6 תשובות
תחביבים?
מה שלדעתי יכול לעזור לך, זה להבין שלא כל קשר נראה אותו דבר, יחסים בין בני אדם הם דינאמיים. אם לא מתאים לך להיות חברה קרובה של מישהי/ו, אין משמעות הדבר שעלייך להיות מנוכרת כלפיו. יכול להיות שמתאים לכם להיות מכרים ששואלים אחד את השני לשלום ומחייכים זה לזה. יש אנשים שתרצי לצאת איתם לבר לשתות בירה, ויש אנשים שתרצי להזמין הביתה. העיקר הוא, לגרום לחוויה שלך עם אנשים להיות חיובית. הסוד הגדול בלהיות אדם אהוב הוא לגרום לכך שהאדם השני ירגיש טוב יותר עם עצמו בנוכחותך, הווי אומר, אם פגשת מישהו והחמאת לו על כך שהוא נראה נהדר, או שצחקת מהבדיחות שלו וכן הלאה, אותו אדם מרגיש שהנוכחות שלך גורמת לו לתחושות חיוביות לגבי עצמו, וזה גורם לו לחבב אותך ולרצות להיות בחברתך.
לא כל חבר לספסל הלימודים חייב להיות במעגל החברים הקרובים שלך, אבל עדיין יכולות להיות לכם שיחות משעשעות וזמנים נחמדים ואם מרגיש נכון -אפשר להתקרב עוד יותר ולהיות חברים קרובים יותר. מאחלת לך הרבה הצלחה!!
תתחילי לצאת בערבים אולי? או שתיכנסי למסגרת כלשהי, אמרת שאת מתחילה לעבוד וזה מעולה כי אז תתחילי ליצור קשרים עם אנשים..
תמצאי לך חברים ותשתחררי נגיד זה מה שקרה לי והיה לי שבוע שהיה קשה ואז הכרתי קצת אנשים וחברות טובות שהם דיי עוזרות לי אבל כמובן שעדיין קשה כולם עוזבים אותי כמוך וגם חבר שלי שנפרדנו וזה דיי קשה לי אז אני מנסה להסתדר עם זה עם משהו אני פה איתך כי אני מבינה אותך בכל מה שכתבת עם את צריכה משהו באמת אל תתביישי אין לך גם ממה להתבייש כי אני לגמרי מבינה אותך,תהיהי חזקהה ועם משהו אני פה בשבילך גיבורה אני מנסה לעזור לך גם עם אני יודעת שלא אצליח אבל עדיין אני אוהבת אותך גם עם אני לא מכירה אותך❤❤❤❤❤
תוכלי למצוא חברים מהעבודה
אנונימי