8 תשובות
כלום לשבת בבית
תסתכלי על הדברים הטובים בזמן הזה :)
תיראי נטפליקס/טלוויזיה ושכבי במיטה ונוחי :) את יכולה לאכול גם. שבי עם משפחתך ונהלי איתם שיחות ודיוניים! דברי עם חברייך וחברותייך בפייסטים וצרי קשר עם הרחוקים ממך. תתחזקי בלימודים ותחזרי על החומר. תעשי בבית כושר כגון : ריצה בהליכון, תרגילים ואימונים ביוטיוב, אכילה נכונה ובריאה... מקווה שעזרתי 3>
כלום מיוחד אני אוהב להעביר את הזמן בלשחק שחמט
גם אם את לא הגיינית. תנסי בתקופה הזאת יותר לשמור על הגיינה ופחות להתקרב לדברים, אנשים ויהיה בסדר..:)
אין לך מה להילחץ כל עוד את לא יוצאת מהבית ואת מקשיבה להנחיות הכל בסדר. תשתדלי לשמור על היגיינה כמה שאת יכולה, למשל כל פעם שאת שוטפת ידיים תשטפי עם סבון ותספרי עד 20. תנסי כמה שפחות לחשוב על המצב ותנסי כמה שפחות לראות סרטונים של זה וזהו.
אנונימית
הי,
זו תקופה מורכבת, הרבה זמן בבית, לפעמים לבד, בלי שגרה מסודרת ועם הרבה זמן לחשוב. זה יכול להעצים כל מיני תחושות שכבר הרגשנו בעבר. חשוב בימים אלו לא להשאר לבד עם מה שמרגישים. עמותת עלם מפעילה קווי תמיכה אנונימיים ברשתות החברתיות. אפשר לדבר איתנו פה בהודעות פרטיות.
בצט שלנו בימי ראשון עד רביעי בין 20:00-24:00 www.yelem.org.il
ובימי ראשון, רביעי וחמישי בבוקר בין 13:00-16:00
באינסטגרם שלנו nayedet.digital
או במייל שלנו : reach@elem.org.il

מחכים לך
צוות עלם דיגיטל
םמה את.צריכה להראות שהכל כיף לך כשאת מודאגת? זה לא בריא, ורק מעמים את הלחץ שלך. תלמדי לבטא את מה שאת מרגישה. מאוג לא נכון להתרחק ממה שאת מרגישה ולהציג רגשות אחרים ממה שאת מרגישה. אולי זה מה שראית בבית, אבל זה רע מאוד לנפש.
אנונימי
שואל השאלה:
^^ לא, דווקא בבית לימדו אותי לבטא רגשות, ואני אכן מבטאת אותם. פשוט היה לי זמן שבו הייתי לבד ופתאום התחלתי לחשוב וזה גרם לי לשנות את הגישה למצב, אבל באמת שהכל בסדר וזה סתם היה לכמה דקות.
תודה לכל העוזרים!
אנונימית