5 תשובות
מאוררים היטב, מציבים בחדר מאורר, אם המדובר בשטח קטן באמצעות מייבש שיער חשמלי
עם הרבה סבלנות והתמדה, שואב רטוב וכמה שיותר שמש ואוורור.
לייבוש סופי ומוחלט כדאי גם עם מפזר חום או מייבש שיער.
סיגל ג.
היי
אני הזמנתי את מיסטר קלינר לנקות את השטיחים בדירה שלנו לפני שבוע, בשביל להתכונן לאירוח של ראש השנה. הגיעו אלי הביתה 2 עובדים מאד נחמדים ואדיבים. הם הביאו מכונה לניקוי יבש של השטיחים וניקו אצלי כמעט שלוש וחצי שעות. אחרי הניקיון השטיחים שלנו נראו מדהים. אין מילים, ממש כמו חדשים, אפילו שאלה שטיחים של מעל 10 שנים וחלקם גם יותר. המחיר של מיסטר קלינר היה בהחלט הוגן והשירות מעולה. אני ממליצה על ניקוי יבש חשטיחים.
יפה מבורך מפתן תקווה
תיזהרו ממיסטר קלינר
הזמנתי את מיסטר קלינר לנקות דירה אחרי שיפוץ, הם ביצוע עבודה שאפשר להגדיר אותה בלי להתבייש כבדיחה סירבו לנקות את רוב הדברים בתירוצים שונים ומשונים התוכחו על הכסף פשוט זריקת כסף לפח

אני לא בעל חברה מתחרה או משהו כזה פשוט לקוח זועם
מיקי
חדוה היקרה וכל מי שהשטיח שלא התלכלך,

היום יש שיטה מעולה וחדשנית לניקוי שטיחים מקיר לקיר בקלות רבה ובעלות מאד נמוכה ומפתיעה. לנו במשרד יש שטיחים מקיר לקיר בשטח של אולי 300 מ"ר. יש הרבה תנועה של אנשים ואת יכולה לתאר לעצמך איך השטיח נראה. המנקה שלנו שואבת אותו פעמיים בשבוע, אבל חבר של בעלי המליץ לנו לנסות את השיטות של מיסטר קלינר. הם מחזיקים מכשיר מקצועי לניקוי שטיחים מקיר לקיר, מה שנקרא ניקוי יבש. אחרי הניקוי הזה שנמשך כמה שעות טובות, השטיחים במשרד נראו כאילו החליפו אותם בחדשים. שווה בהחלט לנסות וצרפתי לך קישור.

שנה טובה לכל בית ישראל!
אילנה הום דיזיין - בילו
באותו הנושא: