22 תשובות
היי. אריה אני ממש אוהבת. שנה טובה.
אריה
דלי
אנונימי
כל אחד יגיד לך עכשיו את המזל שלו xd

קשת (:
*W*
אני חושבת שגדי:)
חג שמח
איזה באסה!
למה חוץ משור?!
כולם יודעים שהשוורים הכי
חכמים ויפים וטובים ו...
אין, אין, אין, כמו שור
שואל השאלה:
חח כי ברור ששור ומאזניים הכי יפים.. אבל חוץ מהם.. כי כולם כבר יודעים שהם יפים
אנונימי
איכס שור כמעט המזלות הכי מכוערים בגלגל מזלות הרוח הכי יפים! קודם רוח ואז מים ואז עפר אני מזל דגים )
אנונימי
שואל השאלה:
זאת שמעלי.. כל כך נכון! האנשים בשור כל כך מכוערים.. איזה נוגה.. רק על מאזניים היא משפיעה משמעותית מאוד
אנונימי
מאזניים, תאומים ודלי, סרטן, עקרב, טלה, בתולה, גדי, דגים שור, וזהו.. (דלי ותאומים דומים )
אנונימית
עקרב ותאומים! מאזניים זה סתם חראטא מה יש שם מירי בהודנה אלונה טל ונינט? פחח מאזניים ממש לא יפות הם חמודות בתאומים יש מיליון יפות כמו אנג'לינה ג'ולי, ברוק שילדס, אנייה בוקשטיין, אנג'לינה ג'ולי, איירה בראון, ועקרב דקוטה, אלן דלון היפיפה העולמי! בקיצור תאומים ועקרב ומאזניים ממש לא הכי יפים!
אנונימי
לרב קודם מזלות הרוח, המים, האש, העפר.. במזלות הרוח הכי יפים: תאומים במזלות המים: עקרב במזלות האש: טלה במזלות העפר: בתולה
אנונימי
בתולה הכי טוב..
מזלות שור ועקרב הם סבבה אבל נורא נורא שחצנים, קנאים, ואגואיסטים.
רק שור ומאזניים הכי יפים. מניסיון.
אנונימית
תאומים או סרטן כי הם נולדו ביוני...
אנג'ילינה ג'ולי ומרלין מונרו -תאומים, פמלה אנדרסון וג'יזל בונדשן -סרטן, יפיפיות.
סרטן יאמי, ווין דיזל גם תאומים יפים. אבל אין כמו עוז זהבי ויהודה לוי שלנו שהם סרטן גם.
שור ומזאניים שייכים לבית שני והשביעי הכוכב ששולט בהם הוא ונוס, ונוס הוא כוכב היופי ואהבה אך לא היחיד גם הירח משפיע על עדינות נשיות ויופי, ונוס במזלות שור ומאזניים משקפת את האהבה ליופי ושלמות הרמוניה, שור הוא מהמזלות שיהיה תמיד מתוקתק הלבוש שלנו יהי נקי ממותג והכי אופנתי ובמאזניים הוא ישתקף בשלמות מזאניים הם אנשים שיילכו לסופר השכונתי לבושים כמו לחתונה, ככה כוכב ונוס (נגה ) משפיע על המזלות הנל, אך הכוכב עצמו נקרא על שם אלת ונוס, שהיא אלת היופי ואהבה, היא עצמה נולדה בפרימוורה (יש המחשיבים חודש מאי אך באותה התקופה חודש המדובר באותה תקופה היה (יונוס) התקופה שבין האביב לתחילת קיץ כזה), או בקיצור חודש יוני, החודש מתחלק ל 2 מזלות סרטן ותאומים יותר תאומים, יש להם 22 ימים בחודש ולסרטן 9, כאשר על התאומים שולט הכוכב מרקורי ועל הסרטן שולט הירח, שגם הוא משקף את היופי הרומנטיות נשיות ועדינות. היופי של שני המזלות האלה יהיה טבעי לבני מזל תאומים יהיה חיוך כובש וגומות ואם אין גומות יהו באריות ארוכות שדומות לחיוך, לבני מזל סרטן יהיה מבט כובש לרוב הם יהו בעלי עיניים גדולות ורטובות יש האומרים שמזלות אלה מודעים לכוחות הכובשים אותם כמו שאלת יופי ונוס ידעה ביופי של עצמה... בכל אופן מאוד משמח אותי כי אני גם מזל תאומים ובעלי מאזניים:)
אנונימית
חיחיחי אני מאזניים וזה כל כך נכון! לדעתי תאומים יותר יפים מסרטן החבר שלי תאומים והוא הגבר הכי יפה בעולם!
ספיר 17
לצורך דיוק, אלת וונוס נולדה בתחילת הקיץ, שזה יוני, לכן האופק שלה הוא ממזל תאומים וסרטן למזל שור ומאזנים, וגם אדייק תאומים לא בעל חיוך וגומות,, מזל מאזניים וסרטן הם אלה בעלי החיוך והגומות לשניהם וגם העיניים הגדולות והבולטות לשניהם, מזל תאומים ושור נחשבים לאנשים אסתטים במיוחד ובעלי גוף מוצק גם לשמנמנים ביניהם עדיין היה גוף מוצק כזה.
אנונימית
הכוכב ונוס לא מעיד על יופי אלה על השאיפה ליופי ולשלמות להרמוניה ואהבה הכוכב שיותר עדין וגם שואף ליופי הוא הירח, שהוא אמהי עדין מסתורי יפה ובעיקר יופי עדין, אז בגדול הראשון הוא סרטן כי הירח שליט סרטן אחרכך שור כי על השור שולט חצי ונוס חצי ירח ( אגב השילוב בין שור וסרטן אחד הטובים לפי הגלגל) אחרכך מאזניים שזה ונוס ולבסוף תאומים שזה מרקורי.
אני 30