24 תשובות
גילוי עריות
אנונימית
טוב לו
רע לך
אנונימי
האם הוא ערבי יהודי כמו מעל מחצית הישראלים.. ערבים שדתם יהודית..-למשל מרוקאים..?
בכל מקרה.. הדת לא משנה.. אם הוא בחור טוב..
קודם כל אני מאוד מאוכזבת ממה שכתבו לך.. אני מעריכה המגזר הערבי ואם יש זוגיות בין ערבי ליהודיה זה לא אומר שאת לא תחיי חיים שלמים... דווקא הם בעד האישה שתלמד ויהיה לה קריירה ולא משפילים אותה. וכמו במגזרים אחרים יש הטובים ויש הרעים.
לא לא לא לא לא לא לא ושוב לא
ולא מתוך גזענות, אני מחזקת את דבריו של אביתר, לערבים ומוסלמים במיוחד יש קוד התנהגות ומנטאליות מאוד שונה, היחס לנשים הוא רע ורכושני.. לא משהו שאת רוצה תאמיני לי..

את יכולה לצאת איתו ויכול להיות שהוא יעשה רושם מאוד טוב, אבל יש אפשרות שתיקשרי אליו והקשר יתפתח ואז הדרך חזרה מאוד קשה. אל תיכנסי לזה.
זו ממש לא גזענות! תתביישו לכם מי שענה על זה גזענות!
הם שונאים אותנו באותו הרגע שהם היו יכולים הם היו רוצחים אותנו תראו את כל הזוועות שהם עושים לנו.. די לחכימה ברמיזה!
עזבי אותו מיד!
יש אלפי בחורים ישראלים נהדרים וחכמים מה מצאת בו?
קבלי את התבונה ואת הדעת עזבי אותו מיד!
חיהלה1
אני עם אביתר
את אוהבת אותו? נהנת איתו? הרי במילא לא תקשיבי לאנשים כאן.
תעשי מה שאת רוצה רק אל תבואי לבכות כאן אחרי זה- כי זה יהיה פתטי.
אוי ה' ישמור עזבי אותו מיד! הם טובים רק בהתחלה ורק אח"כ הם מראים את הפרצוף האמיתי שלהם.. הזהרי!
יש לי חברה שיצאה עם ערבי הוא היה נחמד למופת ואח"כ הראה את הפרצוף האמיתי שלו, הוא הכה בה השפיל אותה ועוד.. אם בא לך דברי איתי בפרטי דחוף.
וואי מסכנה. את לא שמעת אתכל היפורים שקרו? בהתחלה הם משחקים אותה מאוהבים אבל שהוא לוקח אותך לכפר אח"f ההצגה נגמרת ואיו החיים שלך פשוט נהרסים. על כל דבר שאת עושה את צריכה לבקש רשות נגיד לצאת דקה רק דקה לשכנה ואם את לא מבקשת? מכות רצח! במיוחד ליהודיות! אני לא משקרת לך אני מכירה משהי שהצליחה לברוח דרך קומבינה ואין היא סיפרה הכל פשוט מזעזע! לראות איזו שינאה עזה... וחבל על החיים שלך מאמי שמרי על עצמך תבתקי ממנו את הקשר מייד! ולא בעוד חודש! מייד! חבל את ממש תצטערי עלזה.
אנונימי
את אוהבת אותו? יש לך קשר טוב איתו? תוכלי לענות לי בפרטי...
רוחל'ה...
וואו מיד לעזוב אותו!
לכי ליד לאחים תראי מזה.. זה פשוט זוועה תעזבי אותו!
זה ממש לא טוב. בד"כ הערבים אח"כ מנצלים את הקשר שנרקם כדי לקחת אותך אליהם לביתם ואז כל היחס הנחמד, הנדיב והנינוח נעלם. את הופכת להיות שפחה בבית ומכונה להבאת ילדים. כמובן שאם לא תעשי כבקשתם, תקבלי מכות עד שתביני את דפוסי ההתנהגות.
אינך הראשונה והיחידה במקום הזה. הערבים משקיעים כסף רב וטקטיקה מתוחכמת- זה חלק מהעניין שלהם, לקחת בנות יהודיות אליהם לכפרים.
יש עמותה שעושה הרבה טוב בדבר הזה, והם יוכלו ממש לתת לך את הסיוע המתאים. קוראים להם יד לאחים. חפשי באינטרנט אני בטוח שבשניות תגיעי למספר טלפון.
תני הזדמנות לשיחה הזו, ואל תעשי משהו שתתחרטי עליו כל חייך (אפילו שיתכן ועכשיו זה נראה כמו אחד הדברים הכי טובים בעולם שקורים לך.)
אביתר
תלוי בך ותלוי בו. השאלה היא אינה מוצאו/דתו אלא איך הוא כבן אדם? איך הזוגיות שלכם?
את יכולה "ליפול" עם יהודי נבלה שיתעלל בך כל החיים ולעומתו לזכות בערבי שיכבד אותך, יאהב אותך וכד'.
השאלה הבעיתית היא הסביבה הקרובה שלך. איך היא מקבלת את זה ואיך את מרגישה עם זה?
כנ"ל בצד שלו.
לי אישית, אם ביתי היתה מתאהבת בערבי/נוצרי/מוסלמי, לא משנה מה - לא היה אכפת לי כהוא זה. העיקר שתהייה מאושרת.
מיד מיד מיד תברחי לפני שנשמע עוד איזה מקרה!
אנונימי
את עיוורת עכשיו מאהבה אולי ומקווה מאד שלא... פיקחי עינייך וראי איפה את נמצאת באיזה בועה צאי צאי משם ומהר..
אנונימי
איזה תשובות גזעניות מסריחות יש לכם פה איכסה... לא יעזור אתם לא תשתנו בחיים שלכם ולא יעזור בכלום כך חונכתם
רמיר
אוי וויי איז מיר איפה גדלת בדיוק? זה החטא הכי גדול! כפרה עליך עזבי אותך מהבלגן הזה למה מה חסר בחורים!,, חוץ מזה תרחיבי את אופקייך קצת ותראי בחדשות איך הם תוקפים אותנו אפילו ביום הכי אינטימי שקיים, יום השואה מיידלע! משטפים וערבי ישראל זה אותו דרעקס!
עיזבי מיד את הקשר התרחקי וברחי כמה שיותר רחוק. חייך יהרסו ויהיו בסכנת חיים - המנטאליות שלהם כלפי נשים היא רכושנית ואלימה, את תסבלי כול חייך, לא חסר יהודים ונוצרים או לא יודעת מה, העיקר לא ערבי!
אנונימיתת
אל תעשי שטויות שתתחרטי עליהם!
מה אין גברים יהודים לענין?!
דן
את באמת רוצה להביא איתו ילד לעולם שיהיה מוסלמי ויהודי?
את יודעת כמה זה חמור.
אנינימי
קומי ותחליפי את מספר הפלאפון עזבי כל קשר איתו.. ועוד תראי שתרוויחי!
אנונימי
אני נשואה לערבי חצי שנה ואני יכולה להגיד לך שהוא באמת מושלם וטוב לי איתו והוא הכי מפרגן תומך אוהב ועוזר שיש אז אם את אוהבת אותו ויש לכם קשר טוב תהיי איתו מה שחשוב זה הבן אדם לא מאיפה הוא בא.. כמו שיש יהודים אנסים רוצחים ויש גם יהודים טובים כך יש גם ערבים רעים ומגעילים ויש גם ערבים טובים..
אנונימית
ללולו - יכול להיות שיש בקוראן עידוד לנשים ללמוד ולעבוד אבל זה מה שקורה בפועל?
אני רואה תוכניות של המגזר הערבי ואני שומע שם הרבה בנות מתלוננות על כך שהם לא יכולות בהכרח ללמוד ולבטא את עצמן כי האבא או הבעל לא מרשים להן. וזה לא רק בחורות שלובשות רעלה אלא גם כאלו שלבושות בגדים רגילים.

רמיר- אנחנו לא חונכו ככה אלא זה דברים שמבוססים על מקרים שקרו וקשר כזה בין יהודי למוסלמית\נוצרית או יהודיה למוסלמי\נוצריה לא חייב לקרות כי יש מספיק אנשים באותה עדה.
אתה רוצה להגיד לי שאצלכם אין גזענות כלפי יהודים? אצלכם הכל בסדר? ובחורה מוסלמית יכולה בכיף ללכת עם בחור יהודי בלי לחשוש שמישהו מהמשפחה יפגע בה?

לבחורה האנונימית שנשואה חצי שנה - את אומרת שהכל טוב (ואני מאחל לך רק את כל הטוב שבעולם) אך בנוגע לחששות של אנשים שמספרים על מקרים שקרו (בעיקר אחרי הנישואין) חכי עוד כמה שנים בנישואין ואז תספרי על זה.
ויש כאן גם חשיבות גדולה לנושא של הדת - האם התאסלמת בשבילו או נשארת יהודיה? יש לזה לפעמים חשיבות לא קטנה..

ולכל מי שטוען שלהתעלם מהקטע של הדת - יש כאן חשיבות גדולה בעניין של הדת כי אם היא בחורה מאמינה היא עושה משהו שיקשה לה להתמיד באמונה שלה ובגלל שיש מספיק בחורים יהודים זה פשוט מיותר.

אני לא אומר את הדברים חס וחלילה מתוך גזענות אלא בגלל מה שציינתי לפני וגם כי יש כרגע מצב מלא פשוט בין העמים שסתם גורם לזה שכל קשר כזה יהיה סיכון מיותר שאפשר לחסוך אותו אם פשוט ימצאו בני\בנות זוג מאותו המסורת... זה לא כאילו חסר...
וכמובן יש גם את העניין של הילדים בעתיד - אך לגדל אותם? מה להגיד להם? למה הם סתם צריכים להיות חצויים בין זהויות ולהרגיש שונים?
ואז יש גם את עניין המשפחה - מה עם אך שהם יקבלו את זה וירגישו בעקבות זה?
בשביל מה לגרום להם לעבור את כל זה אם אפשר פשוט להיכנס לזוגיות עם מישהו מאותה המסורת ועדיין להיות מאושרת?