7 תשובות
שלום לך,
לא כתבת על מה ההורים רוצים להוציא מהבית?
אז אוכל להפנות אותך לגורמים מסויימים בכדי שיטפלו בבעיה
שואל השאלה:
אני לא מתקלח. אלא רק ביום שישי. אני אפילו לא יודע להסביר לך למה. ויש לי משהו חשוב להגיד לך: אם הם באמת יעשו את זה, אני אסע לתחנת רכבת ואשכב על הפסים. אין לי כסף לחיות לבד, בינתיים הם השאירו אותי בבית. לא יודע מתי יחליטו שנמאס להם ממני. אני סתם עלוקה. ורדות לי דמעות עכשיו. ואז מה שיישארלי לעשות זה להתאבד. אני מאוד מקווה שלא. שזה לא יקרה. אני רוצה לחיות. אבל אם אין ברירה, אז זה הפיתרון היחיד.
אנונימי
שואל השאלה:
ואל תנסו לעלות עלי. אני משתמש ב Vpn
אנונימי
שואל השאלה:
בבר, קצת הרגעת אותי.

ולאמא שלי לא איכפת אם אני אישן ברחוב, היא אמרה לי את זה כמה פעמים.
אנונימי
שואל השאלה:
וההורים שלי דתיים (אני לא ממש) אז הם אומרים שהם לא חייבים לי כלום.
אנונימי
שואל השאלה:
אז הכל בסדר, בינתיים.תודה רבה רבה רבה!
אנונימי
יקר,
אני קוראת את מה שאתה כותב ונשמע שבין כל הכעסים והמריבות בינך לבין ההורים נמצא גם תסכול מאוד גדול של שני הצדדים.. שלפעמים קצת מתקשים להיות ביחד (אם זה בגלל שאתה כבר לא דתי כמוהם ואם זה בגלל אי הבנות כאלה ואחרות.).
ונראה שמרוב תסכול וכעס שניכם לפעמים אומרים דברים שאתם לא בטוח מתכוונים אליהם.. ובעיקר רוצים לראות את התקופה הזאת מאחוריכם.. עם אפשרויות טובות יותר.. חיים רגועים יותר... בלי לחשוב כל יום על המחר בלי ידיעה וודאית שיהיה לך בית.. אז לכל מקרה שלא יקרה, אני מצרפת לך רשימה של מקומות דיור זמניים ואפשרויות למגורים שאתה יכול ליצור איתם קשר.. שיהיה לך, כדי שאף פעם לא תדאג איפה תישן מחר.. כמעט כולם חינמיים..
בנוסף, רציתי להזמין אותך לשיחה עם מתנדב או מתנדבת שלנו, לספר בשיחה פרטית ואנונימית מה קרה ואולי ביחד נוכל לחשוב על דרכים לפתור את הבעיה.. לפעמים גם לפרוק את הכאב והתסכול יכול להקל עליך..
נחכה לך.. לא נרצה שתעבור את התקופה הזאת לגמרי לבד..
שלך מכל הלב,
מתנדבת סה"ר.
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס