7 תשובות
שהם כנראה מחפשים תירוצים למה הם לא יכולים ללמוד חח אני יכול להבין אותם..אבל אני יכול להבין שזה גם מזלזל בכאלה שמאובחנים עם זה.
אנונימי
זה לא מזלזל באלו עם האבחון, אפילו אולי קנאה קצת.
אני נגיד בטוחה ב 100 אחוז שיש לי בעיות קשב כאלה ואחרות, ה"תסמינים" אצלי הם בדיוק כמו אצל ילדים מאובחנים ואני לא הולכת לאבחון נטו מהסיבה שאין לי כבר בשביל מה, סיימתי בית ספר. ובתקופת בית ספר גם תמיד ידעתי שיש לי בעיות קשב אבל הכרתי את זה בשם של זה רק בכיתה י, בכיתה יא ידעתי שעושים אבחון לזה אבל כבר נגיד היתה לי הקלה של הארכת זמן מהיועצת, אם הייתי עושה אבחון אז אני מאמינה שהיו לי עוד הקלות אבל הארכת זמן זה היה הדבר העיקרי שבתכלס הייתי צריכה.
בקיצור זה לא ממקום מזלזל (לפחות לא אצלי)
אה וגם יש אנשים שפשוט אין להם כסף לשלם לאבחון.
אנונימית
זה סתם קשקוש מאנשים שלא שולטים על הפה שלהם. בכל מקרה אין אבחון אובייקטיבי גופני להפרעת קשב, זה הכל דעות בכל מקרה וקשקוש אחד גדול.
שואל השאלה:
וואליה חגית פז גם לשאלה שלי הגעת. אתה לא חושב שיש דבר כזה הפרעת קשב אני לא מעוניינת שתגיב לי
שיום יבוא ואני עוד ארצח אותם (סתם לא, הלוואי).
זה שיש לך תסמינים של הפרעת קשב וריכוז (אנשים מדברים בעיקר על הקושי להתרכז למרות שיש עוד מליארד תסמינים להפרעה הזאת) רק אומר שאתה בן אדם. כמעט לכל אחד יש את התסמינים האלה כי אנשים לא מסוגלים להתרכז 24/7, העניין הוא השילוב עם עוד תסמינים ועד כמה התסמינים האלה חזקים, תכופים ומונעים ממך לעשות משהו.
זה שלא הצלחת להתרכז לא אומר שיש לך הפרעות קשב וריכוז, בוא תחווה את התסכול שבלנסות להיות נורמלי ואז למצוא את עצמך מסתובב על כיסא 40 דקות ובוהה בתקרה ואז תגיד לי אם יש לך הפרעות קשב וריכוז.
שואל השאלה:
^
תודה אני אוהבת אותך