19 תשובות
כן
רייבנקלו
כןן לגמרי
עריכה: אני גריפינדור
אני רייבנקלו.
ואני חושבת שאת טועה- גם מי שראה את הסרטים יכול לענות, זה לא הופך אותך לבור או לאחד שלא מבין בסדרה (לאו דווקא הארי פוטר). יש דברים שקיימים רק בספרים אבל יש דברים, כמו השאלה שלך, שכל אחד שראה את הסרט או קרא את הספר יכול לענות. והם כן "מבינים" בהארי פוטר
גריפינדור.

קראתי את כל הספרים אבל האהבה שלי לתחום הגיע לאחר שראיתי את כל הסרטים.
אולי זאת הייתה טעות אבל זה ממש לא מנע ממני לקרוא את כל הספרים וליהנות מכל רגע. היה גם בונוס שהרצת את כל הסרט בראש תוך כדי קריאת הספר(חוש דמיון לא טוב, אה?)

אולי יש שינויים, אבל אין להתכחש לדמיון היוצא מן הכלל בין הספרים לסרטים.
שואל השאלה:
זה לא היה קשור לשאלה הראשונה...
ומי שלא קרא את הספרים לא מבין בהארי פוטר כי הסרטים זה לא בדיוק הארי פוטר, יש כל כך הרבה דברים שלא נכנסו שם שחשובים לעלילה וזה מעצבן שאנשים יושבים רואים סרט וחושבים שהם מבינים בזה.
אנונימית
שואל השאלה:
בלי להתנשא או משהו אני נגיד קודם קראתי את הספרים לפני הסרטים וזה היה הרבה יותר כיף כי יכלתי לדמיין נגיד את הדמויות איך שאני רוצה (לפי התיאורים הבסיסיים) וגם זה מפתח את הדימיון, זה כל הכיף בספרי פנטזיה בעיקר.
אנונימית
גריפינדור, למרות שזה ממש לא נראה לי הגיוני
שואל השאלה:
את יכולה לעשות בפוטרמור עוד פעם, אני עשיתי כמה פעמים כדי להיות בטוחה ובכל הפעמים יצא לי גריפינדור
אנונימית
האפלפף
גריפנדור


למרות שראיתי את הסרטים בגיל 3 אני לא זכרתי כלום וקראתי את הספרים בכיתה ד ואני קוראת אותם שוב עכשיו אני חייבת לצין זה חוויה מ ד י ה מ ה
ואני בטוחה שאני יקרא את הספרים וירא את הסרטים 1790087 פעם
זהו חפרתי בעי
אני הפלפאף
וואי וגם אותי מעצבן אנשים שרק ראו את הסרטים ואומרים שהם פוטרהדס
כאילו אני התחלתי קודם לראות את הסרטים (טעות גדולה) ופשוט חשבתי שאני מעריצה חשבתי שאני יודעת הכל על הארי פוטר אבל אפילו לא ידעתי מה זה קס"מ והל"מ ומה הראשי תיבות של צ"ד
אני רייבינקלו
חח ובאמת אי אפשר להבין מהסרטים בלי הספרים!!
רייבנקלו
ואני חושבת שכן אפשר לאהוב ולהעריץ הארי פוטר בלי לקרוא את הספרים, כי הסרטים יותר מתמקדים בדמויות ובעלילה במקום בחיי היומיום והשיעורים. אני מסכימה שמי שראה את הסרטים פחות מבין את העולם, אבל רובם מסכימים שהספרים יותר טובים, הם פשוט נהנים מהחוויה שיש להם כרגע. יש לי ילדה בכיתה שרק ראתה את הסרטים ואנחנו עדיין מדברות ומסכימות על רוב הדברים, היא פתוחה ללמוד דברים חדשים לגבי הסדרה ואין לה בעיה כשאני מבקרת את הסרטים.
אנונימית
מסכימה, נראה לי גריפנדור
אני גם גריפינדור לפי פוטרמור
עשיתי 4 פעמים ועדיין יצא לי גריפינדור
אבל זה לא הגיוני בעליל כי אני פחדנית רצח
ולדעתי אני הכי מתאימה לסלית'רין וחברים שלי הסכימו איתי אז אני מחשיבה את עצמי כסלית'רין

ומסכימה איתך אי אפשר רק לראות את הסרטים ולהגיד שאתה מעריץ
הסרטים פשוט לא משקפים כ ל ו ם מהעולם של הארי פוטר
אם הם באמת אוהבים הארי פוטר הם היו מקדישים קצת זמן מהחיים שלהם וקוראים את הספרים
ואני לא מדברת על אלה שאין להם זמן לקרוא
אני מדברת על אלה שלא *רוצים* לקרוא
מסכימה, הסרטים כל כך מבלבלים ולא מסבירים טוב את העלילה (יש דברים ממש חשובים שהם פשוט דילגו עליהם ולא נגעו בהם בכלל), אני לא מבינה איך מישהו יכול לראות רק את הסרטים ולהבין חצי מהעלילה.
אגב אני הפלפאף חיחי (:
^^ לא ממש מסכימה שהסרטים יותר מתמקדים בדמויות, אני חושבת שדווקא דיי ההפך, הם דילגו על הרבה רגעים חשובים של התפתחויות של הדמויות הראשיות והם כתבו את רוב הדמויות ממש שונה מאיך שהם היו מספרים (רון, הארי, הרמיוני, *דמבלדור*.. כל אלו היו ככ שונים שזה כואב לי לראות את הסרטים רוב הזמן)
כןן. ואני סלית'רין (: