13 תשובות
אני גרה במצפה הילה ואני לא אתן לך את הכתובת, בחייאת תתחשבי - קצת פרטיות! והכל שם חסום את גם ככה לא תצליחי.. אני גרה שני ממנו ואני בקושי מצליחה לצאת מהבית.
גם את לא יכולה ללכת כי הוא צריך שקט.
הוא גם עדיין המום מכל מה שהיה אתמול, במיוחד!
כי במשך 5 שנים הוא לא ראה איש!
ופתאום באה אליו המולה הביתה וגם כשהוא הגיע למצרים.
הוא עוד לא רגיל לזה. אז עדיף לתת לו את השקט הזה עכשיו ולהתרגל לצאת החוצה, לדעתי תוך חודש הוא יתאושש מכל מה שקרה אתמול, אבל ממה שקרה לו בכלל?! לפחות 4 שנים או יותר, הוא עבר טראומה שתמיד תישאר איתו ותמיד תלווה אותו כל החיים, אפילו שבוי אמר את זה..
אנונימי
מצפה הילה. דואר נע גליל עליון. אין שם רחובות. ישוב קטן מאוד.
הנה עכשיו אמרו בחדשות לא להגיע לשם כי גלעד צריך שקט
תרשמי לכבוד גלעד שליט, מצפה הילה
אפשר ללכת לשם.. אבל לא נותנים ממש להיכנס... אני יודעת שזה רק במצפה הילה... מקווה שעזרתי.. ואם את נוסעת לשם אז את יכולה להעזר באנשים מהישוב.
לפעמים כשאין לי כתובת מדויקת מספיק לדעת את שם הישוב
נניח שאני רוצה לשלוח מכתב אני לוקח הימור וכותב רחוב כולשהוא לוקח מאתר מפות מנחש מספר ושולח לפעמים מצליח ואם לא אז המכתב חוזר.
אני ממש מחזקת את מיטל, מה זו צורת ההתנפלות הזאתי?
מיטל יופי על ההבעה שלך.
ובקשר לשאלה, תפחשי באינטרנט את האתר של הישוב עצמו ואז תשלחי לכתובת הזאת ובטח יעבירו לו את זה.
גם אני הגעתי הנה כי חיפשתי את כתובתו, ורק כדי לשלוח מכתב. אני מניחה שבאמת צריך פשוט לכתוב "מצפה הילה" וזה יגיע אליו. יש מי שלא מכיר את הבית שלהם היום?
טל
אסור ללכת לשם זה שטח צבאי סגור..
אנונימי
למתלהבת שגרה במצפה הילה, פרימה בלרינה (עליק..).
אני רופאה, אמא לשני ילדים, גרה במרכז, הייתי המומה (ועדיין) מהתגובה הלוקה (בדברים רבים) שענית כאן בפורום (או במה שזה לא יהיה.). אדם מבקש לשלוח מכתב! לא ביקש להגיע! לא ביקש להציק! ביקש לשלוח מכתב! הרי ברור שיש שם מי שפותח עבורם מכתבים ומחליט לסנן בעצמו את מה שיגיע בסופו של דבר למשפחה. מותר לנסות. יכולת בצורה עדינה להביע דעתך (הלא רלבנטית יש לציין). מעליב ופוגע! זה מה שיש לי לומר על התגובה שלך, שלא לומר מתנשאת...
אז מצידנו באמת הישארי נא בבית ואולי באמת עדיף שעם מזג שכזה ועם התנשאות שכזו טוב שאינך יכולה לצאת ולעבור את סף דלתך... לא יפה.

מיטל.
מיטל
ואגב, דבר נוסף: אל תקפצו ותאמרו שהשואל לא ציין כי ברצונו לשלוח מכתב.. זה הרי ברור. מי שמגיע כיום למצפה הילה ועושה סיבוב עם הרכב מגיע, בין ירצה ובין אם לאו, לבית של משפחת שליט. הרי היישוב כולו הוא קטן מאוד. לא בשביל זה מבקש אדם את כתובתם באינטרנט... קצת הגיון.

נ. ב
באמת נראה לכם שכל מי שהגיע לשם, מטיילים וכו'... ביררו קודם את הכתובת? פשוט מגיעים, נכנסים ומוצאים בשניה ורבע.

דווקא אדם שמבקש לגשת ולהביע רגשותיו בצורה עדינה (מכתב למשל) יבקש כך בדיוק את הכתובת, קבל עם ועולם, וזה בסדר גמור.

קצת סבלנות וסובלנות.
מיטל.
מיטל
תודה למי ששם את הכתובת
ני