6 תשובות
עזוב תי אין לי זכות הצבעה, אבל יש לי כמה דברים להגיד לך. אלה שקוראים למצביעי גנץ בוגדים, הם חסרי השכלה וטקט כמו כן לשמאלנים, גם אם אין לי דעות משותפות איתם לא אומר שהם בוגדים. ביבי לא ראש הממשלה הכי טוב, אף אחד לא טוב במדינה הזאת, אני רק אומר שכאלה שמצביעים לגנץ ומצפים לישועות שיוותרו. תודה:))
לאו דווקא*
מפלגת כחול לבן מורכבת מימנים ומשמאלנים, היא מפלגת מרכז, גנץ מבחינה בטחונית-מדינית הוא ימין מתון ככה שכל השטויות שביביסטים אומרים על כחול לבן לא נכונות בכלל, במפלגת כחול לבן יש אנשי ימין כמו צבי האוזר שהוא ממנסחי חוק הלאום.
מצחיק אבל שימנים שהם נגד ביבי נלחמים נגד סטיגמות אבל מלאים בסטיגמות יותר גרועות על שמאלנים, אתם מתנגדים שיקראו לכם שמאלנים אבל מסכימים ששמאלנים הם בוגדים ולא נאמנים למדינה שלהם, שמאלנים הם ציוניים, אין על זה ויכוח בכלל.
תיכנס לשיעורי לשון
אנונימית
לדעתי ביבי הוא קודם כל הדיפלומט הכי טוב שהיה למדינה הזאת, את אפילו לא יודעת כמה דברים הוא עשה למדינה הזאת לטובה.
הוא יודע איך לדבר ותאמיני לי בעתיד עוד ילמדו עליו
אז להגיד עליו שהוא לא ראש ממשלה טוב זאת כפיות טובה
ולהצביע לגנץ לדעתי זה להיות בוגד כי וואלה להצביע למי שיושב באותו שולחן עם אחמד טיבי הוא בוגד
מי שמצביע לגנץ הוא לא בוגד ומי שאומר שכן אני ממליצה לו ללכת לקרוא *באמת*את המצע של כחול לבן, אנשים אשכרה אנשים אומרים שהם ייתנו שטחים אשכרה? לא נראה לי שבמפלגה שתתן שטחים ישב שם מישהו שבעד ליישב את יהודה ושומרון (אהמ אהמ בוגי) ויועצו לשעבר של ביבי, אם תלכו ותקראו את המצע תראו שכתוב שם במפורש "לא תיהיה התנתקות שנייה" (איזה קטע ביבי הצביע בעד ההתנקות) ביבי מסית כי הוא מרגיש מאוים, הוא מנסה להפחיד אנשים כי הוא יודע שאחרי מה שהם עבר הוא יעשה הכל בשביל לא לחזור לימים הנוראיים האלו, אבל מדהים שתושבי עוטף עזה עדיין סובלים וילדי עוטף עזה לא גודלים בשקט, בקיצור מי שמצביע לגנץ הוא לא בוגד
מוזר לי שהשאלה שלך היא על הכללה ואת בעצמך מכלילה.
בכל מקרה, אני לא חושבת שכל מצביעי כחול לבן בוגדים. אני פשוט חושבת שימנים שמצביעים לכחול לבן הם עושים טעות, כי יש סימנים רבים לזה שבני גנץ שמאלני ולדעתי הוא נראה כמו מישהו שיהיה ממש גרוע ולא מתאים לניהול ממשלה ושעדיף את ביבי.