9 תשובות
לא נראה לי
לא חושבת
ממש לא
זה מה שהחוק היבש אומר:
..
חישוב גיל ההסכמה בישראל


הנתונים:
אני בת 16 שנים
בן הזוג שלי בן 22 שנים ו-1 חודשים
אני רוצה שבן זוגי יחדיר את הפין שלו לפות שלי
התוצאה
מותר בהסכמת שני הצדדים.
..

עכשיו זה הכול תלוי בך, בחברה שמסביבך, במוסכמות. והחינוך שקיבלת בבית. בחינוך שהוא קיבל ובמוסכמות. איתם גדל, וכול אלה אמורים להיות משתנים שישפיעו עליכם, מבחינה חברתית ותחושות אישיות.

תעשי את החשבונות האלה, ורק אם את באמת שלמה עם עצמך, את ורק את, יכולה לקבל החלטה שכן, ואם את לא בטוחה, אפילו בגלל משהו קטן, תחכי עם זה.

חשוב שזה יבוא לאחר הכרות. ארוכה, עם אהבה גדולה ויציבות מוכחת של יחסים.

כמובן שיש את המקרים הנדירים, ששמעתי בנות, שרוצות שהחוויה המינית הראשונה שלהן תהייה עם בחור בוגר ובעל נסיון, אז.. כן, גם זה לגיטימי כשהוא בא מבחירה והסכמה שלך בלבד.
וסליחה על הבוטות של הקטע הראשון. זה פשוט מאתר שבו מחשבים את גיל ההסכמה בישראל, לגבי קטעים מיניים שונים.
כן
לא להיכנס לזה! בלי כל קשר אם חוקי או לא, אני מאוד בטוחה שזה לא, זה לא כדאי מהרבה סיבות.. כשאת מחליטה לשאול את עצמך את השאלה הזאת זה צריך להדליק לך כמה נורות אדומות, כי בכנות אין לגבר בן 24 מה לעשות עם ילדה בת 16 אלא אם כן זה למטרות מיניות בלבד. את לא מבינה עד כמה זה שני עולמות שונים לגמרי, באמת... את מדברת בשפה אחת והוא באחרת, את תיכוניסטית שנלחמת מבגרויות ומבחנים ולו יש דאגות של ממש, הוא אחרי צבא וצריך לנהל חיים עצמאיים ולכלכל את עצמו.. בריבים את מתנהגת אחרת והוא מתנהג אחרת.. יש מקרים אבל הם בודדים מאוד, בדרך כלל זה אחת ל.. וזה בנות שהן מאוד מאוד בוגרות. (לאו דווקא משהו שהוא טוב)
את כל הדברים האלה אני כותבת מנסיון שלי, הייתי במשך שנתיים בקשר עם מישהו 5 שנים מעליי (אני 17 והוא 23) וזה יותר עשה רע מאשר הועיל, לי ולו. הוא בעיקר רצה ממני לשכב איתו מאשר אהבת אמת, אני כמובן לא הסכמתי לזה ובחרתי בלימודים ובחברות.. להגיד לך שאין בי חרטה? אולי יש בי קצת אבל שום דבר לא שווה שבגללו העתיד שלי יהרס, עד כמה שאומרים שאפשר להצליח בלי בגרות אז אני מעדיפה להשקיע ולא להתחרט אחר כך, אחרי זה מאוד קשה להשלים... אז נכון שזה מגניב שהוא גדול או בוגר ומנוסה בהשוואה לבנים בגיל שלנו והכל אבל האמת שעדיף לך להכיר מישהו בגיל שלך, להתרכז בבגרויות ובתקופה של התיכון.. אני יודעת שאת הולכת לרשום לי "זה לא עניינך" וכו' אבל תחשבי על זה קצת, יש לך את כל החיים לצאת ולבלות בברים (שדרך אגב באמת שאין לנו מה לחפש שם בגיל הזה וגם בגיל 18) ולהכיר בנים בגילאים האלה, אם את בכל זאת מתעקשת אז ההפרש הכי נכון זה עד שנתיים, שלוש מקסימום... אני רואה את זה גם מחברות שלי. בגיל 18 זה הופך להיות קצת אחרת וגם אז זה לא ממש מתאים לכל אחת. ומקווה שתקשיבי לי (:
זה חוקי.
זה לא כדאי, וכנראה שזה ממש לא רק בגלל שהוא אוהב אותך ו"מוכן לחכות" או כל שטות אחרת שמוכרים בדרך כלל, אבל זה חוקי.
תעשי מה שבראש שלך, פשוט אל תיתני לגבר להשתלט לך על הראש, תיהי פתוחה להבין שאולי יש לו מניעות נסתרות.
זה רק מדאגה, זה הכל.