר ואין כאן איזה שיחות ברומו של עולם בהפסקות. אני מכירה אנשים שרוצים לצאת רק עם מי שיש לו תואר, האנשים האלה מטומטמים. אין להם טיפת שכל למדוד בשביל עצמם מי הבן אדם שעומד מולם אז הם צריכים כלי מדידה שהחברה קבעה כדי להחליט. אלה אנשים שחושבים התואר מעניק להם מעמד גבוה יותר מלאחרים וכדי לשמור על המעמד שלהם הם צריכים גם להינשא למישהו מאותו המעמד, הם חיים בסרט. צרפתי כתבה מעניינת בנושא.
חח צחוקים.. גם ככה דייטים נראים כמו ראיון עבודה אז ברור שגם צריך תואר.
אם כבר שישימו מייל לשליחת קורות חיים.
אני כ"אקדמאי" מאוד אבל מאוד מעריך אנשים עובדים, מה זאת בכלל למידה ומה זאת עשייה.
שואל השאלה:
זה שאין לה אקדמיה זה לא אומר שהיא לא עובדת
אנונימי
קודם כל,, זה שאת לא אקדמית לא הופך אותך לפחות טובה. מאוד יתכן שאם היית פוגשת את אותו בחור אקדמאי בנסיבות אחרות ולא באתר הכרויות והייתם מדברים קצת, הוא בהחלט לא היה פוסל אותך על תעודה כזאת או אחרת.

העניין הוא שבאתרי הכרויות קיימים כל מיני קריטריונים שלפיהם אנשים מסננים. זה יכול להיות מצב אישי, גובה, מקום מגורים ואפילו צבע שיער.. אז אם מישהו מעדיף דווקא מישהי ברונטית, זה לא אומר שהג'ינג'יות פחות טובות, נכון?
SG1
קודם כל, כולם ככה. נראה לי שהסיבה העיקרית זה שהם מחפשים שותפה לעניינים. וזה שאין לך תואר, זה לא אומר שאת פחות טובה, ממש לא. רבים חושבים שצריך תואר כדי להצליח, אבל זה ממש לא נכון, ותמיד יש יוצאי מן הכלל. פשוט צריך לדעת טוב טוב מה רוצים.
אני הכרתי את אהבת האמת שלי באתר blinddate ואני איתו כבר שנה וקצת ועוד לא רבנו אפילו פעם אחת ותאמיני לי שזה האתר הכי מומלץ באינטרנט כי אני מצאתי שם את בן זוגי שבוע לאחר ההרשמה שלי לאתר ויש שם איזון בין נשים לגברים! אז כדאי להירשם כי זה בחינם ויש שם כל כך הרבה בנים ובנות שרוצות להכיר!
באותו הנושא: