6 תשובות
מראה חיצוני
אנונימי
בית ספר, מוזיקה, סרטים, משפחה
אוכל, אנימה, בית ספר, משחקי מחשב, רכילות
תעלי/תעלה זיכרונות מהעבר בתחילת השיחה:
כמה פעמים התחלתם שיחה עם אדם מוכר ב-"היי, מה נשמע?"? זוהי פתיחה משעממת משום שהתשובה כמעט תמיד תהיה זהה "בסדר, מה איתך?" במקום לעשות זאת, תוכלו להעלות זיכרון מחוויה שיש לכם עם אותו האדם.

לדוגמה, תוכלו להגיד "היי, בדיוק כשראיתי אותך נזכרתי בפעם ההיא ש..." ולהעלות רגע משותף ומהנה שהיה לשניכם יחדיו. אתם בוודרי תקבלו תגובה טובה יותר מסתם "הכל בסדר". נסו להעלות רגעים מצחיקים או מרגשים, ותראו כבר את ההבדל שזה יעשה להמשך השיחה שלכם, כשבן האדם שמולכם יפתח אליכם יותר.
דברו על הדברים הלא שגרתיים שבחייכם
אז שאלתם את האדם שמולכם שאלות, אך כעת הוא שואל אתכם על חייכם. מה תספרו לו? האם תספרו על העבודה שלכם או על טיול עשיתם בחו"ל? על הילדים או על התחביבים שלכם? אם יש לכם נושא משותף כמובן שתוכלו להעלות אותו בשיחה, אך אם אתם רוצים להיות אנשים מרתקים, נסו לדבר על דברים שהם לא עניינים שבשגרה.

כולנו עובדים ובסופו של דבר רוב העבודות הן אותו הדבר, ורובנו יכולים לדבר במשך שעות על הילדים שלנו, אך לכולנו יש תחביבים שונים וראינו דברים ייחודיים ברחבי העולם. דברו דווקא על הדברים שרק לכם יש לשתף ולא לאף אדם אחר. אם איש השיחה שמולכם יתעניין בכם, זה יהיה משום שאתם מיוחדים ולא משום שאתם כמו כולם שתפו איתו את החוויות שרק אתם חוויתם ואשר חושפים את הדברים שאתם אוהבים בחיים ושהכי מרגשים אתכם.
בית ספר, זוגיות, משפחה, פוליטיקה
באותו הנושא: