11 תשובות
זה ממש בושה החדירה לפרטיות הזו, כל ההתעסקות סביב משפחת שליט במיוחד עכשיו אחרי שהוא חזר. הניחי את השאלות האלו בצד. מיילא להתעסק בצהוב שלא מעניין אפחד. אבל רכילות על אדם שישב בשבי 5 שנים, שבמקום לדאוג ולהצטער הפכו אותו לאייקון אופנתי ועכשיו גם לאייקון פרסומי. אם כזה מעניין אותך דת, תתרכזי בלשון הרע. ואגב מגויירים הם לא פחות ואפילו יותר יהודים מרובנו. הם לא נפלו לסיטואציה מסויימת אלא החליטו על דעת עצמם שהאמונה שלהם חזקה והם מעוניינים לשמור אותה.
תרגעו הוא סה"כ שאל שא
לה שהרבה שמעתי שואלים מה לעשות הוא פופולרי במדינה ורוצים לדעת עליו
Rady
דבר ראשון לא כתוב בשום מקום שאסור לשאול! שני לא עניתם תשובה! שלישי אם היא עברה גיור רפורמי אז הוא גוי.. לא צריך להיתביש אלא אם אתם מסתירים משהו ולא רוצים להגיד.
פלוני אלמוני
נראה לי שטויות.. איך יתכן שעם כל הויכוחים שחצו את כל המדינה, הדבר הזה לא עלה קודם?
ענת עמרני, עו"ד מומחית סטיפס
לא נראה לי סתם שטויות
ואם הוא גוי אז מה?
ויטה
גלעד שליט גוי, הגיור של אמא שלו לא שווה כלום... זה לא באמת משנה, הכל דפוק פה במדינה מההתחלה עד הסוף... לפחות הוא לא מחלל שבת, מותר לו (-:
שי
אני לא מאמין יש מצב ששיחררו 1000 מחבלים תמורת גוי..? ל ע ז ע ז ל
אזרח מתעניין
הוא גוי גמורת הגיורים הרפורמים אינם גיורים עפ"י ההלכה. אולי מישהו יקח את העניין ברצינות, כלל ישראל בסכנה, לא מגיבים, האם זו מדינה יהודית?
נורא
אם הוא לא יהודי לא שווה זבל של עסקה אה אה אה אה
עפיפון
אני ממליץ לכולם להכנס ולבדוק מה אמרו חכמים בשנת 1990 כאשר התחיל הענין מענין גם אז עתר לבגץ שליט שביקש הכרה בבניו מדיוקי אשתו שלא כהלכה כיהודים תבדקו מה אמרו חכמים אז והנה היום דברים מתפוצצים בפנים ותרגעו זאת רק ההתחלה מיד יש לשנות את החוק מיהו יהודי שלא תגלה לפתע כי נכדיך לא יהודים מה שיהודים מסרו את נפשם אלפי שנים לשמור יהדותם בכל תנאי כמה יפי נפש ולוחמי חירות רוצים בקלות למחוק היו לא תהיה
גד