16 תשובות
בטח שכן!
אהבה זו אהבה
לא משנה איך או עם מי.
בוודאי, למה לא? הרי הוא בן-אדם בדיוק כמונו.
יכול לאהוב כן. אבל זה לא טוב במציאות
ויש ארגון שלם שמתעסק רק בבעיות של הבנות שהתחתנו עם ערבים - "יד לאחים"
ובנוסף לכל זה כל כך אסור ביהדות!
מסכימה אם האחרון... לאצריך להתעסק בזה יש הרבה אסונות
האהבה עיוורת ;-)
ברור שכן.
הכל יכול לקרות.. אבל לא כדיי להסתכן, הם עם האוייב שלנו וקשרים כאלה בדרך כלל נגמרים רע אחריי שמתחתנים. אל תהרסו לעצמכן את החיים
איזו שאלה חשוכה
יהוה
היי:) אני אישית לא מאמינה בכללי שערבים יוכלו להתאהב ביהודייה, למרות שאני מניחה שכן יש יוצאי דופן. הבעיה היא שיש ערבים שממש שמים להם למטרה "לתפוס" בנות יהודיות. הם יודעים בדיוק מה להגיד ומה לקנות ואיך להחמיא... העניין הזה מאוד מסוכן. אני לא מכירה אותו אישית וגם לא רוצה להגיד לך מה לעשות, אז תחשבי בינך לבין עצמך- את תהיי מוכנה להתחתן איתו? ללכת איתו לכפר שלו? הוא היה מוכן להתגייר בשבילך? אני אישית לא חושבת. אל תלכי אחרי הרגשות בעיוורון- תחשבי על זה! זאת ממש החלטה גורלית, חבל שיצטרכו לחלץ אותך ואת הילד שלך מהכפר הערבי. את יכולה לברר באינטרנט ולראות כמה בנות עברו בדיוק אותו דבר! בהצלחה:)
פעם ראשונה שאני מגיבה כאן... לגבי שאלתך התשובה היא לא חד-משמעית! ערבים הם האוייב שלנו, הם לא יכולים לאהוב אותנו! מהות ה"אהבה" הזאת זה רק כדי לצוד יהודיות ולהשפיל אותן! זה מצווה אצלהם. מצווה אצלהם להתחתן עם יהודיה, כדי להשפיל אותנו. ולהתעלל. יש מספיק סיפורים חמורים על ערבים שהתעלו או רצחו יהודיות אחרי שהבריחו אותן לכפרים.. תתרחקו כמו מאש! ומי שבכל זאת נפלה לזה, הם יש לך סיכוי לצאת משם תברחי, אם לא תבקשי עזרה! אחיך היהודים לא יפקירו אותך לעולם!
אחת שדואגת
2 התשובות האחרונות כל כך צודקות.

יש לפחות 3 ארגונים שמתעסקים בלהציל בנות יהודיות מהכפרים אחרי שהם קיבלו הכל בתור רווקות, אחרי החתונה הם מקבלים רק מכות והשפלות.

כנסי ליד לאחים וגם לארגון לב לאחים ותראי בעצמך. הרבה כתבות בערוץ 2 עשו על כך.

------------------------------------------------------------------------------------------
כבר 6 שנים אני מחזק יהודים ושמח לעזור לכל יהודי. אוהב את עם ישראל. אין כמו בני הקב"ה-
כל יהודי (בנים בלבד) מוזמן לדבר איתי בטלפון 077-4002093 בימי א, ה בין 22:45 - 00: 00
ולבנות/נשים במייל בלבד ozir@012.net.il יש גם רשימת תפוצה מחזקת אז תבקשו להצטרף אליה במייל.
זה באמת אפשרי אחרי הכל האהבה עיוורת, ולכל בני האדם יש רגשות כולל ערבים, אני ערביה ויודעת למה אתם מתכוונים בכך שלא ממליצים ליהודיה להתחבר עם מישהו ערבי, זה נכון אבל לא לגבי כול הערבים, בכל עדה יש אנשים שמשקפים את הצד האפל שלה, והם בוודאות לא הולכים לפי הדת שהוא האיסלאם אני מכירה את הדת שלי טוב הדת שלי אומר שאם גבר מתאהב בבחורה לא משה מאיזה עדה או דת הוא צריך להתחתן איתה וגבר לאישתו צריך להראות כבוד ואהבה ולא כעס ואלימות ככה זה הגבר שהולך לפי האיסלאם הנכון הגבר הזה לא צריכים לפחד ממנו כי בדת האסלאם יש כבוד לאישה.
אנונימי
מה רע בזה שיהודייה תלך עם ערבי? הם גברים אמיתיים לידם האישה מרגישה מוגנת ובטוחה ולא פחדנים כמו היהודים
אנונימי
אנונימי לפניי מקווה שכתבתה את זה בצחוק או בהשפעת סמים. איזה מוגנת? כל יום אישה יהודיה מקבלת מכות רצח אחריי שמתחתנת עם ערבי. ערבים הם עם האוייב שלנו
אנונימית
לתגובה שמעלי, מי אמר שיהודים וערבים אויבים, אחרי הכל היהודים והערבים בני דודים, לפחות זה מה שכתוב בדת שלנו, ערבים שונאים יהודים, וגם יהודים שונאים ערבים ככה זה הרוב, איך יהיה שלום כך, כולנו בני אדם, ותאמינו לי הדת שלכם היהידים ושלנו המוסלימים קרובים יותר ממה שנדמה לכם, אני מכירה את הדת שלי טוב מאוד וגם את הדת שלכם, אנחנו מאמנים באותו אלוהים ובאיסלאם מאמנים גם בדת היהודית, אבל גם באיסלאם והולכים לפי האיסלאם, כך זה בדת שלנו נאמר שהאיסלאם הוא הדת האחרון ולפניו היה הנצרות והיהודות ואנחנו גם צריכים להאמין בהן, ובכן יש לנו הרבה במשוטף, אז למה כל השנאה הזאת ודבר מאוד חשוב הדת שלנו האיסלאם אמר לכבד את שאר הדתות, השנאה הזאות באה מדיעות קודמות, אנחנו כולנו בני אדם ממוצא אחד, שנאה וגזענות משני אצדדים לא תפטור שום דבר ואף פעם לא יהיה שלום כך.
ואהבת ערבייה ליהודי - אפשרי?
שהערבייה תלך לשאול אצלם...

זו בדיחה אחת גדולה ועצובה מאוד
לראות ערבים שתופסים יהודיות
בד"כ חסרות עמוד שדרה
יהודה