18 תשובות
יש הרבה מזלות אף אחד לא יכול ליקבוע מה יפה ומה לא אבל לדעתי יכי יפים הם:
בתולה גדי ודגים.
אנונימי
ע ק ר ב
הכי סקסי שיש
אנונימית
אין דבר כזה מזלות יפים.. כל אחד והמזל שלו ומה שמאפיין את המזל.. זה לפי טעם.. אחד יכול לחשוב שאריה יפה והשני יכול לחשוב שתאומים יפה
שואל השאלה:
אתם מוכנים לענות לי תשובה אינטיליגנטית? שאלה פשוטה כמה פסיכולוגיה
אנונימי
מקובל בעולם האסטרולוגי
שמזל עקרב, הם המזל שעושה סקס הכי טוב ומכל הלב.
אסטרולוג
מזל בתולה! כמוני..:)
בעיקר מזלות האוויר ושור
כי אפרודיטה (וונוס) משפיעה על מאזניים וגם כן על שור שזה כוכב האהבה והיופי
תאומים ודלי פשוט יפים תאומים צעירים דלי מקוריים יש להם יופי מיוחד
אך בעיקר מאזניים כי וונוס משפיעה על מזל זה בצורות משמעותיות וגבוהות.. כמו חן יש להם גם גומות והם מהמזלות החשובים כי חשובים "המלכים" כמו סרטן, גדי, מאזניים וטלה
המזלות המשתנים זה בתולה תאומים דגים וקשת והשאר מקובעים.
מזל מאזניים המזל הכי יפה בגלגל.
אנונימי
זה לא קשור לתשובות פסיכולוגיות.. זה באמת ככה.. לדעתי כל אחד יגיד שהמזל שלו הכי יפה.. וגם אני.. אני מזל אריה ואני חושבת שהוא הכי יפה מבחינת אישיות עוצמתית וכל זה.. אם את מחפשת מזל שנשמע יפה אז אני הכי אוהבת תאומים (ונתתי אותם כדוגמאות בתשובה הראשונה שלי)
ניראלי מאזניים ושור אבל דגיים שליטה!
יש כאלה אומרים דלי ויש מאזניים ויש אנשים (לא אסטרולוגים שאומרים שתאומים) אז בעיקר מזלו הרוח...
ריד
1 דלי ומאזניים אותו דבר כי רשום עליהם הכי הרבה באינטרנט תחפשי גם דפים באנגלית יהיה לך כתוב שדלי ודף אחד מאזניים אבל אני חושבת ששניהם 2 תאומים 3 עקרב 4 סרטן 5 בתולה 6 קשת ואריה (הם דומים ), גדי ולבסוף שור הם ממש לא יפים..
אלה
זה לא כל כך קשור אבל אם כבר.. עקרב ותאומים הכי יפים, מאזניים חמודים לא יותר מזה רק שמזל תאומים סובלים המון בחיים ככה אומרים יש המון יפות במזל תאומים אנייה בוקשטיין, ילנה איליאייב, ברוק שילדס, אנג'לינה ג'ולי הרוב מזלות תאומים מאזניים זה סתם למה מה יש שם נינט טייב אלונה טל מירי בוהדנה שיא הפשוטות! ועקרב יש את אלן דלון ועוד מיליון יפים
אנונימי
בגדול חודש יוני המעבר מאביב לקיץ-פרימוורה-נולדה בחודש הזה אלת וונוס, שהיא אלת היופי ואהבה, החודש מתחלק בין מזל תאומים לסרטן.
1- ירח. 2- ונוס. 3- מרקורי. 4- נפטון.
אנונימית
בתולה
כן או סרטן או תאומים, מזל סרטן מתחיל את הגלגל שלו מ 21 ליוני שזה היום הראשון של הקיץ. אולי הם היו טיפה יותר יפים, אבל אני מאוד אוהבת את שניהם גם תאומים וגם סרטן. זה באמת הבדל של בר רפאלי מול ג'יזל. חח
מאזניים הוא המזל היפה ביותר בגלגל המזלות
אליזבת טיילור, מירי בוהדנה, ליהי אלון, בריז'יט ברדו, קטרין דנב, גלית גוטמן, ירדנה ארזי, לורן באקול, ריטה הייוארט, ויש עוד בלי סוף יפים ויפות בני מזל זה.
מעבר לזה, הם גם יפים באופי, והחיוך שלהם זה הנשק הקטלני ביותר שלהם
העקרביות, יש להם יופי מסתורי, ולצד זה, אין ספור תכונות שלא מאפיינות יופי.
דלי ותאומים ושור, לעולם לא יהיו יפות ויפים כמו מזל מאזניים.
זה כתוב במפורש ובהדגשה שהמזל היפה ביותר זה מאזניים.
נשים שנולדו בין ה 29 לספטמבר ל 4באוקטובר הן הנשים היפות בעולם, ובעלי יכולת נתוח האדם העומד בפניהם רק במבט.
בנוסף ראשי מדינה, מרגלים, ודפלומטים מוכשרים הם מאזניים.
ביל קלינטון, ביבי, ברלוסקוני, מרגרט תאצ'ר, מהטמה גנדי, ולדימיר פוטין, בן גוריון, יגאל אלון, משה שרת, פרנסואה מיטראן, גנרל איזנהוור, ותוסיפו את נובל, וניטשה, וכריסטופר ריב, וחוליו אגלסיאס, וז'אן קלוד ואן דם, וסילבסטר סטלונה, ורוג'ר מור, ג'ון לנון, ומיותר להבין מי היפים, ומי המנהיגים והחכמים אחרי רשימה שכזו.

אז לקודמתי מזל מאזניים לידיעתך זה לא רק נינט טייב.
בסך הכל יופי הוא דבר אינדיבידואלי, אבל לדעתי המזלות שנחשבים הכי יפים מבחינת יופי קלאסי ולאוו דווקא מבחינת הטעם האישי שלי (אגב, אני שור) הם מאזניים (יופי הרמוני ושמיימי), אריה (בעיקר הגברים שרובם חתיכים ולא מעט מהם נראים כמו כוכבי קולנוע), בתולה שהמראה שלהם טהור ונקי, דלי נאים מאוד ולפעמים בעלי יופי מהמם ונדיר (שימו לב שלנשים יש בדרך כלל מצח רחב), תאומים בדר"כ מאוד יפים (בדר"כ על כל מזל אפשר לראות דימיון לחיה כלשהו, אצלהם לא)
שור יותר חושניים ומושכים מיפים, אבל לפעמים יש מהם יפים מאוד (מישל פייפר, פנלופה קרוז, אדם ועוד), עקרב בעלי מראה ממגנט ומסתורי, דגים עם היופי החולמני, (יש גם לא מעט יפי תואר במזל דגים), לגדי עצמות לחיים גבוהות לנשים מראה מושך או אצילי, שומרות על הגזרה, הגברים לפעמים חתיכים, בני מזל קשת בעיקר בעלי עיניים בהירות ומראה ספורטיבי, טלה נראים טוב בדר"כ, בעלי מראה צעיר כזה, סרטן נראים טוב יש לא מעט חתיכים, דואגים לאסתטיקה, הנשים רכות ונשיות עם עיניים יפות וטובות ויש מהן נשים יפות מאוד (ליב טיילר, יעל אבקסיס)
א.ב