25 תשובות
כי הוא הצליח לשכנע אנשים שאין לו תחליף והם אשכרה מאמינים לזה
HI^
שואל השאלה:
אשכרה.
אנונימית
אין אופציה יותר טובה
שואל השאלה:
יש את גנץ, רמטכל לשעבר ואדם כל כך ראוי והגון
אנונימית
גנץ טוב בתור בן אדם אבל בתור ראש ממשלה זאת הבחירה הכי גרועה שיכולה להיות כי חוץ מזה שאתה בוחר גם ביהיר לפיד שכל דקה משנה את הדעה שלו לפי סקר הבחירות האחרון גם גנץ בעצמו גרוע מאוד כי אין לו ניסיון בתור פוליטיקאי אפילו בתור חבר כנסת והיועצים שיש לו עכשיו לא יוכלו לעלות אותו גם אחרי הבחירחת
הבנת לכן למרות שאני בעד להחליף את ביבי אני כן בעד שהוא יבחר ולא גנץ לפיד שהם פשוט יותר גרועים מביבי שהבעיות שלו הם יותר אישיות ולא נוגעות לעצם המדינה
שואל השאלה:
כותבים יאיר. מלשון אור ולא מלשון מהירות.
אנונימית
שואל השאלה:
ובוא אני אגלה לך סוד. לכל ראש ממשלה יש את היום הראשון או הקדנציה הראשונה שבה אין לו ניסון. זו לא סיבה לא להחליף את השחיתות .
אנונימית
שואל השאלה:
יהירות*
אנונימית
אני יודע איך כותבים
ואגב כל ראש ממשלה אין לו ניסיון בפעם הראשונה אבל עוד לא היה בחיים ראש ממשלה שלא היה חבר כנסת לפני זה זה מינימום בשביל ללמוד פוליטיקה ואז העם יבחר בך אחרי שאתה מוכיח את עצמך ולא בגלל שפשוט רוצים שביבי ילך
שואל השאלה:
אויש זה בולשיט. יש חברי כנסת שלא עשו כלום חוץ מלהעלות לעצמם את השכר . באמת . אורן חזן ונווה בוקר ( פאקינג חברת כנסת שהולכת להישרדות לאן הגענו?) היו חברי כנסת זה הופך אותם לטובים יותר ? ראויים יותר?
אנונימית
לכן אף אחד לא היה מצביע להם לראשות ממשלה באמת
שואל השאלה:
אתה אמרת שגנץ מעולם לא היה חבר כנסת והצגת את זה כחיסרון כשזה ממש ממש לא . וזה לא אומר כלום . עובדה .
אנונימית
ואיך אתם יודעים שגנץ לא יהיה טוב ? אולי מה שחסר לנו זה מישהו חסר ניסיון . בסופו של דבר חוסר ניסיון הרבה יותר עדיף מאדם מושחט ומלא שינאה שעושה הכל כדי לא להיכנס לכלא .
אישתו והבן שלו תתי רמה בכל צורה שהיא אני באמת לא מבינה את האנשים שמצביעים לו .
הוא בעד שינאה , האנשים שאיתו הם דתיים קיצוניים הם רוצים לכפות על כולם את דעתייהם וזוהי לא דמוקרטיה .
אני מעדיפה מדינה בה חרדי,חילוני,ערבי,וכל אזרח ואזרח יהיו שווים .
שניהם לא טובים בלהיות ראש ממשלה לגנץ אין ניסיון בתור ראש ממשלה או בלהיות בכלל פוליטיקאי וביבי מושחת ורוצה ממשלה דתית
אנונימי
זה חיסרון אבל זה לא אומר שכל מי שהכנסת הוא מוצלח
מה שבטוח שמי שלא הוא גרוע והוא יצטרך לעשות לנו סטאז' על המדינה
ביבי הרים את כלכלת ישראל, ביבי חיזק בצורה משמעותית את היחסים עם ארצות הברית ועם שאר מדינות ערב, ביבי הבנאדם ה11 החכם בעולם, ביבי בעל ניסיון של 10 שנים ומעלה, ביבי הוריד את אחוזי ההבטלה ,ביבי גרם לנסיגה של ארצות הברית מהסכם הגרעין. מצד שני בני גנץ פשט רגל, בני גנץ מגמגם ולא בעל יכולת דיבור ושכנוע כמו לביבי, גנץ ברוטציה עם לפיד, זאת אומרת שרק אחריי שנה שנתיים שבהן ישיג קצת ניסיון הוא מיד יוחלף. נמאס כבר ממתייפים כמוך ''הוא מושחת בטירוף" 90% מהמנהיגים בעולם עושים דברים הרבה יותר גדולים וגרועים.
שואל השאלה:
עוד שטוף מוח
אנונימית
שאלה טובה
נתחיל מזה שברגע שגנץ יעלה לשלטון ארצות הברית וערב הסעודית ישנאו אותנו כי הם שונאים את גנץ ולכן טראפ החליש את היורו כדי שהשקל יהיה הכי חזק בעולם כדי לתמוך בביבי בעצם .
גנץ היה רמטכל זה לגמרי שונה והוא לא יכול ישר
לנסות להיות ראש ממדלה ולצפות לנצח הוא צריך להשתפשף קצת זה לא עובד ככה , לעומת זאת ביבי לפני שהיה ראש הממשלה למד באוניוורסיטאת הרווארד , היה בתפקיד מאוד בכיר בצבא , יצג את ישראל בבתי משפט אנטישמים בחול ואז הרשה לעצמו להתמודד לראשות הממשלה וחוץ מזה הוא הבן אדם ה11 הכי חכם בעולם , ואין מה לעשות זו דמוקרטיה והרוב אוהבים אותו והוא עושה את ההכי טוב שלו ...
חחחיחחל סורי על החפירה וואו
וואי אהבתי את המשחק מילים 'יהיר לפיד' אחי אתה גאון
וואי אהבתי את המשחק מילים 'יהיר לפיד' אחי אתה גאון
כתבת פעמיים ^ חחח
עם ישראל לא חכם וזאת האמת. תעשו כמה מינוסים שבא לך אבל את צודקת. וגם התגובה הראשונה. הוא איש שיווק וכל מה שהוא עושה זה להפחיד ולשקר ואתם נופלים בזה כל פעם מחדש אז אתם גם תשלמו על זה , רק חבל שגם אנחנו.
אני שטוף מוח? זאת את מהזומבים האלה שחושבים שברגע שביבי ירד החיים שלהם יהפכו לטובים יותר