6 תשובות
אני לא עושה עם זה כלום
אין דרך לשלוט בזה, זה משהו שיש לך ואת צריכה לדעת להתמודד איתו, אני מצליחה להתמודד עם זה רק כשאני עם אטנט (כדור חזק יותר מריטלין) ואני גם לא רציתי לקחת ריטלין, התעקשתי במשך שנה לא לקחת, מכיתה ו אני לוקחת כל מיני סוגים של ריטלין (אני כיתה י') והחיים שלי ככ הרבה יותר קלים, והציונים שלי בשמיים. אני ממש ממליצה לך לשקול את זה, זה לא רע כמו שזה נשמע והיום כבר לכל תלמיד יש ריטלין
אנונימית
יש לי קשב וריכוז בדוק לא הלכתי לאיבחון
אני פשוט מתאמצת ומתאמצת להצליח ללמוד למבחנים , להקשיב וזה מאתגר
אבל לא רוצה לקחת ריטלין בינתיים
אנונימית
סיימתי בית ספר, אבל אז בזמני הייתי מגיעה עם קוביה הונגרית פשוט ומתעסקת בה
כלום, אני לא מוכן לקחת ריטלין או כדור אחר, אני פשוט מתאמץ ללמוד, לפעמים אני משחק במשהו כמו קובייה הונגרית או ספינר או משהו כזה, לפעמים אני לועס מסטיק..... אבל אני לא לוקח כדורים
אני מאובחנת מאז כיתה א'(היום אני כיתה ט').
לקחתי רטלין הרבהה שנים, ודוגרי זה סתם חרטא, למה? אמנם כי הקשבתי והתרכזתי אבל אני הרגשתי כמו חייזר. לא אכלתי לא דיברתי בקושי דיברתי אם ילדים. כיאילו שקט.
אני לא לוקחת רטלין כבר מעל שנתיים, אני מתרכזת בזכות עצמי. אני יושבת בשורה הראשונה ומקשיבה למורה, אמנם כן יש פה ושם הסחות דעות, אין מה לעשות, בכל זאת. אבל למדתי להתמודד אם זה האמתי.. שלוש שנים ברציפות של ממוצע מעל 90.
שבי שורה ראשונה, ותנסי להעיף את כל הרעש מהצדדים. כיאילו רק המורה בכיתה. אם קשה לך וואת נגיד מוסחת או ווטאבר, קחי לך משהו כדור(משחק) קטן ושחקי איתו ביד או חוט משהו קטן.
מקווה שעזרתי