9 תשובות
אנחנו חוששים שאין אתרים סבירים להורדות עבודות חינם, ברמה אקדמית.

נראה שעם כל העצב, תצטרכי לשבת ולעבוד.. או לשלם.
מערכת סטיפס
אני ניסיתי לקנות עבודה באתר "סמינריון" וזה היה עבודה גרועה ביותר! הם הציגו כאילו יש 19 מקורות בביליוגרפיים ואילו בעבודה עצמה היה מקורות חלקיים ( בלי הפניה מדויקת של עמודים) רק של 4 מקורות. כשניסיתי להתווכח איתם הם שלחו לי את הביבליוגרפיה וכמה שניסיתי להסביר להם שאין לכך משמעות הם לא קיבלו. אז גם כשאת קונה עבודה- לא בטוח שתמצאי עבודה טובה באינטרנט.
אביגיל
תשובה לטל פרידמן
האמנם לא קיבלת את העבודה? העובדות הן שאני כתבתי עבודה במסגרת הקורס מוסר ועסקים של האוניברסיטה הפתוחה ואני מניחה שעשית בה שימוש. בחרת להגיב בהשמצות ועלייך יהיה לשאת באחריות. מבטיחה לחזור עם תשובה בפורום הנוכחי בהקשר לתוצאות התביעה בהוצאת דיבה ולשון הרע.
פז אדלר
לשני ולסטודנט שחושב שנעקץ...

בחרתם להשמיץ, אם כך אני מבקשת שתזדהו על מנת שנוכל לפרוס את כל העובדות לגבי העסקאות שנעשו מולי. מאמינה שזה האמיץ שמשמיץ, יהיה אמיץ מספיק לשתף ביחד איתי את כל העיניין
פז
לדרישת פז אקדמיק נמחקו 8 תשובות מכפישות הכוללות לשון הרע נגד החברה ושלל תשובות הנראות כמתחרה המנסה לתפוס טרמפ על השאלה כדי לקדם את עסקיו, תוך השמצות קשות.

תשובה ראויה בסטיפס מספרת את האמת ללא הכפשות והשמצות. אנו מבקשים מכם להימנע מהכפשות ולשון הרע באתר, שכן אתם חושפים את עצמכם לתביעה משפטית צודקת של מי שאתם פוגעים בשמו הטוב. יש דרך לספר את האמת שלכם באופן מכובד ולא נהסס למסור לבית המשפט פרטים של מי שישתמש בסטיפס למטרות לא ראויות כנ"ל.
מערכת סטיפס
לדרישת מורן אקדמיק נמחקו 3 תשובות מכפישות הכוללות לשון הרע נגד החברה.

אנו מבקשים לנקוט לשון הולמת ובכל מקרה להעיד רק מהתנסות אישית אמיתית, שיכולה לעמוד במבחן בית משפט, במקרה שתוגש תביעת דיבה נגד העונה או נגד סטיפס.
מערכת סטיפס
קשה להבין מדוע מוחקים תגובות נגד כאלו שלא עושים מלאכתם נאמנה.
הרי כל האינטרנט מלא בתלונות של כאלו שטרחו ותפסו אומץ כנגד מורן אקדמיק ( שהחליפה את שם האתר ל"כותבים"). אז מדוע להסיר תלונות?
סטיפס זה לא פורום של נער מתבגר, אלא אתר שמכבד את עצמו ומוכן לעמוד מול כל האיומים של כאלו ואחרים.
הרי מהי עיתונות חוקרת אם לא זה?!
אנונימי
היי,
אין עבודות בנושא להורדה.
אתה יכול לפנות לחברה המצורפת שעוסקת בכתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום שתוכל לעזור לך.
בהצלחה!
היי,
אני לא מכיר אתר שניתן להוריד בו עבודות סמינריוניות, מצטער.
מה שכן, אני מכיר חברה מעולה שעוסקת בכתיבה של עבודות כאלו. הם כתבו עבורי עבודה כזה בשנה שעברה, קיבלתי ציון מאוד גבוה. צירפתי קישור לאתר שלהם...
בהצלחה!
אנונימי
באותו הנושא: