7 תשובות
אשמח להתכתב yaldut187@gmail.com
מוזמן לפנות למייל- thenicko26@gmail.com
nk6
שואל השאלה:
השמח לדבר איתך
אני אשמח לדבר איתך על זה fetishabc@gmail.com
אנונימי
אשמח לדבר עם חברה בעיניין uzimashiah@013.net
שלום לך,

אשמח לדון עימך בנושא אם אתה רוצה. אתה יכול לפנות אליי למייל שלי: thenicko26@gmail.com

בנוסף להלן קצת מידע על הנושא מפוסט שכתבתי כאן בעבר ומכסה את הנושא בכלליות אם אתה חדש אליו.

"הפטיש הזה הינו מפטיש מוכר יחסית ברמת המודעות אליו ורמת המשתתפים בו ביחס לפטישים שונים שקיימים ומוכרים על ידי הפסיכולוגיה.
אומנם הקהילה בארץ מאוד מאוד מצומצמת כמו תחומי פטיש אחרים או כל דבר אשר חורג מהנורמה המקובלת אצלרובהחברה הישראלית, אך בבחינה כלל עולמית זהו פטיש מבוסס למדי עם אחוזי משתתפים גדולים מאוד.

הפטיש נקרא באופן רחב infantalism מלשון infant ("פעוט" באנגלית). הוא כולל בתוכו שתי תתי קבוצות עיקריות אשר גם ביניהן ומתוכן ישנו ערב רב של אנשים ותחומי עניינים מקבילים.

התחומים להלן הינם adult baby (ab) ו- diaper lover (dl)

התינוקות המבוגרים (ab) הינם אנשים אשר מפיקים סיפוק מיני מהתנהגות כתינוק, לבישת בגדי תינוקות, קבלת יחס של תינוק וכיוב', בכלל כך הלבישה של חיתולים הינה חלק אינטגרטיבי בקבוצה זו.

אוהבי החיתולים (dl) הינם אנשים אשר מפיקים סיפוק מיני מלבישה של חיתולים עצמם בלבד.

בעוד שהקבוצה הראשונה נחשבת כפטיש מסוג התנהגותי יותר המחייבת קיום של משחק תפקידים role playing) בכדי להפיק את הסיפוק המיני הקבוצה השניה נחשבת כפטיש לבוש אשר מערב לבישה של פריט מסוים המעורר את ההנאה המינית ונקשרת למראה, לתחושות ולחוויה של הלבישה של הפריט.

ישנם אנשים רבים אשר מחשיבים את עצמם כנמצאים בין שתי הקבוצות, כאילו היו סקאלה, כאשר חלק נוטים לצד זה או אחר או מבצעים שילובים שונים של השניים ולעיתים ישנם אנשים הבוחרים להתמקד באחת משתי הקבוצות בלבד.

חשוב להדגיש כי אין קשר שום קשר בשום צורה בין מי מקבוצות הפטיש הזה או כלל הפטיש בכללו לבין פדופיליה.
האנשים העוסקים בפטיש זה בוחרים לחוות הנאה מינית מחויה אישית שלהם אשר כוללת לבישה ו/או התנהגות כפעוט אשר מסווה להם אושר אך אינם נמשכים בשום צורה לילדים.

רוב הספרות המקצועית בתחום ממקמת את מקור הפטיש הזה בתחושה החיובית של חזרה לילדות ו/או לתקופה יותר רגועה, נוחה וחסרת דאגות אשר מסבה לעוסקים בו תחושת רוגע, סיפוק והנאה מינית הנוצרת מהמפלט של חיי היום יום אל מקום נוח ונעים יותר. הרבה מאוד מבעלי הפטיש צוטטו כמספרים על תחושות רוגע ושינוי במצב הרוח עקב המימוש של הפטיש אשר עזרו להם להתמודד עם קשיי היום יום, באמצעות "בריחה" אל מחוזות הילדות הנעימים באופן סימבולי ואף התנהגותי.

בשל הייחודיות של הפטיש רבים לא נוטים לחלוק את קיומו עם אחרים הקרובים אליהם מחשש למבוכה והשפלה, גם בסביבות פתוחות ומכילות יותר. על אף זאת האינטרנט מהווה פלטפורה נוחה מאוד להיכרות וצבירת ידע אודות עניין זה עם קבוצות של בעלי העניין המשותף הקיימות גם בישראל (במיעוטן) וגם בחו"ל (ברובן)."

בהצלחה.
nk6