6 תשובות
מצטרף לדעה של קודמי בפוסט.. טיולים מאורגנים הם הדרך הכי מומלצת לחוות מקומות רבים ברחבי העולם. זה מונע כאבי ראש וסיבוכים של תחבורה ובתי מלון, ובד''כ מספיקים יותר מאשר טיול "רגיל".

אשמח להמליץ על חברה מצויינת וזולה, בהקשר הזה- חברת "פגסוס". עשיתי בעזרתה שני טיולים, ושניהם היו מרתקים, וכמובן- התנהלו על הצד הטוב ביותר.

טיול מהנה!
קובי
חיפוש טיול מאורגן בדקה ה-90 זה לא בהכרח הדבר המומלץ ביותר לעשות. את צריכה לפנות לחברות הטיולים שמתמחות בטיולים מאורגנים, ולבצע סקר מחירים. אני מניח שתמצאי שברוב החברות המחיר הוא קרוב לוודאי זהה. לכן, מה שאת צריכה לעשות זה לכוון לטיול שהכי מעניין אותך, ולהירשם. אני באופן אישי מאוד ממליץ על טיול מאורגן לחו"ל. זהו הדרך הבטוחה, המקיפה והממצה ביותר שאפשר לתייר בחו"ל. תוכלי למצוא רשימת חברות טיולים מאורגנים אצלי באתר. ליאור ליבוביץ'
מניסיון של שנים - אנחנו תמיד ממליצים על חברת דרכים. המסלולים נהדרים וגם המדריכים. היינו איתם בספרד, ברומניה ויעדים אחרים באירופה.
מיכל
שואל השאלה:
נכנסתי - אבל לא ראיתי קבוצות מאורגנות...
מאיה
הדקה ה-90
אני ואישתי נוסעים כבר מספר שנים לטיולים מאורגנים ואכן פגסוס חברה טובה ומקצועית אבל הטיולים הכי טובים שאנחנו השתתפנו בהם היו של רימון טיולים, נסענו איתם לסין, ליער השחור ולארה"ב מחוף אל חוף, מאוד ממליץ על המדריך טומי שרון, המדריך הטוב ביותר שנתקלנו במהלך טיוליינו.
אברהם גביש